Dideli kreditas pritarimai yra galimi su blogu kreditu

parašė , 2014-01-21 17:46

Bloga kredito daugybė tikrai paveikia galimybes pritarimo didelėms negarantuotoms paskoloms. Bet galimybės nėra nulis. Kad būtų dora, kredito daugybė tampa nereikšmingesnė kreditas pritarimo procesui. Jie yra tiktai panaudoti palūkanų normos terminams. Jei jums reikia 20.000$, galima gauti asmeninę paskolą net su blogu kreditu.

Dėka neseno ekonominio kracho ir žlugimo nekilnojamojo turto rinkos, net doras būsto savininkas paėmė kredito smūgį. Tai daro kredito daugybę netikslią kaip indikatorius to, ar jūs esate vertas pasitikėjimo ar ne.

Šiandien požymis to, ar jūs esate vertas pasitikėjimo ar ne kai prieita prie kreditas gavimo yra affordability kreditas į jūsų asmeninį biudžetą. Affordability daro paskolą labiau tikėtina, kad būtų pritartas šiandien

Darbas, pajamos ir skolos iki pajamų santykis yra daug svarbesni skolintojui negu kredito rezultatas. Jie yra faktoriai, kurie nustato affordability.

Daiktai, kad Svarstytų

Sudėdamas jūsų kreditas paraišką jūs turite svarstyti kai kuriuos lemiamus klausimus. Pajamos yra pagrindinis reikalavimas, jei jūs tikitės gauti 20.000$ asmeninę paskolą. Tai turi būti sveiku protu nuo to laiko be pakankamų numatomų pajamų nėra jokio būdo, kuriuo jūs galėjote leisti sau mėnesinį kreditas atmokėjimą. Šios pajamos yra panaudotos, kad apskaičiuotų jūsų skolos iki pajamų santykį, kuris rodo, ar jūs galite leisti sau paimti ant atmokėjimo kiekio.

Šis aiškus gebėjimas padaryti atmokėjimą turi būti visu darbo laiku ir apskritai turbūt egzistuodavo bent jau šešis mėnesius. Tai leidžia skolintoją žinoti, kad jūs tikėtina tęsite gauti šias pajamas ateityje. Nesijaudinkite, jei jūs esate savisamdytas, jūsų skolintojas daugiau domėsis jūsų pajamų mokesčio sugrįžimais kaip požymis turėti ilgalaikių stabilių pajamų šaltinį.

Keturiasdešimt procentų skolos iki pajamų santykis yra apskritai pakankamas, kad gautų didelę asmeninę paskolą.

Saugumo Saldumyno Saugumas

Skolintojai tiktai skolina žmonėms, nuo kurių jie gali laukti, kad sugrąžins savo pinigus. Saugumas nuneša ne užmokesčio pavojų. Jei jūs galite pakelti 20.000$ vertingą dalyką kaip saugumą, jūs gana tikėtina gausite pritarimą 20.000$ asmeninei greitas kreditasi. Šiuo atveju, kredito istorija nėra net faktorius.

Įkeistas turtas yra labiausiai saugumo standartinė forma. Deja, dauguma vertingų dalykų praranda vertę ilgainiui ir tokiu būdu įkeistas turtas turi būti daug aukštesnis negu kreditas kiekis, kad sudarytų šį nuvertinimą. Kartais įkeistas turtas nėra labiausiai praktinis būdas gauti asmeninę paskolą.

Tai yra daug geresnė opcija gauti jūsų asmeninę paskolą, randant pasirašantįjį kartu su kitais. Jūsų pasirašantysis kartu su kitais garantuoja atmokėjimą. Jei jūs nedarote atmokėjimo, jūsų pasirašantysis kartu su kitais privalo padaryti juos jums. Jei jūs turėsite blogą kreditą, jūsų pasirašantysis kartu su kitais turės turbūt turėti didelį kreditą ir galbūt dideles pajamas taip pat.

Tyrinėjimas ir Daugiau Tyrinėjimo

Pasirinkite savo skolintoją išmintingai. Jie turi didžiulį, sako kai prieita prie pritarimo terminų. Tradiciniai skolintojai yra mažiau tikėtini šiandien pritarti, kad didesnis skelbimas pažinčių skyrelyje skolina žmonėms su blogu kreditu. Kreditas yra nepaprastai aptemptas tradicinėje skolintojo bendruomenėje ir kaip laukiama, pasiliks šis kelias artimai trukmei.

Tačiau, internetas atnešė naują veislę skolintojo į rinką. Šitie internetiniai skolintojai yra daug geresnis pasirinkimas kai prieita prie asmeninių paskolų. Yra internetinių skolintojų, kurie tiktai skolina žmonėms su blogu kreditu. Didesnė palūkanų norma ir ilgesni atmokėjimo terminai yra jų specialybė. Tai daro paskolą įperkamą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *