Asmeninės kreditas su blogu kreditu: kodėl garantuotas pritarimą yra neįmanomas

parašė , 2012-11-18 11:41

Skolinanti pramonė yra labai konkurencinga, kažkas, kas yra suprantamas, kai mes manome, kad reikalavimo vartotojai turi papildomiems fondams. Problema yra tokia, kad, kad pritrauktų tiek daug verslo kiek galima, daug skolintojų nori padaryti pažadus, kurie negali būti išlaikyti, kaip pareiškimas, kad pritarimas yra garantuotas pretendentų ieškojimo skelbimo pažinčių skyrelyje paskoloms su blogu kreditu.

Mintis apie garantuotą kreditas pritarimą yra paguodžianti žmonėms, siekiantiems paskolų, bet kas yra abejojantis jų pritarimo galimybėmis. Bet tuo metu, kai elementai pritarimo proceso viduje galėtų būti išpjauti, kad pagreitintų daiktus, gebėjimas grąžinti paskolą turi būti įrodytas. Šis faktas vienišas reiškia, kad negali būti jokios visuotinės garantijos, duotos pretendentams

Deja, yra daug skolintojų – ypač tinkle – kas daro pažadus, kurie riboja melu. Taip, gaudamas asmeninę paskolą nuo jų gali pasirodyti labiau varginantis negu kažkas kita. Būkite įsitikinęs, kad pasitikrinsite aplink BBB žiniatinklio svetainę jų fonui, bet atsiminsite, kad yra logiškų aspektų, kad svarstytų taip pat.

Jokie Kreditingumo patikrinimai Nėra Jokia Garantija

Daug žmonių mano, kad jokie kreditingumo patikrinimai per kreditas paraišką nėra tas pats daiktas kaip garantijos gavimas, kad paraiškai pritars. Liūdnai, tai nėra atvejis. Vienintelis pranašumas kurį tai aprūpina yra pagerintame galimybės pretendentų į asmenines kreditus su blogu kreditu, pritartu.

Pašalinimas proceso kredito istorijų tikrinimo tiesiog taupo laiką, ir yra pagrindinė priežastis, kodėl daug internetinių skolintojų gali aprūpinti pritarimo nuosprendžius po tik kelių minučių. Bet garantuotas kreditas pritarimas yra skirtingi reikalai, ir kvailas, kai pretendento atmokėjimo įpročiai nėra žinomi.

Ką visi pretendentai turi suprasti yra, kad yra vis dar sąlygų, siejančių pajamas ir kiekį egzistuojančios skolos, kurią pretendentas turi. Į šį galą, skolos iki pajamų santykis yra svarbesnis, ir tai turi tiesioginį padarinį galimybės asmeninės kreditas, pritartos.

Užmirškite Rinkodaros Aprangą

Nėra jokio stygiaus pardavinėti lakūnus aplink prižadėjimą visko, kurio vartotojas norėtų kreditas tiekėjo. Nuo žemų palūkanų normų, kad aukštai paskolintų ribas, yra taip pat pažadas garantuoto taikomojo pasisekimo, ieškant asmeninės kreditas su blogu kreditu.

Bet svarbu žinoti, kad ši rūšis pardavinėti aprangą turi būti paimta su druskos įžnybimu. Pavyzdžiui, superžemų palūkanų normų pažadas neturi jokios prasmės, jei skolintojas negauna jokios naudos. Mažas atspaudas bet kokioje kreditas sutartyje paprastai atskleidžia paslėptus mokesčius.

Garantuotas kreditas pritarimas negali turėti prasmės, kai tai reiškia, kad pretendentams be pajamų apskritai galėjo suteikti asmenines kreditus. Ir duodant paskolą kažkam, kas negali atsilyginti tai yra labai blogas verslas.

Saugumas ir Pajamos

Didžiausios svarstomos problemos, kurias skolintojai turi, svarstydami paraiškas nuo žmonių, siekiančių asmeninės kreditas su blogu kreditu yra pajamos, kurias pretendentas turi, ir jei koks nors saugumas gali būti pateiktas. Saugumas, ar formoje įkeisto turto ar pasirašančiojo kartu su kitais, tikrai daro daiktus lengvesnius.

Tačiau, nėra jokio garantuoto kreditas pritarimo todėl, kad, net su įkeistu turtu, skolintojas nori gauti atmokėjimą. Užmokesčio gavimas kas mėnesį laiko daiktus paprastus, kaip papildomo reikalingumo dalykai, kuris bus parduotas, kad paverstų juos į grynuosius pinigus. Tai yra, kodėl pasirašantysis kartu su kitais yra daug geresnis pasirinkimas.

Bet net su pasirašančiuoju kartu su kitais, pretendentas turi parodyti gebėjimą grąžinti asmeninę paskolą. Pasirašantysis kartu su kitais yra tiktai atsarginė kopija, ir kreditas gavėjas yra pagrindinis komponentas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *