Didelės rizikos kreditas – 8 daiktai jūs turite žinoti apie didelės rizikos kreditus

parašė , 2014-07-03 10:51

Kiekvieną dieną, daugiau žmonių praranda savo darbo vietas ir pasirodo sunkiame Financial times. Jei jūs kada nors buvote tarp šitų nelaimingų žmonių, jūs galbūt sugadinote savo kredito reitingą ir jaučiate, kad jūs negalite sugebėti gauti paskolą. Tuo metu, kai gali būti sunku surasti juos, kreditas egzistuoja, kurie yra suprojektuoti žmonėms tik šioje situacijoje. Tuo metu, kai liūdna, kad taip daug kovoja, tai reiškia, kad yra daugiau reikalavimo didelės rizikos skelbimo pažinčių skyrelyje kreditus, ypač negarantuotas asmenines kreditus, ir šitos kreditas yra labiau pasiekiamos žmonėms, kurie galbūt nesiruošė paskoloms praeityje. Turėdamas galvoje tai, yra 8 daiktai, kuriuos jūs turite žinoti apie didelės rizikos kreditus:
1. Mokėjimo dienos kreditas yra Brangios

Jūs turbūt jau žinote, kad mokėjimo dienos kreditas turi iš tikrųjų tiktai būti paskutine priemone. Jei jūs nesate visiškai įsitikinęs, kad jūs galite grąžinti jiems visiškai, jie tipiškai kainuos jums, daug daugiau už jie yra verta. Kai pailgintas visiems metams, 100$ mokėjimo dienos greitas kreditas gali turėti beveik 800 % BALANDĮ. Tai astronominis palyginti su normomis, kurias bankai ir net kreditinės kortelės paima.

2. Mokėjimo dienos kreditas yra Lengvos Pasiekti

Jūs esate suaugęs žmogus, ir tiktai jūs galite apsispręsti, jei tai turi prasmę gauti mokėjimo dienos paskolą. Jei jūs nuspręsite kreiptis dėl mokėjimo dienos kreditas, jūs paprastai turėsite atnešti savo asmens tapatybės dokumentą, pajamų, banko sąskaitos išrašo, ir jūsų kitos mokesčio dienos datos įrodymą minimaliai. Kai kurios vietos taip pat reikalingas, kad jūs turėtumėte tam tikrą pajamų lygmenį anksčiau, negu jie duos jums mokesčio dienos paskolą. Geros žinios apie mokesčio dienos kreditus yra, kad jūs galite gauti juos tas pats ar kitą dieną dauguma atvejų ir nėra tipiškai jokio kreditingumo patikrinimo, tokiu būdu jūsų kreditas neturi būti geras, kad ruoštųsi vienam.

3. Mokėjimo dienos kreditas Negerina Kredito Daugybės

Jūs manytumėte, kad greitas kreditas, su kuria atsiskaitoma savalaikiame būde, padės jums statyti jūsų kreditą. Tai yra ne visada atvejis. Kadangi šitos kreditas nėra paprastai pranešamos pagrindiniams kredito biurams, jie neturi laikysenos jūsų kredito rezultato atžvilgiu.

4. Jūs Galite Gauti Paskolą Tinkle

Viena iš geriausių vietų surasti didelės rizikos skelbimo pažinčių skyrelyje paskolą yra internetinė, ir jūs galite gauti internetinę paskolą nuo jūsų namų patogumo. Jei jūs turite blogą kredito reitingą, tai gali būti nepatogu, kad kreiptųsi dėl kreditas asmeniškai tiktai būti atšaukiama. Eidamas tinkle jūsų paraiškai, garantuoja, kad jūs neturite padėti savęs šioje padėtyje. Internetinės kreditas paprastai turi žemas ribas ant kiekio pinigų, kurių jūs galite pasiskolinti, kuris galėtų neleisti jums imti ant daugiau negu, jūs galite pasielgti finansiškai.

5. Pajamų deklaracijos kreditas yra Pasiekiamos

Žinomas kaip Sugrįžimo Laukimo kreditas (RALs), šitos kreditas yra išplėstos pagrįstos lauktu jūsų pajamų deklaracijos kiekiu. Iš esmės, jie yra grynųjų pinigų avansai su palūkanų normomis nuo apytiksliai 50 % į daugiau kaip 500 % BALANDĮ. Turėkite galvoje, kad, jei jūs registruojate savo mokesčius anksti, jūs galite apskritai turėti savo sugrįžimą per 8-10 dienų, jei jūs einate vorele elektronikos pagalba ir naudojate tiesioginį indėlį. Tai yra beveik visada geresnis pasirinkimas negu Sugrįžimo Laukimo greitas kreditas, bet gerai žinoti, kad jie egzistuoja.

6. Jūsų Automobilis Gali būti Panaudotas kaip Įkeistas turtas

Žinomas kaip Automobilių Pavadinimo kreditas, jie yra gauti kreditas, kurios naudoja pavadinimą jūsų automobilio kaip įkeistas turtas. Dažnai, greitas kreditas yra mažiau negu, automobilis savarankiškai yra verta, tokiu būdu būtina, kad jūs sugebate sumokėti paskolą todėl, kad skolintojas gali pradėti valdyti jūsų automobilį, jei jūs negalite užmokėti savalaikiame būde. Jūs ketinate reikėti savo automobilio, teisingai? Taip, būti labai atsargus, jei jūs nusprendžiate nueiti šis maršrutas. Vienas teigiamas yra, kad gautos kreditas tokios kaip tai dažnai turi žemesnes palūkanų normas negu mokėjimo dienos kreditas.

7. Yra Didelės rizikos kreditas Parduotuvių

Jūs galite kartais ruoštis didelės rizikos skelbimo pažinčių skyrelyje paskoloms tūkstančių dolerių ar daugiau jei jūs einate į vieną iš asmeninių kreditas parduotuvių, kurios yra pasiekiamos kai kuriose valstybėse. Su kredito girgždesiu Jungtinėse Valstijose, yra mažiau šitų parduotuvių negu turėjo papratimą būti, bet keli vis dar egzistuoja. Didelės rizikos skelbimo pažinčių skyrelyje kreditas parduotuvės specializuojasi pateikime paskolų žmonėms su blogu kreditu. Jie nėra mokesčio dienos kreditas, kurias jūs sumokate po poros savaičių. Jie yra tikros, nepapildomos, negarantuotos asmeninės kreditas, kad jūs sumokate daugiau kaip kelis metus. Kartais, jūs galite gauti bendrosios sumos paskolą, ir kiti laikai, kuriuos jūs galite vertinti kredito linijai, kur jūs išvaduojate daugiau pinigų, kad išleistumėte, kadangi jūs atsiskaitote su savo greitas kreditas (tai panėšėja į atnaujinamąjį kreditą). Palūkanų norma yra tipiškai aukšta, bet jūs turite ilgiau atsiskaityti su ja, ir atrodo gerai ant jūsų kreditingumo ataskaitos apdovanoti aukštesnę paskolą jums. Jie turbūt paims kažkokį darbą, kad surastų, bet gali būti vienu iš jūsų geriausio pasirinkimo.

8. Skolintojai Prisiima Riziką, Per

Kadangi šitie paskolų tipai yra iš tikrųjų didelė rizika skolintojams, mokesčiai ir palūkanų normos yra tipiškai aukštesni internetiniam negarantuotam asmeniniam kreditas pasirinkimui, negu jie yra tradicinėms paskoloms. Kaip toks, jūs turėsite turbūt užmokėti labiau teisus, kad įsigytumėte tokį. Turėkite galvoje, kad jie yra didelės rizikos skelbimo pažinčių skyrelyje kreditas asmenims, kurių kreditas negarantuoja geresnių terminų, bet geresni terminai yra dažnai pasiekiami tiems su geresne kredito daugybe ar tam tikros rūšies įkeistu turtu.

Kiti Daiktai, kad Turėtų galvoje Apie Didelės rizikos Skelbimo pažinčių skyrelyje kreditus

Dar vienas daiktas, kuris gali padaryti procesą iš didelės rizikos skelbimo pažinčių skyrelyje ieškojimo skolina paprastesnis, turi ieškoti jūsų valstybėje iš pradžių. Reguliavimas didelės rizikos paskoloms yra skirtingas daugelyje vietų, ir skolintojai gali būti tinkamesni paskolinti žmonėms, esantiems arčiau jiems. Pasakę, kad, yra daug finansinių produktų, internetinių ir pasiekiamų bet kuriuo metu, ir tik užims nedidelę dalį jūsų laiko ir kantrybės jums surasti teisingą.

Kai tik jūs apsisprendėte, koks pasirinkimas yra geriausias, įsitikinkite, kad jūs darote kažkokį tyrinėjimą iš pradžių ir lyginate kiekvieno skolintojo palūkanų normas. Tai neleis jums imti paskolą, kuri galėjo kainuoti jums daugiau pinigų, negu jūs supratote, kad jie bus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *