Automobilių nuoma

parašė , 2016-09-08 18:34

Auto nuomaAutomobilius nuomojasi daugelis, tai greitai tapo populiaru. Šiandieną galite nesudėtingai surasti kainos ir kokybės santykį. Nuomokitės transporto priemones naujas, tvarkingas ir už geras kainas. Tokias galite rasti bet kokiems gyvenimo atvejams NEORENT. Įmonės paslaugomis naudojasi daugelis vietinių gyventojų ir svečių iš kitų šalių, kurie atvyksta laikinai į Lietuvą ir nori turėti nuosavą (laikinai) transporto priemonę. Automobiliu nuoma geras sprendimas, galite greitai rezervuoti ir turėti transporto priemonę, su kuria galėsite važiuoti visur, kur jums reikia. NEORENT biurus galite rasti oro uostuose, galėsite išsinuomoti tik atvykę. Nuomotojas stengiasi kad kiekvienam klientui būtų patogu ir be didelio vargo galėtų turėti automobilį visiems savo poreikiams.

Transporto priemonę galite išsinuomoti su vairuotoju, jei jums taip patogiau. NEORENT siūlo kokybiškas paslaugas ir stengiasi patenkinti ir įnoringiausio kliento poreikius. Automobiliai nuomojami nauji ir tvarkingi, tai labai svarbu. Nepamiškite, kad transporto priemonės gali sugesti, taip gali nutikti ir kelionėje. Nuomotojas pasirūpino ir tuo, siūloma ne tik automobilių nuoma, bet ir aptarnavimas, kurį atlieka profesionalai. Esant poreikiui jums bus suteikta pagalba kelyje (24/7). Įmonė viskuo pasirūpino, kad transporto priemonių nuomininkai liktų patenkinti ir prireikus sugrįžtų dar ne kartą.

NEORENT rasite transporto priemones ne senesnei nei 2012 metų. Jei ieškote senų automobilių nuomai, jų čia nerasite. Siūlomos tik kokybiškos paslaugos, įmonė vykdo savo veiklą jau ne vienerius metus, todėl yra patikima. Rezervuoti pasirinktus automobilius galite patogiai ir negaišdami daug laiko. Tai galite padaryti internetu arba susisiekę su įmonės darbuotojais. Nuomojantis automobilius beveik visada reikia palikti užstatą, kuris po to yra grąžinamas, jei nėra nesklandumų. Patariama visada atidžiai perskaityti automobilių nuomos sutartį, kuri sudaroma visada. Vienas egzempliorius su numotojo parašais turi likti pas jus, o kitas pas nuomotoją. Nereikėtų skubėti ir palikti neaiškių punktų, jie vėliau gali būti labai svarbūs, tačiau nieko negalėsite padaryti. Atkreipkite dėmesį į smulkiu šriftu sutartyje rašomus tekstus, tai gali būti nemažiau svarbu.

Vairuotojams keliami kai kurie reikalavimai. Bet kas negali išsinuomoti transporto priemonių. Nuomotojas reikalauja vairavimo stažo (mažiausias 1 metai). Tai priklauso nuo to, kurios klasės automobilį renkatės nuomai. Ilgesnis vairavimo stažas reikalingas norint išsinuomoti ekonominės, kompaktinės, standartinės, SUV, AWD klasės transporto priemones. Galite pasitikslinti dėl stažo iš karto, kad netektų nusivilti, kada pasirinkto automobilio negalėsite išsinuomoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *