3 patarimai, kaip gauti asmeninį kreditą

parašė , 2012-04-11 16:16

Yra daug dalykų, jums nereikės nerimauti, kai jums yra finansinių audra – tai reiškia, kad jūs rimtai skolos arba turite avarinio lėšų sumokėti trūksta išjungti savo sąskaitas. Dažniausias būdas išspręsti šią yra gauti mažų palūkanų normų asmeninės kreditas; bet jūs gana nenori gauti vieną dėl didelės kreditas išlaidų (arba didelės palūkanų normos) dėl savo mažo kreditingumą.

Todėl jūsų didžiausia “nerimauti”, kad jums gali nepavykti gauti Įperkamos kreditas ir jums reikia didelio paskolų išlaidas.

Kaip kas Ralph Marston sakė anksčiau, o ne rūpinimosi rytoj, darbo rytoj”, vietoj nerimą keliančių gauti neprieinama blogas kredito asmeninės kreditas, jums reikia dirbti sunku palyginti daug blogo kredito kreditus iš įvairių skolintojų

Čia rasite keletą veiksmingą patarimų, kuriuos galite vykdyti Norėdami gauti „”pigius finansinių tirpalas:

Patarimas # 1: Parengti kontrolinį sąrašą gauti svarbių dalykų, atliekamas pagal grafiką

Turėti kasdienio gauti sąrašą ir netradicinių skolintojų iš abiejų off-line ir interneto verslo katalogų. Tada, savo Kontaktai užrašoma ir pradėti priėmimo užklausas apie savo mažų palūkanų normų asmeninės kreditas produktus. Kitas, užrašoma savo dabartinę pasiūlymus, ir galiausiai kompiliavimo peržiūrėti visą informaciją, kad jūs jau gauti. Kai kurie nepavyko gauti tinkamus finansinius sprendimus, nes jie pamiršta sunkaus darbo ir drausmės ko padaryti laiku. Visada tiki uždelstas gratifications – galima tik rasti tinkamą skolintojas, kai jūs padaryti pakankamai tyrimų.

Patarimas # 2: Nustatyti tikslią kreditas suma, kad jūs iš tikrųjų reikia ir ne suma, kuri iš tikrųjų norite!

Jis yra nerealus skolintis pernelyg daug pinigų iš ne tradiciniai skolintojai. Pavyzdžiui, tarkime, kad jūs iš tikrųjų reikia apie 10.000 $ išspręsti savo finansines problemas. Tokiu būdu, jūs skolinimosi 12 mėnesių $10000 kreditas su 7 % palūkanomis – bendra suma, grąžintina yra maždaug $10,383.21 ir mėnesio grąžinimo yra $865.27 per mėnesį.

Tačiau, jei jūs esate skolinimosi šiek tiek daugiau nei ta suma – galime pasakyti $ 11 000 – tiesiog tūkstančių doleris skirtumas, su pačiu kreditas termino ir palūkanų norma, pirmiau, bendras grąžintina suma yra $11,421.53 su $951.79 per mėnesį grąžinimo.

Remiantis, kad palyginimas, jei tik galėtų paskirstyti mažiau kaip $900 per mėnesį už grąžinimų – tada, skolinimosi tūkstantį mažiau gali tikrai padaryti skirtumas į prieinamumo.

Todėl kiekvienas doleris skaičiuoja – jau nekalbant apie tūkstantį – doleris skirtumas nuo kreditas sumos, ir geriausia, kad jums pasirinkti kreditas suma mažesnė jei mažesnė palūkanų norma negalėjo gauti jūsų asmeninės kreditas paraišką. Be to, šansai gauti mažesnis kreditas suma yra didesnė nei gauti aukštojo vienas.

Patarimas # 3: Ieškoti žemos palūkanų normos asmeninės kreditas, kurios reikalauja Nr įkaito

Neužtikrintas mažomis palūkanomis asmeninės kreditas gali būti gauti per internetą, bet tik kai savo kredito rezultatas yra blogai galima gauti mažas kreditus, o ne didelės jų iš skolintojų. Naudoti Google žemėlapį į skautų šie skolintojai internete ieškodami šį raktažodį “neužtikrintos asmeninės kreditas blogas kredito”.

Siekiant gauti mažesnės palūkanų norma kreditas be jokių greitas kreditas užstato, jums reikia rasti a tinkamas co-signer-kuris yra būdas geriau nei jūsų kredito retrospektyvą, naudoti savo kreditingumą remti savo kreditas paraišką. Jūs galite pasinaudoti šia galimybe prašyti mažesnės palūkanų normos arba paskolų išlaidų iš skolintojo, nes kreditoriai turi atsižvelgti co-pasirašančio asmens kredito balas.

Jums turėtų nerimauti apie tai, kaip jūsų mažomis palūkanomis, asmeninės kreditas, išmokėta laiku ir jums reikia imtis tinkamą veiksmų gauti padaryti veiksmingai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *