Bendri asmeniniai kreditas mitai

parašė , 2014-05-11 20:43

Asmeninės kreditas yra vienas iš populiariausių greitų pinigų šaltinių. Viena iš kankynės laisvi būdai įvykdyti jūsų piniginius reikalavimus beveik nedelsiant būtų – negarantuotoms paskoloms pagalba. Nepaisant jo reikalavimo kilimo, yra keli žmonės, kurie vis dar vengia dėl kai kurių klaidingų pažiūrų, kurias jie išgirdo ir nemalonėjo patvirtinti. Punktas turi pasilikti informuotas apie tikrą paveikslą, kad jūs galėtumėte padaryti teisingą pasirinkimą ir nesvyruoti paraiškos laiku.

Yra kai kurių iš mitų apie asmenines kreditus, demystified:

– Asmeninėms Paskoloms gali padėti, jei aš jau turiu egzistuojančią paskolą ar kreditus?
Vieno daikto skolinantis įstaigų žvilgsnis į būtų jūsų gebėjimas grąžinti paskolą, apie kurią jūs esate paimti. Tačiau, jei vyksta, jūs turite per didelį skaičių paskolų ar kreditinės kortelės sąskaitų, tai nereiškia, kad jūs negalite padėti asmeninei greitas kreditasi. Yra priemonė, pavadinta įsiskolinusia konsolidacija, kur jumyse pasiekia, kad sukombinuotų jūsų skolą nuo įvairių įstaigų į vieną asmeninę paskolą. Tai neabejotinai duos jums geresnę jūsų įsiskolinusios naštos kontrolę kadangi jūs dabar mokėsite vieną įmoką vietoj daugialypio.

– Kodėl palūkanų normos yra neprotingos?

Tai yra faktas, kad palūkanų normos paskolų, kurios nereikalingas jokio laiduotojo yra truputį aukštesnės kai palyginti su tradicinėmis paskolomis kaip gautos kreditas. Priežastis būdama, jie yra negarantuotos kreditas, kurios nereikalingas jokio įkeisto turto ar saugumo, tiktai natūralu bankams garantuoti, kad jų pinigai bus grąžinti. Jei jūs būsite entuziastingas gavimas interesų normos, pasiekiamos tada, jūs susitiksite įvairius sezoninius pasiūlymus, kurie neabejotinai yra verti užimti.

– Aš galiu kreiptis daugiau, negu aš reikalingas?

Kreipimas dėl bet kokio tipo kreditas už jūsų grąžinimo gebėjimo yra apskritai ne gera mintis. Jūs galite susitikti kelias agentūras, kurios tvirtina duoti jums maksimalų kreditas kiekį (kuris yra paprastai už jūsų grąžinimo gebėjimo) turėti taip vadinamą maksimalią pašalpą. Nepasidarykite kvailintas prie kad todėl, kad skolinančios įstaigos niekada nepritaria, kada tai viršyja jūsų grąžinimo ribą. Visada atsiminkite, pasiskolinkite tiktai, ko jūs reikalingas, kad a), kurį jūs galite sutaupyti viršuje ant nereikalingų įmokų ir b), jūs galite lengvai padėti kitoms paskoloms kai reikalingas vėlesnėje stadijoje.

– Aš galiu kreiptis dėl asmeninės kreditas daugialypėse įstaigose?

Nors tai nėra prieš taisykles prisitaikyti daugialypėse įstaigose greitas kreditasi, bet jei net vienas bankas žino jūsų paraišką per įvairias įstaigas, tai tai tiktai ketina toliau užlaikyti jūsų procesą gauti paskolą nedelsiant, ir padidėti jūs atsitinkate atmetimo. Tokiu būdu saugu neprisitaikyti daugialypėse įstaigose, kad jūs turėtumėte geriausią galimybę gauti jūsų paskolą, kuriai pritariama.

– Mano kredito reitingas yra sprendimo faktorius mano kreditas pritarimui?

Jūsų kredito reitingas yra vienas iš svarbių faktorių jūsų greitas kreditasi, kuriai pritars ar atmes, tačiau tai nėra VIENINTELIS faktorius, kuris apsisprendžia jūsų paraiškai. Kiti faktoriai tokie kaip pajamos, kompanijos kategorija ir iš viso apibūdina rezultatą, taip pat vaidina lygiai svarbų vaidmenį.

Ketina būti keli kiti klausimai, kurie ateina į galvą, kuris yra, kodėl jūs turite priartėti prie teisių žmonių kai prieita prie savo asmeninės kreditas paraiškos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *