Dantų protezavimas nuo A iki Ž

parašė , 2015-12-29 20:55

Jeigu dėl kokių nors priežasčių praradote savo nuosavus dantis – nereikia galvoti, kad gyvenimas atėjo į pabaigą, kadangi šiuolaikinė stomatologija yra taip stipriai pažengusi į priekį, kad geba išspręsti net ir visišką dantų netekimo problemą. Dantų protezavimas yra viena iš tokio tipo paslaugų, kuria Lietuvoje pasinaudoti galima jau gana seniai. Štai kita alternatyva yra dantų implantavimas, tačiau ši paslauga kainuoja kiek daugiau. Kaina yra tas veiksnys, kuris dažniausiai ir nulemia, kuria galimybe bus pasinaudota. Žinoma, visada vertinga pasikonsultuoti su profesionalu, kuris atsižvelgdama į daugelį veiksnių pasistengs patarti bei rekomenduoti.

Kuo skiriasi implantavimas nuo protezavimo?

Dantų protezavimo ABCAbu atvejai yra gana panašūs, kadangi stengiamasi kad žmogui būtų įdėti dirbtiniai dantys. Dedami tiek tokiu atveju, kai trūksta vieno ar kelių bei visų dantų. Tačiau kaip jau minėjome – dantų implantavimas yra pigesnis, tad jeigu Jūsų finansai yra riboti – tokiu atveju lieka dantų protezavimas. Juolab, Lietuvoje jis yra finansuojamas, tik reikia stovėti eilėje, kuri, deja, dažniausiai gana lėtai juda į priekį. Didžiausias skirtumas tarp šių dviejų paslaugų yra tai, kad implantavus dantis jie neišimami, taigi visiškai geba atstoti natūralius. Šuo atveju protezai esant poreikiui yra išimami. Galbūt net kiek primena dantų plokšteles, kurias daugelis mūsų nešiojo vaikystėje.

Ar protezai gali iškristi?

Daugelis žmonių galvodamas apie protezavimą netinkamai įsivaizduoja tik senus žmones, kurie naktį savo dantis palieka stiklinėje. Tai nėra visiškai tiesa, kadangi šiais laikais pažangios medicinos technologijos suteikė galimybę sukurti ir labai įmantrius ir funkcionalius protezus. Dantų protezavimas Prodentum atliekamas naudojant moderniausias technologijas, kurios geba užtikrinti aukščiausio lygio kokybę bei tvirtumą. Juolab, šiuo metu egzistuoja įvairūs kremai, kurie padeda dantims kur kas tvirčiau laikytis. Taigi, dantų protezai tikrai neiškris jums kalbant ir tuo pačiu labai primins realius dantis.

Kaip vyksta protezavimas?

Daugelis žmonių klaidingai mano, kad paprasčiausiai ateis pas gydytoją ir visas procesas bus labai greitai atliekamas. Visgi, geras savo srities specialistas stengiasi supažindinti su protezavimo eiga. Paaiškinti viską labai smulkiai, kad pacientas galėtų įvertinti suteikiamas galimybes ir nuspręsti, ar protezavimas tikrai jam labiausiai tinkama paslauga. Dantų protezavimas pirmiausia prasideda nuo paciento burnos ertmės įvertinimo. Kuomet matoma, kad procesas gali būti įgyvendinamas, tuomet daroma dantų forma. Visą laiką glaudžiai komunikuojama su pacientu, kad jis gautu tik pačios aukščiausios kokybės paslaugas. Stengiamasi, kad dantys kuo labiau primintų realius. Tik tokiu atveju žmogus šypsosis drąsiai ir daug.

Dantų protezavimas nėra sudėtinga procedūra. Lietuvoje ji puoselėjimą jau ilgus dešimtmečius, taigi galite būti tikras, kad Jums įdedami dantys funkcionuos ilgai ir tvarkingai. Svarbiausia yra pasirinkti kokybišką kliniką, kurios suteikiamos paslaugos tenkintų jūsų poreikius. Nepamirškite šypsotis pasauliui ir jis šypsosis jums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *