Asmeninės kreditas – lengvas būdas susidoroti viršuje su finansine krize

parašė , 2012-11-08 18:11

Asmeninė greitas kreditas yra specifinė skolos rūšis. Atveju kreditas finansinis turtas yra perskirstomas per laiką normaliai tarp kreditas gavėjo ir skolintojo kaip visi kiti įsiskolinę instrumentai. Šios kreditas procesas daugiausia apima du žingsnius kaip:

1. Specifinė pinigų suma, reikalinga kreditas gavėjo, yra pradžioje duota skolintojo, kuris yra žinomas kaip viršininkas dėl nustatyto laiko. 2. Savo ruožtu kreditas gavėjas yra prie pareigos surištas grąžinti ar sumokėti bendrąją sumą viršininko plius kiekis palūkanų, apskaičiuotų per tą periodą per pagrindinį kiekį skolintojui po laiko tarpo baigimo.
Apskritai pagrindinis kiekis ir palūkanos yra sumokėti formoje normalių įmokų ar gali būti dalinėse įmokose ar anuitetų formoje. Svarbu atsiminti, kad kiekvienas įmokos kiekis turi būti tuo pačiu.

Palūkanos yra tiktai papildomi pinigai, kuriuos įkrauna skolintojas tam, kad aprūpintų tam tikrą kiekį pinigų kreditas gavėjui kaip skola. Palūkanos veikia kaip stimulas atveju skolintojo, kuris drąsina jį aprūpinti paskolą. Atveju teisėtų paskolų, dvi partijos, sudomintos atveju, yra priverstos, kad pasirašytų kontraktą įsipareigojimui ir apribojimams. Tai gali taip pat paskirti kreditas gavėją po papildomais apribojimais, pavadintais kreditas susitarimais. Pagrindinė finansų įstaigų užduotis yra tokia, kad jie veikia kaip kreditas kiekio tiekėjas.

Bendros asmeninės kreditas yra automobilių kreditas, vidaus greitas kreditas, kreditinės kortelės kreditas, įmokos kreditas, mokėjimo dienos kreditas ir tokios kitos kreditas. Atveju paskolų, duotų verslo tikslams, komercinės kreditas taip pat kaip įmonės obligacijos yra reikalingos. Vienas iš pagrindinių komponentų yra kredito rezultatas kreditas gavėjo, kuris apima, ir šitų paskolų palūkanų normų pasirašymas. Mėnesiniai užmokesčiai ar asmeninių kreditas kiekių įmokos keičiasi su užmokesčio terminais. Įmokos kiekis gali būti padidintas ar sumažintas, mažėdamas ar didindamas kreditas atmokėjimo periodą atitinkamai, nors abiem atvejais visaapimančios palūkanos turi būti užmokėtos.

Kai kurie iš asmeninių paskolų ir jų procesų tipų yra aptarti trumpai apačioje:

Gauta greitas kreditas – Tai yra tipas kreditas, kurioje kreditas gavėjas turi pažadėti kažkokį vertingą dalyką kaip įkeistą turtą kaip kreditas greitas kreditas, kurioje asmenys, besiskolinantys paskolą, turi į turto sulaikymo teisę namo pavadinimą, (atveju namo pirkimo) finansų įstaigai, skolindamas pinigus. Po atmokėjimo kiekio su palūkanomis, bankas duoda juridinę teisę į asmenį iš naujo turėti namą ar net parduoti tai. Ta pati procedūra yra palaikyta atveju automobilių paskolų, automobilio kreditas ir taip toliau.

Negarantuota greitas kreditas – šitiems paskolų tipams nereikia jokio saugumo. Jie yra pasiekiami skirtinguose paketuose nuo bankų, pavyzdžiui, formoje banko kredito perviršio, kreditinės kortelės skola ir taip toliau.

Reikalavimo kreditas – jie yra trumpalaikės kreditas, kurios neturėjo jokios pastovios atmokėjimo datos. Šiuo atveju, palūkanų norma keičiasi pagal Repo ir atvirkštines Repo normas.

Subsidijuotos kreditas – šituose paskolų tipuose palūkanų normos yra subsidijuotos prie aiškaus ar gali būti prie kažkokios paslėptos subsidijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *