Asmeninλs kreditas su bloga kredito

parašė , 2012-06-08 13:30

Tai atsitiko su mums visiems, tiek geras ir blogas kredito turėtojai. Mes turime netikėta sąnaudomis. Automobilio suskumba a lazdele, šaldytuvo sukasi į pelėsiais gamyklos, brangūs naują receptą reikia gydyti nenumatytų medicinos problemų. Gal galite panaikinti įstatymo projektą staiga atėjo dėl – visiškai! Šie nelaimingi poreikius ir kitais atvejais pakilti į gyvenimą kasdien ir kartais vienintelis būdas atsikratyti jų yra mesti pinigus į juos. Jums galėtų rasti kad pinigų rengiant tuos su bloga kredito asmeninės kreditas.

Kredito istorijos ir pajamos yra kruopščiai
Norite traukite savo kredito ataskaitų. Jums reikia išnagrinėti kiekvienos kruopščiai. Paprastai yra klaidų. Jūs turėtų gauti tas, kurių ėmėsi išjungti savo ataskaitas, bet Atminkite, tai gali užtrukti 1-3 mėnesius. Taigi parengti prieš apsipirkti už jūsų asmeninės kreditas, tiems, kurie blogai kredito. Tačiau, suprasti, kad jūsų balai bus svarbiausias veiksnys visą laiką. Labiau svarbu, kad tie skolintojai yra jūsų skolos ir pajamų santykis. Kreditoriai nori sužinoti apie jūsų dabartinius įsipareigojimus ir jūsų pajamos. Jie norite būti tikri, kad turite pakankamai pinigų kairėje patenkinti kitos skolos.

Dviejų tipų asmeninλs kreditas su bloga kredito

Kai taikote savo asmeninės kreditas tuos su bloga kredito, jūs pamatysite, kad dauguma skolintojų siūlo dvi pasirinktys – saugios ir neužtikrintos. Užtikrintos kreditas, yra tas, kur skolininkas siūlo įkaito, arba vertingas turtas, kreditas. Jei numatytasis dėl kreditas, skolintojas gali turtą ir duodančius kreditas išlaidoms padengti. Dėl šios apsaugos, palūkanų normos dažnai yra daug mažesnis.

Užtikrintos asmeninės kreditas, užtikrinimo priemonės gali būti namuose arba kitų nekilnojamojo turto, atsargų ir obligacijų ar net vėlai modelio automobilį. Užduoti būsimasis skolintojai kokio tipo nuosavybės, jie bus priimti. Neužtikrintas kreditus neturi nieko atgal juos išskyrus jūsų ištariamus pažadą ir jūsų parašas ant punktyrinės linijos. Kompensuoti padidėjusią riziką, skolintojas yra įpareigota prašyti padidinti palūkanų normas už jūsų asmeninės kreditas su bloga kredito.

Grobuoniškas skolintojai

Niekada priimti pirmąjį pasiūlymą. Vienas geras pasiūlymas – tai tikriausiai yra dvi daugiau ten dar geriau. Asmeninės kreditas iš tradiciniai skolintojai (tiems, kurie gali gauti jų ten), taip pat privačių skolintojų atlikti teisiškai aukščiausią palūkanų normas, nei bet kurios kito tipo kreditas, ar skolininkas turi geras, ar blogas kredito. Žinoma, tuo geriau jūsų kredito nutowe, kuri suma mažesnė jūsų palūkanų normos. Nepatenka auka agresyvaus skolintojams.

Jei kas nors sako, jie daro jums naudai dėl savo kredito Natos, pėsčiomis nedelsiant, jie turi jums su dideles palūkanų normas ir didelių mokesčių. Kai pasirinkote keturių arba penkių kreditoriai, kurių terminai ir sąlygos, galite, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų kiekvienos bendrovės, kurios gerai. Pabandykite Better Business Bureau interneto aukcionai. Visada skaityti visus baudos spausdinti. Klausimas yra kvailas klausimas. Suprasti savo asmeninės kreditas sąlygas tiems, kurie su bloga kredito kruopščiai.

Kredito remonto galimybes

Kitas geras dalykas apie tuos su bloga kredito asmeninės kreditas yra, kad jie siūlo galimybę pateikti kai kurie spindi dėl savo kredito istoriją. Jūs turėtų įsitikinti, kad jūs padaryti kiekvieną mokėjimo laikas ir jūsų sutartyje nurodyto dydžio. Jei nuolat daro tai, net su mažų paskolų, savo kredito reitingas bus padidinti nedelsiant ir net smarkiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *