Dar kitas neįtikėtinas pinigų reikalavimas

parašė , 2015-10-22 10:55

Pinigai yra aptempti šioje ekonomikoje. Daug žmonių ieško namo įkurtų firmų kaip būdo prisidėti prie jų finansų ir uždirbti papildomus pinigus. Pakankamai pinigų turėjimas yra problema milijonams žmonių pasaulyje. Daugelis pasisuko į internetą atsakymams.

Jei ir kai jūs tapsite apimtas su ieškojimu pinigų sukūrimo galimybių internete, jūs pasirodysite užlietas elektroniniu paštu iš įvairių šaltinių. Jūsų elektroninio pašto adresas gali sėsti į daugelį adresų sąrašų žmonių, bandančių pastumti jų produktus. Jūs galite taip pat surasti savo elektroninį paštą, inbox pilnas keistų tvirtinimų. Nors daugelis tokio elektroninio pašto bus perkeliama jūsų elektroninio pašto tiekėjo į spam dėžę, keli gali praeiti į jūsų reguliarų inbox

Labai keistas elektroninis paštas atvyksta iš Tarptautinio valiutos fondo, nors tai atrodo gana akivaizdu daugumai žmonių, kad tai yra suktybė. Adresas yra aiškiai klastotė, kaip yra padarytas reikalavimas. Paprastai, šitas elektroninis paštas yra pilnas gramatinių klaidų, kadangi žmonės, siunčiantys juos labiausiai tikrai, neturi anglų kalbos komandos. Daug suktybių atsiranda iš užsienio šalių ir skiria į žmones Jungtinėse Valstijose ir Jungtinėje Karalystėje. Kai kurie žmonės vis dar pakliūva į šituos pokštus nesąžiningų žmonių, bandančių paimti nekaltų aukų pinigus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šis tam tikras elektroninis paštas atvyko iš Tarptautinio valiutos fondo (iš tikrųjų gerbiama agentūra) su adresu federalinėje Kapitalo Teritorijoje. Tai išdėsto, kad du džentelmenai atvyko į savo įstaigą. Tai duoda kai kuriuos vardus, vienas amerikietis ir vienas kanadietis. Tai sako, kad šitie džentelmenai tvirtina būti JŪSŲ atstovu su įgaliojimu, kuris išdėsto, kad jūs esate negyvas. Jie turi informaciją, kuri sako, kad jie turi valdžią reikalauti jūsų $12,5 milijonų JAV dolerių fondo, kuris yra neveikiantis ir nepareikalautas pranešimas. Tai duoda sąskaitos numerį Candad.

Tai tolimesnės valstybės, kad jūs nukentėjote ir mirėte nuo gerklės vėžio. JŪSŲ dabar paprašo patikrinti, jei jūs esate vis dar gyvas ir ne negyvas, kadangi pretendentai sako. Jūs turite susisiekti su jais nedelsiant, kad tvirtintumėte, kad jūs esate gyvas ir priskiriamas į milijonus dolerių, laukiančių jūsų. Telefono numeris yra įrašytas į sąrašą, ir jūsų paprašo kviesti bet kokį laiką, kadangi jie yra pasiekiami 24 valandos dieną jūsų pagalbai. Jei jie negaus žinių iš jūsų netrukus, jie bus priversti duoti neteisingą užmokestį šitiems dviem džentelmenams vietoj jums, kadangi jūs esate teisėtas pinigų stambios sumos savininkas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Neaišku tiksliai, kas įvyks, jei jūs tikrai skambinate, bet tikėtina, kad jie pabandys įtikinti jus, kad pinigai yra iš tikrųjų jūsų. Tačiau, jūs privalėsite siųsti indėlį, kad patikrintumėte, kad jūs esate teisus asmuo, ar jie norės jūsų banko sąskaitos informacijos, kad jie galėtų prijungti pinigus jums. Jūs galite būti visiškai įsitikinęs, kad jie bando paimti jūsų pinigus, užuot bandę duoti bet kokius pinigus jums. Saugokitės šito elektroninio pašto suktybių ir išvenkite jų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *