Asmeninλs kreditas su bloga kredito – naudojant pinigų

parašė , 2012-06-28 23:28

Kas yra asmens greitas kreditas?

Hipotekas yra paskolų, suteiktų pirkti namus. Automobilio kreditas yra tiesiog, kad – pirkti automobilį. Ir daug kitos kreditas, susijusios su investicijų, didelių bilietų pirkimą ir daugybė kitų tikslais yra skirtos tam tikrų naudoti. Visos kitos kreditas yra vadinami asmeninės kreditas. Gautos lėšos gali būti naudojamos kreditas gavėjas savo nuožiūra. Tiems, kurie su bloga kredito asmeninλs kreditas yra kaip saugią arba neužtikrintos. Įprasta sumos už šias kreditus svyruoja nuo $100 iki 1500 $. Tačiau, atsižvelgiant į tam tikrus veiksnius, skolininkų ir kreditorių buvo suteikta galimybė dirbti planus, kai daug didesnių sumų yra atleidžiami.
Neužtikrintas vs. užtikrintos

Neužtikrintos asmeninės kreditas tuos su bloga kredito yra paremti tik pasirašymo ir pažadas skolininko, paprastai būna gana dideles palūkanų normas. Užtikrintos asmeninės kreditas tuos su bloga kredito užtikrinimo priemonės, pavyzdžiui, nekilnojamojo turto, pvz., namuose, atsargų ir obligacijas ir kitas vertingas turtas, yra paremti net vėlai modelio automobilių. Šios kreditas palūkanų norma yra gana nedidelis dėl su saugumu. Skolintojas gali konfiskuoti turtą parduoti ir kreditas išlaidoms padengti.

Tradiciniai skolintojai vs. privataus skolintojai

Kredito unijos, bankai ir kiti tradiciniai skolintojai negali paprastai daryti asmeninės kreditas tuos su bloga kredito. Šios įstaigos paprastai reikia kai kurių ankstesnių santykių, pavyzdžiui, sąskaitų arba indėlių sertifikatai, geras pajamas ir mažas skolos įkelti, plius Piskliwy-švarus kredito. Privačių skolintojų ne liesos kreditinių ataskaitų kaip galutinis spręsti dėl kreditas suteikimo.

Konkurencija yra geras

Užtikrinimo priemonės nėra reikalavimas, bet jis gali būti siūlomas turėtų kreditas gavėjas nori tai padaryti mažesnes palūkanų normas. Kreditoriai turi paspartinti, jei norite suteikti asmeninės kreditas su bloga kredito, spragą tradiciniai skolintojai. Konkurencija yra sveiki ir kreditas gavėjas turėtų galėti pasirinkti rasti mažiausią palūkanų normos ir geriausias grąžinimo terminus. Veiksmingiausias pirkinių vieta yra internete. Daugelis privačių skolintojų nustatėte parduotuvė internete, kad būtų labai lengva tyrimo daug bendrovių aukos.

Patikrinkite savo pelno, skolos apkrovos ir kreditinių ataskaitų

Kai mąstyti galimybes užtikrinti asmeninės kreditas, tuos su bloga kredito, jums reikia padaryti biudžeto žymės. Skolintojas ne liesos, tiek ant jūsų kredito ataskaitą, bet bus gera sunku žiūrėti savo pajamas ir jūsų skolos apkrova. Skolintojai norite būti tikri, jūs turite mokėti už paskolą, mokama jūsų kitų būtinų įsipareigojimų kiekvieną mėnesį būtinas. Jūsų kredito ataskaitą padės nustatyti palūkanų normos skolintojui. Dar balų, tuo didesnes palūkanas. Turite traukite savo ataskaitas ir įsitikinkite, kad jie kuo, nes klaidos nėra dažni.

Išleisti pinigus geros naudoti

Daug skolininkų yra pavargę atsižvelgdama ryšelyje grisus vekseliai, pvz., kredito kortelių ar kitų mažai paskolų, ir pasirinkti polių visų šių sąskaitų į vieną. Tai paprastai sumažina palūkanų normas ir mokėjimo sumas mažiau kaip senų kreditas suma. Kitas parinktis naudojant jϋsψ asmeninλs kreditas su bloga kredito galėtų apimti:

-Vejasi apie pastaruosius tinkamai sąskaitas.u000d-Ekstremalių situacijų, pavyzdžiui, receptų ar automobilių remonto.u000d-Pagerinti arba refurnishing jūsų namuose.u000d-Švietimo, mokymas ir kitos išlaidos.u000d-Net daug reikia atostogų.

Vienas paskutinis geras žodis

Imantis tuos su bloga kredito asmeninės kreditas jūs galite pradėti dirbti sau iš blogas kredito paskyrimo. Mokate paskolą laiku ir visiškai bus labai pradėti judėti savo kredito Natos į labiau priimtina zonas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *