Duomenų atstatymas už prieinamą kainą

parašė , 2016-06-21 12:20

Ar kada nors bandėte suskaičiuoti, kiek daug kainuoja jūsų duomenys? Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti jog duomenys yra visai nemokami ir surenkami laisva valia, iš tiesų tai yra netiesa. Įsivaizduokite situaciją, kuomet jums praradus savo duomenis, visus juos reikėtų surinkti iš naujo. Tai kainuotų labai daug laiko, o kaip žinia – laikas tolygus pinigams. Maža to, kai kurių duomenų surasti iš naujo iš viso neįmanoma, todėl prisideda dar didesnį nuostoliai. Data recovery UK pagalbos ranką tiesia tuomet, kai žmonėms, pakliuvusiems į bėdą, jos labiausiai reikia. Tai ypač aktualu jei gyvenate užsienyje, pavyzdžiui Jungtinėje Karalystėje. Juk kompiuteris ne vien tik darbo ar pramogų įrankis, šiais laikais jis taip pat tarnauja kaip ryšių priemonė. Būtent kompiuterių pagalba dauguma emigrantų bendrauja su savo artimaisiais likusiais Lietuvoje.

Duomenų atstatymas iš nešiojamų kompiuterių

Data recovery UKKaip jau tikriausiai žinote, duomenis atstatyti galima ne tik iš stacionaraus, bet ir iš nešiojamo kompiuterio. Tiesa, ši paslauga yra kiek brangesnė, todėl patariame saugoti nešiojamus kompiuterius it savo akį. Jei jums iškilo klausimas, kodėl gi taip yra – atsakymas labai paprastas. Į nešiojamus kompiuterius montuojami kiek kitokie kietieji diskai, kurių išėmimas ir remontas yra sudėtingesni, todėl natūralu, jog laptop data recovery kaina automatiškai išauga.

Kokie turėtų būti jūsų veiksmai, kai įtariate, jog visi ar dalis failų yra prarasti? Visų pirma, pabandykite perkrauti savo kompiuterį ir pasiekti failus. Jei tai neduoda jokių rezultatų, į pagalbą pasitelkite failų atstatymo programas, kurios kai kuriais atvejais būna iš tiesų veiksmingos. Jei ir tai nepadeda, vienintelė išeitis – kreiptis į duomenų atstatymo specialistus. Norint išvengti duomenų praradimo, rekomenduotina reguliariai daryti visų jums svarbių duomenų kopijas ir jas laikyti išorinėje laikmenoje. Jei pats nesijaučiate itin stiprus šioje srityje, patariame pasikonsultuoti su specialistais bei tokiu būdu užbėgti įvykiams už akių – apsaugoti duomenis nuo praradimo. Taip sutaupysite tiek laiko, tiek ir pinigų. Vis dėlto, jei jau per vėlu ir duomenys prarasti, kuo skubiau kreipkitės į duomenų atstatymo profesionalus. Kuo greičiau tai padarysite, tuo didesnė tikimybė jog duomenys bus sėkmingai atstatyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *