Apeikite bankus su nuo pero prie pero skolintojais

parašė , 2015-05-06 21:50

Nuo asmens prie asmens ar nuo pero prie pero (P2P), kurį sandoriai buvo būdas pasiskolinti ir paskolinti pinigams ir aprūpinimui prieš bankus ir kitas įstaigas egzistavo. Šitie sandoriai vyksta tiesiogiai tarp dviejų asmenų – nuo pero prie pero – nepraeidami trečiosios šalies, tokių kaip bankas ar brokeris.

Jie duoda naudos abiem asmenims ir yra pinigų, kurie bus padaryti. Kiti nuo pero prie pero sandoriai, tokie kaip labdaros organizacijos, nuo asmens prie asmens filantropija, greta minios finansavimo, tikrai formuoja ryšį tarp gavėjų ir aukotojų, bet jokia nauda nėra suprasta ar siekta.
Senos Sąvokos atnaujinimas

Senos sąvokos atgimimas yra rezultatas interneto technologijų, ypač Tinklas 2.0 ir rinkos nišos sąvokos išsivystymas. Pridėkite prie to globalinį ekonominį nuosmukį. Dėl nuosmukio, bankai ir kredito sąjungos pakėlė etaloninius testus, prie kurių kreditas gavėjai ruošėsi paskoloms. Jie buvo labai leery paėmimo ant per daug skolos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Fondai tam, kad paskolintų išdžiovintas; kredito girgždesys ėjo. Kadangi tai paaiškėjo, socialinės skolinančios žiniatinklio svetainės pradėjo pasirodyti. Šita susitikimo vieta išpjauna vidurinį vyrą ir leistus žmones, kad paskolintų tiesiogiai firmoms ar asmenims. Skolintojai ir kreditas gavėjai galėjo išsirinkti, kiek paskolinti ar pasiskolinti, kas paskolinti, kas pasiskolinti nuo, ir kokias palūkanas įkraus.

Zopa – Pirmas Nuo asmens prie asmens Skolinanti Kompanija

Svarstytas banginiu P2P baseine, Zopa buvo staiga susierzintas Jungtinėje Karalystėje 2005. Šiandien tai atlieka apytiksliai 2 % visų negarantuotų asmeninių paskolų Jungtinėje Karalystėje, skolinant rinkas. Zopa svetainė leidžia jus pasirinkti tipą kreditas gavėjo, su kuriuo jūs jaučiatės labiausiai atsipalaidavęs, koks pavojaus lygmuo jūs jaučiatės atsipalaidavęs su, ir palūkanų norma, jūs jaustumėtės labiausiai atsipalaidavęs apie įkrovimą.

Kad sušvelnintų praradimą atveju plono atsitiktinio finansinių įsipareigojimų nevykdymo, paskolinti pinigai eina pas kelis skirtingus, pritartus kreditas gavėjus. Kai atmokėjimas prasideda, investitorius gauna gabalėlį kapitalo ar principo greta kai kurių iš palūkanų. Tai einantis pareigas ant Zopa, kad veiktų, turi užmokesčių liapsusas. Jie pasisuks į skolos išieškojimo agentūras ar net kreipsis į teismą investitoriaus vardu. Žinoma, kažkoks finansinių įsipareigojimų nevykdymas tikrai įvyksta, bet tai yra dalis kainos daryti verslą. Nuostoliai buvo nedaugelis, ir kompanija tęsia klestėti.

Finansavimas Rato – Investuojantis kapitalą į Mažas įmones

Rato finansavimas yra vienas žingsnis toli nuo nuo pero prie pero skolintojas buvimo. Su šia kompanija, investitorius skolina pinigus mažoms įmonėms, o ne asmenims. Rato finansavimas kruopščiai tikrina visas skolinimosi kompanijas. Šitos kompanijos turi turėti dvejus tikrintų pranešimų metus, kad turėtų teisę greitas kreditasi. Asmenybės nustatymas, duomenų tikrinimai ir kredito istorijos yra ištirti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vieną kartą duotas gerai, verslas pateikia prašymą kreditas greta palūkanų normos tikslo. Investitoriai yra pakviesti pasiūlyti fondams ir apibrėžti palūkanų normas, kurias jie norėtų pamatyti. Labai vėsus aspektas Finansuoti Ratą yra aiškumas. Jūs galite pamatyti, kokiam verslui jūs padėsite. Jūs galite pažiūrėti į jų buhalterines knygas. Ir jūs galite paklausti visų rūšių klausimų, toks kaip, kur kompanija panaudos grynuosius pinigus, jūs skolinsite jiems.

Potlatches ir Pasimatymai

Daug pokalbio padaroma apie globalinį kaimą, kurį internetas suteikė mums. Su nuo pero prie pero, skolinančiu ir besiskolinančiu, tai beveik panėšėja į dalyvavimą vieno iš tų senų yore rinkimų, kai žmonės nuo skirtingų šalies dalių rinktųsi, kad mainikautų, prekiauti, ir gautų naujienas – pasimatymas ir potlatch, pavyzdžiui. Tiktai dabar mūsų nuo pero prie pero sandoriai yra padaryti elektronikos pagalba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *