Asmeninių paskolų be įkeisto turto gavimas: kažkoks aspektų vertės žinojimas

parašė , 2013-09-26 08:43

Ekonominis klimatas nepasikeitė daug po praėjusių 4 metų, tokiu būdu yra vis dar milijonai amerikiečių, kovojančių surasti jų finansinių problemų sprendimą. Žmonių daugumą šiandien laiko blogais kredito kreditas gavėjais, daugelis nukritusi auka nesenoms ekonominėms krizėms. Jiems, papildomų fondų apsaugojimas, siekdamas asmeninių paskolų be įkeisto turto yra kažkas iššūkio.

Įkeistas turtas yra vertinga prekė skolinančiame pasaulyje, ir daugumos atvejų kreditas pritarimo yra beveik patikintas, kai įkeistas turtas yra pasiūlytas kaip paraiškos dalis. Bet kai pretendentas neturi jokių vertingų dalykų, gana vertų, kad atitiktų reikalingą sumą, jie yra priversti siekti negarantuoto kreditas pritarimo.
Faktas yra, kad negarantuota greitas kreditas yra visada sunkesnė apsirengti pritarimą todėl, kad skolintojas neša visą pavojų, apimtą reikalo. Geros žinios yra, kad yra būdų pretendentui įveikti situaciją, ir sustiprinti jų galimybes gauti labai būtinus fondus.

Problema Su Negarantuotomis Paskolomis

Taip, kodėl turi būti sudėtingiau gauti asmeninę paskolą be įkeisto turto negu normali greitas kreditas? Ir kas yra tikras skirtumas išreiškiant kreditas terminais? Užduotis yra sudėtingesnė todėl, kad skolintojas yra pavojuje pralaimėti, lauke turi kreditas gavėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymas. Dėl šios priežasties, pritarimai nėra kaip būsimas, ir pretendentai turi įdėti pastangas, kad įtikintų skolintojus, kad jais gali patikėti.

Gautos kreditas, ar tie su įkeistu turtu, iš esmės aprūpina formą kompensacijos, kurią skolintojai gali paimti, kad apimtų jų nuostolius. Tai atlaiko samprotauti, kad negarantuotas kreditas pritarimas turi būti sudėtingesnis pasiekti.

Pagrindinis skirtumas kreditas terminams yra žemesnė palūkanų norma, kurią įkrauna. Tai gali būti tiek daug, kiek 2 %, priklausomai nuo skolintojo ir apimtos kreditas sumos. Tačiau, siekiant didelės negarantuotos kreditas, galima turėti ilgesnę atmokėjimo trukmę ir žemesnę palūkanų normą, darant įperkamesnį reikalą.

Bendri Kriterijai Negarantuotoms Paskoloms

Kiekviena greitas kreditas nustatė besiruošiančius kriterijus, kuriuos visi pretendentai turi patenkinti anksčiau, negu skolintojas pradės svarstyti juos pritarimui. Kai prieita prie asmeninės kreditas be įkeisto turto gavimo, šitie kriterijai gali būti ganėtinai griežti.

Pagrindiniai elementai yra tas pats, su pretendentais, turinčiais būti daugiau kaip 18 ir teisiškai turėti teisę gyventi JAV. Jie turi taip pat turėti patikimą šaltinį pajamų ir būti dirbančiame visą darbo laiką darbe. Ir su daugeliu skolintojų, pretendentai turi taip pat turėti dirbančią banko sąskaitą. Tai yra ypač taip pretendentams, siekiantiems negarantuoto kreditas pritarimo nuo internetinių skolintojų.

Priežastis banko sąskaita yra taip svarbi yra tokia kad ji patogumai greitas ir paprastas fondų perkėlimas. Tai dirba naudai kreditas gavėjo, gaunant negarantuotą paskolą, ir naudai skolintojo kai prieita prie atmokėjimo sukūrimo, kadangi įmoka yra imama tiesiogiai nuo pranešimo kas mėnesį.

Teisingo kreditas Reikalo pasirinkimas

Labiausiai tinkamo kreditas paketo radimas gali būti sudėtingas, ir paprastai užima kažkurį laiką, ieškant anksčiau, negu teisinga greitas kreditas bus pagaliau surasta. Kaina asmeninės kreditas be įkeisto turto yra didesnė dėl didesnės palūkanų normos, bet tai nereiškia, kad konkurencingos normos negali būti surastos.

Tinkle privatūs skolintojai yra apskritai geriausias šaltinis paskoloms blogiems kredito kreditas gavėjams. Jie yra ekspertai blogame skolinančiame kredite, ir tipiškai krauna žemesnes palūkanas ir siūlo lanksčius atmokėjimo sąrašus, kad garantuotų įperkamiausią negarantuotą galimą kreditas reikalą.

Tačiau, net kai geras kreditas reikalas yra surastas, svarbu tikrinti mažą atspaudą kontrakte. Tai yra ten, kad bet kokių paslėptų kaltinimų detalės bus atskleistos, pasirodydamos, ar negarantuotas kreditas pritarimas būtų vertas ar ne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *