4 klausimai, kad paklaustų savęs prieš asmeninių paskolų skolinimąsi

parašė , 2012-11-29 19:47

Daugeliui žmonių, atrodo, asmeninės kreditas yra patrauklesnis pasirinkimas negu bet kokios kitos kredito formos. Kadangi, jiems pasiūlo, neaprūpindami jokio saugumo ir yra lengvai pasiekiami, jei jūs turite padorų pajamų srautą. Kadangi šitas kreditus kviečia kaip visa tikslo kreditas, jie gali padėti jums daryti, daug daiktų – perka automobilį, namo suremontavimą, šventės atostogos ar mokestis už būtinus namų dalykus.

Taip, jei jūs esate vienas tarp jų galvojantis, kad pasiskolintumėte asmenines kreditus bet kuriam iš jūsų asmeninio poreikio, užduokite sau šituos klausimus anksčiau, negu jūs nudumsite, kad paimtumėte skolą.
1. Kuriam aš pasiskolinu pinigų? Tai yra pirmas klausimas, kurį jūs turite užduoti savarankiškai. Galvokite, ar jūs pasiskolinate pinigų, kad patenkintumėte jūsų norus ar sutiktumėte jūsų, nori. Reikalingumas yra kažkas, kurį jūs turite turėti (tai yra prievarta), ir norėkite, yra kažkas, kurį jūs norite turėti. Yra keli pavyzdžiai, kurie padeda jums suprasti skirtumą tarp reikalingumo ir norėti.

Kai kurios iš išlaidų, kurios atvyksta po reikalingumu yra: • Medicinos kritiška padėtis • Vaiko įėjimo mokestis • Vestuvinės išlaidos

Kai kurios iš išlaidų, kurios atvyksta po nori, yra: • Pirkimo vartotojo ilgalaikio naudojimo prekės • Finansavimas šventės atostogų • Pirkdamas namą, prabangų automobilį, ir taip toliau.

Po supratimo tam, kas jūs pasiskolinate pinigų, užduokite sau kitą klausimą.

2. Skolinimasis yra geriausias pasirinkimas? Yra daug būdų gauti tai, ko jūs norite, nepasiskolindamas pinigų. Jei tai yra ‘norėjimas’, jūs galite sutaupyti ir nupirkti vėliau. Visada geriau nupirkti daiktus, kurių jūs norite tiktai po sukaupimo ar reikalingo kiekio gelbėjimo.

Tuo atveju, jei, jei tai yra ‘reikalingumas’, nėra nieko blogai, kad pasiskolintų asmeninę paskolą. Tačiau, jūs turite įsitikinti, kad jūs grąžinsite tai laiku. Dabar, jei jūs nusprendėte pasiskolinti pinigų, tada jūs turite užduoti sau trečią klausimą.

3. Galėkite leisti sau mane atmokėjimas? Čia atvyksta svarbi dalis jūsų sprendimų priėmimo apie pinigų pasiskolinimą. Dideli procentų atlygiai, mokesčiai, kaltinimai gali padaryti jūsų asmeninę paskolą brangesnę, ypač, jei jūs skolinatės daugiau negu, ką jūs galite leisti sau.

Taip, jūs turite suprasti, ar jūs galite leisti sau atmokėjimą ar ne. Pasitikrinkite aplink savo biudžetą, ar jūs galite sulaikyti šalia kažkokį kiekį pinigų tam, kad užmokėtumėte EMIs ar ne. Žr., kur gali jūs sumažinti išlaidas ir kurti perteklių atmokėjimui. Dabar, paskutinis klausimas yra pagrįstas iššūkiais, su kuriais jūs turite susidurti po asmeninės kreditas paėmimo.

4. Tai yra tinkamas laikas, kad pasiskolintų pinigų? Po įsitikinimo, kad jūs galite užmokėti atmokėjimą, galvokite apie bet kokius pakeitimus, kurie galėtų paveikti jūsų taupymo ar investicinius planus. Taip pat, sulaikykite savo darbo užtikrinimo, sveikatos svarstomų problemų & kito finansinio įsipareigojimo vaizdą. Tuo atveju, jei jūs skolinatės, kad nupirktumėte daiktus ant skolos, tikrinkite, ar jūs turite pakankamai santaupų kritiškai padėčiai anksčiau, negu jūs pasiskolinsite. Bet jei jūs manote, kad kreditas paėmimas dabar gali rizikuoti jūsų kitu įsipareigojimu, tada geriau sutaupyti dabar ir pasiskolinti vėliau.

Primygtinai rekomenduojama paimti skelbimo pažinčių skyrelyje kreditus tiktai kritiškai padėčiai. Tai yra todėl, kad, palyginti su kitais paskolų tipais, asmeninės kreditas paprastai turi didelius procentų atlygius, ir tai būtų kvaila Tavim dėtas, kad paimtų šią papildomą finansinę naštą mažiau svarbiems ir pernelyg gausiems daiktams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *