Asmeninės kreditas be kreditingumo patikrinimo: greita prieiga prie greitų grynųjų pinigų

parašė , 2013-01-05 20:06

Kartais didžiausia problema blogiems kredito kreditas gavėjams nėra radime skolintojo, pasiruošusio pritarti jų paraiškai, bet iš tikrųjų vieno greito radime. Finansinės kritiškos padėties laikais, greitas pritarimas yra esminis. Štai kodėl tinkamumas asmeninių paskolų be kreditingumo patikrinimų yra taip svarbus.

Situacijų sąrašas, kur greitą pritarimą galėjo laikyti svarbiu yra potencialiai nesibaigiantis, bet iš esmės tai yra, kai spaudimas eina, kad padarytų užmokestį. Galbūt kreditas atmokėjimas vėluoja, ir kreditas kompanija reikalauja užmokesčio, ar didelė medicinos sąskaita atvyko po nelaukto nelaimingo atsitikimo.
Pritarimo su blogu kreditu gavimas gali būti gana sudėtingas, bet to gavimas beveik nedelsiant yra daug sudėtingesnis. Bet yra pasiekiamas pasirinkimas, su mokėjimo diena paskolomis viena iš efektyviausių asmeninių paskolų šio tipo į naudą. Tačiau, yra kompromisų, kad priimtų vietoj pritarimo greičio.

Blogos Kredito Daugybės ignoravimas

Kas turi būti suprantama yra, kad tinkamumas asmeninių paskolų be kreditingumo patikrinimų nereiškia, kad nėra jokio bet kokios rūšies tikrinimo. Skolintojai turi žinoti, kad pretendentai ruošiasi paskoloms, bet išreiškiant kredito istorijomis, joks tikrinimas nėra atliktas.

Vienintelė priežastis kurią skolintojai nori suteikti pritarimui su blogu kreditu yra tokia, kad bloga kredito daugybė savarankiškai nėra tokia svarbi kreditas pritarimo proceso dalis. Jie tikrai daro įtaką palūkanų normai, kurią įkraunama, bet niekas kita. Taip, visų pritarimo proceso aspektų, kreditingumo patikrinimas buvo visada labiausiai tikėtinas būti numestas.

Yra kompromisų, kad padarytų, tačiau, su privilegija paprastai išmokėdavo kompensaciją už prie didesnės palūkanų normos ir labai žemos kreditas ribos. Tačiau, finansinio nenumatyto blogiausio atvejo laikais, prioritetas paprastai gauna asmeninę paskolą, gana didelę apimti specifinį tikslą – greitai.

Kaip Į Kvalifikavimą greitas kreditasi

Kvalifikavimas, kad gautų asmeninę paskolą be kreditingumo patikrinimų nėra ypač sudėtingas, su kai kuriais bendrais kreditas kriterijais susitikti. Kas skirtinga yra, kad vieną kartą kriterijai yra patenkintas, gali reikėti tik kelių sekundžių, kad gautų pritarimą, ir nedaug kaip valandą padėti fondus į jūsų banko sąskaitą.

Yra 4 specifiniai aspektai, kuriuos kiekvienas pretendentas turi patenkinti. Pretendentai turi būti daugiau kaip 18, turi būti ar Amerikos gyventoju ar būti nuolatiniu gyventoju JAV, ir turbūt laikė jų einamąjį darbą visu etatu 6 mėnesių minimumui artėjant laikui, kai jie pateikė savo paraišką. Paskutinė sąlyga yra tokia, kad jie turi aktyvią banko sąskaitą.

Iki tol, kol šitie reikalavimai yra atitikti, ir jų mėnesinės pajamos yra daugiau, negu suma, pasiskolinta, pritarimas su blogu kreditu yra beveik garantuotas. Tačiau, yra kai kurie negatyvų punktai į šitas asmenines kreditus, kurias turi svarstyti.

Kompromisai, kad Padarytų

Neįmanoma gauti asmeninę paskolą be kreditingumo patikrinimų, neturint priimti tam tikrų kompromisų. Pradžiai, artimas greitas pritarimas yra pateiktas už kainą. Mokėjimo dienos kreditas yra blogos reputacijos savo dideliems procentų atlygiams, su keliais pasiekiamais tiek daug, kiek 30 %.

Taip pat, kreditas riba yra nustatyta kaip 1.500$, pakankamai kad pasielgtų su didžiąja dalimi finansinės kritiškos padėties, ir su kreditas terminais taip trumpų kaip 14 dienų, spaudimas, kad išvalytų paskolą, kiekvienas eina, yra nepaprastai aukštas. Atsiminkite, su 30 % palūkanomis, 1.500$ mokėjimo dienos greitas kreditas reikalingas, kad 1.950$ užmokėtų visiškai. Tačiau, pritarimas su blogu kreditu yra toks dažnai, kas turi reikšmę labiausiai.

Bet, įsipareigojimų nevykdymas yra beveik neįmanomas, su pilnu atmokėjimu, atsiimtu tiesiogiai iš kreditas gavėjo banko sąskaitos, kai kitas atlyginimas yra padėtas. Ir su asmenine greitas kreditas atsilygino visiškai, kredito rezultatas gerėja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *