Apie sub svarbiausią skolinimą

parašė , 2017-01-04 13:55

Subsvarbiausia greitas kreditas apskritai reiškia paskolą, kuri turi didesnę palūkanų normą negu svarbiausia normos greitas kreditas. Subsvarbiausios kreditas yra skirta ir naudingas žmonėms su bloga ar apribota kredito istorija. Priežastis už didesnės palūkanų normos pridėjimo apima didelę riziką, apimtą skolinimo numatomiems subsvarbiausiems kreditas gavėjams.

Ne visi skolintojai pristato save kaip subsvarbiausi skolintojai. Tai yra didelis procentas palūkanų, kurios atskiria subsvarbiausius skolintojus nuo kitų. Jei jūsų kredito istorija ar gebėjimas leidžia jums turėti svarbiausią paskolą, tiesiog išvenkite subsvarbiausių paskolų ir skolintojų.
kreditas gavėjas, kuris turi žemą kredito rezultatą ir tokiu būdu nepajėgia ruoštis, kad gautų svarbiausią paskolą paprastai tampa potencialiu subsvarbiausiu kreditas gavėju. Kredito rezultatas turėjo papratimą nustatyti, kad tai taip pat žinoma kaip FICO Rezultatas. Su kai kuriais papildomais faktoriais, į kuriuos atsižvelgiama, asmuo su vidutiniu FICO Rezultatu ruošiasi subsvarbiausiai greitas kreditasi. Faktoriai, į kuriuos atsižvelgia paprastai apima pasiūlytą mokėjimą grynaisiais, gebėjimas dokumentuoti įvertintas pajamas ir pretendento skolos kiekis. Tai gali taip įvykti, kad kai kurie iš kreditas gavėjų negali dokumentuoti jų pajamas kaip tie, kas yra savisamdytas. Šitie kreditas gavėjai turi opciją kreiptis dėl nustatytos pajamų kreditas, kur jie tiesiog (ir sąžiningai) išdėsto savo pajamas ant stojančiojo anketos. Dėl to, kad šitos nustatytos pajamos yra nepatikrinamos, didesnė palūkanų norma yra kaltinta subsvarbiausiomis paskolomis, suteiktomis šios kategorijos kreditas gavėjams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Faktoriai, kuriuos svarsto skolintojai tam, kad pritartų subsvarbiausioms paskoloms jų kreditas gavėjams yra tas pats kaip tie svarbiausių paskolų. Dėl žemo mokėjimo grynaisiais ir žemos kredito daugybės, palūkanų normos, nustatytos subsvarbiausiose kreditase, yra aukštesnės. Aukštesnis pavojus ir aukštesnės kainos, jungtos su subsvarbiausiomis paskolomis, daro mokesčių ir palūkanų normų kilimą aukščiau.

Kai svarbiausi kreditas gavėjai tampa subsvarbiausi?

Ganėtinai stebėtinai, jūs galite surasti, kad daug svarbiausių kreditas gavėjų su gera kredito daugybe, reikalingu mokėjimo grynaisiais gebėjimu ir dokumentuotomis pajamomis galų gale baigia tuo, kad moka už subsvarbiausias kreditus. Pagrindinė priežastis tam yra faktas, kad kreditas gavėjai šiek tiek krinta spąstuose didelės žiniasklaidos kampanijos televizijoje ar radije subsvarbiausių skolintojų, besigiriančių apie jų patrauklius reikalus finansavime ar jūsų kreditas finansavime iš naujo. Šitie taip vadinami ‘neįtikėtini reikalai’ siūlo jums grynuosius pinigus, kurie gali nuleisti palūkanų normas ir galų gale mėnesines įmokas, bet ką jie nemini, yra ankstyvas termino pasibaigimas tokių žemesnių normų ir išplaukiantis nepaprastai aukštas įdėtų lėšų grįžimas jūsų namų kreditas, kuri gali pasiekti beveik dvigubą.

Kai jūs darote rinkos analizę finansavimui ar jūsų namų finansavimui iš naujo, tikrinkite dėl skirtingo kreditas pasirinkimo už ir prieš. Atsiminkite, televizija yra pirmiausiai reikšta pasilinksminimui ir jūsų piniginės nenusausinimui. Jūs turite visada dvigubinti tikrinimą jūsų tinkamumas apie svarbiausią paskolą su pagrindiniais skolintojais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Wall Street Journal padarė labai įdomų pranešimą apie svarbiausius kreditas gavėjus, tampančius subsvarbiausias. Pagal jų rezultatus, 2006 vienišus, apytiksliai 61 % subsvarbiausi kreditas gavėjai turėjo kredito rezultatą, kuris leido jiems būti svarbiausiu kreditas gavėju. Stotas sako visa tai!

Priežastis, kodėl subsvarbiausios kreditas tęsia egzistuoti yra dominavimas kreditas gavėjų be ar blogų kredito sąlygų. Juos svarsto kaip ‘pavojingesni’ kreditas gavėjai skolintojai. Tai yra, kodėl subsvarbiausi kreditas gavėjai turi būti paruošti susitikti nuostabą kaip aukštesni užmokesčiai, aukštesni nuostoliai greta nesibaigiančio įvairių perspektyvų aprūpinimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *