Dauguma populiarių asmeninių paskolų tipų

parašė , 2015-05-22 23:43

Daugumai žmonių kuriuo nors laiku reikės pagalbos kreditas, galbūt kad padarytų pagrindinį pirkimą tokį kaip automobilis ar šventė gyvenimo trukmės, ar galbūt net įveiktų nepaprastą finansinę padėtį, kuri iškilo. Tačiau yra daug skirtingų tipų pasiekiamos kreditas, ir jie gali būti ganėtinai skirtingi būdu, kuriuo jie dirba. Keliems geriau tinka, kad įveiktų trumpalaikį finansinį nenumatytą blogiausią atvejį tuo metu, kai kitiems geriau tinka kitais tikslais. Šis straipsnis aptars kai kuriuos iš populiaresnių pasiekiamų kreditas tipų, ir kam jie yra geriausiai panaudoti tvarka populiarumo.
Mokėjimo dienos kreditas: šis kreditas tipas yra trumpalaikė nepaprasta greitas kreditas, pasiekiama kiekiams iki 1000£. Juos pavadina mokėjimo dienos paskolomis todėl, kad greitas kreditas yra sumokėta kire ant jūsų kitos mokėjimo dienos. Tai yra žymiai populiariausias tipas kreditas, šiuo metu pasiekiamos su milijonais žmonių, besigriebiančių jų, kad įveiktų jų trumpalaikes finansines problemas. Pagrindinė priežastis jų augimo populiarumui yra faktas, kad jie yra greiti ir lengvi susitarti (paprastai išmokėdavo tą pačią dieną, kurią jūs taikote), ir taip pat labai lengvas suprasti, darydamas juos idealų sprendimą, kai jums reikia kai kurių grynųjų pinigų labai skubiai dėl bet kokios priežasties. Taip pat todėl, kad skolintojai krauna fiksuotą sumą (paprastai apytiksliai 20 %), jūs žinote tiksliai, kiek greitas kreditas ketina kainuoti jums tiesiai nuo pradžios ir todėl, kad jūs grąžinate paskolą visiškai ant jūsų kitos mokėjimo dienos, tai neturi poveikio jūsų ilgalaikei finansinei padėčiai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Laiduotojo kreditas: šis kreditas tipas taip pat tampa populiaresnis todėl, kad tai suprojektuojama, kad padėtų tiems, kas neturi puikios kredito istorijos, kad sutvarkytų finansus, kurių jiems reikia. Kaip toks tai gali būti naudingu įrankiu, kad pagerintų jūsų kredito reitingą, kol jūs palaikote reguliarius užmokesčius tam. Jie yra pasiekiami kiekiams iki 5.000£ ir terminams iki 5 metų priklausomai nuo kreditas dydžio. Skolintojai nereikalingas kreditingumo patikrinimo ant pretendento pasirašymo procese, ir kol jūs nesate IVOS (Atskiras Savanoriškas Susitarimas), ar bankrotas, kažkas kita nėra iš tikrųjų problema. Skolintojai sugeba pasiūlyti šį kreditas tipą todėl, kad atmokėjimas yra garantuotas laiduotojo (ko-signee). Laiduotojas turės būti būsto savininku, kuris yra finansiškai stabilus, su pajamomis 800£ ar daugiau tarp 23 ir 70 metų amžių. Jie gali būti panaudoti bet kokiu tikslu ir atidaryti finansų rinką tiems, kas kitaip nesugebėtų sutvarkyti paskolą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Gautos kreditas: su šiuo kreditas tipu skolintojas reikalingas kažkokios formos įkeisto turto paprastai formoje antro kaltinimo ant jūsų namų, tačiau yra taip pat skolintojų, kurie priims jūsų automobilį kaip saugumą (laivo žurnalo kreditas). Šis kreditas tipas gali būti sutvarkytas didesniems kreditas kiekiams iki 100.000£, ir iki 25 metų terminams. Kaip toks yra ganėtinai dažnai naudojami, kad konsoliduotų brangesnes kreditus ir kreditinės kortelės balansus į pigesnę įsiskolinusią konsolidacijos paskolą, ar finansuotų naminį pagerinimą. Jiems paprastai siūlo pagal žemesnes normas, kadangi skolintojas turi įkeistą turtą, kad remtųsi, turi jūs finansinių įsipareigojimų nevykdymas ant atmokėjimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *