Dantų plombavimas – neskausmingas

parašė , 2017-03-19 12:07

Viena iš dažniausiai pasitaikančių per gyvenimą procedūrų, kurias tenka atlikti dantisto kėdėje vidutiniam žmogui paprastai yra dantu plombavimas. Šios procedūros metu yra plombuojama skylė, kuri atsiranda prieš tai ją išgręžus bei išvalius, o dar anksčiau tą vietą pažeidus ėduoniui. Smagu žinoti, kad šiais laikais tokiai procedūra yra visiškai neskausminga. Jeigu jūsų klinika odontologijos profesionali, galėsite tiesiog pasimėgauti gydymu.

Verta pas odontologą eiti anksčiau

Dantų gydymasGeriausia pas gydytoją lankytis reguliariai, o ne tada, kai ima kažką skaudėti. Veikiausiai žinote savo giminės istoriją ir jau pastebėjote savo dantų gydymo dėsnius. Gal jau pamatėte, kad labai dažnai jums dantų gydymas reikalingas, kad dažnai dantys genda. Tad nelaukite, kol pusę galvos surakins skausmas – lankykitės pas odontologą bent kas pusę metų, tada jums pasakys, kas naujo burnoje, ir veikiausiai iškart ar per kelis vizitus sutvarkys. Jeigu ateisite, kai labai skaudės, bus jau kažkoks uždegimas, tada ir viskas sunkiau seksis, gal teks ilgiau gydyti. Tuomet skausmą jausite, bet jį sukels tikrai ne dantu plombavimas.

Prieš gręžiant – narkozė

Dabartiniai odontologijos specialstai ruošiami taip, kad dažniausiai visiems pacientams siūlo narkozę. Nesvarbu, ar jūs esate labai kantrus žmogus ir visai nenorite papildomų nuskausminamųjų, ar drebate pamatęs švirkštą, jums siūlys vietinę nejautrą. Tai padeda pagerinti gydymo kokybę, nes jūs tikrai nejausite skausmo, taip pat ir kitų pojūčių, net lytėjimo. Dėl to gulėsite ramiai, o gydytojas be trukdžių galės sutvarkyti jums dantis.

Danties valymas – tik nugalėjus uždegimą

Viena nemalonių procedūrų yra danties kanalo valymas. Tada dažniausiai reikia dėti vaistus, kurie numarintų nervą, po kurio laiko tenka jį negyvą ištraukti. Toks gydymas taikomas tuomet, kai būna ilgai uždelsta ir dantis stipriai sugenda. Tačiau skausmas yra paties uždegimo, o ne gydymo.

Plombuojant neturi skaudėti

Iš esmės, pats plombavimas jau yra tik uogelė ant torto – paprasta ir smagi procedūra, kada „uždaromas“ jūsų dantis. Tuo metu jūs tikrai nejausite nieko nemalonaus, nes net ir odontologo įrankiai nebegalės pasiekti jūsų danties prarajos, dirbs labiau paviršiuje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *