Domenai – domenų gaudymas

parašė , 2012-12-02 07:57

Šiuo metu įvairiuose duomenų centruose yra naudojama netoli 200’000 puslapių su lietuviškais ”pavadinimais” ir netgi beveik 1’000’000’000 užregistruotų tinklalapių visoje žemėje. Tai reiškia, kad net kas 6 žmogus pasaulyje turi po puslapį. Tiesa, šį kartą nagrinėsime ne tinklalapius, o tuos jų vardus – išsiaiškinsime kas tai tokio, ir kaip tai gauti. labai nagrinėsime 1, ypatingai gudrų būdą gauti neįtikėtinai gerą puslapio vardą.

domenaiTaigi puslapio pavadinimas – tai domenas. Domenų dėka, puslapius galime naršyti adresais “www.manopuslapis.lt”, o ne naršyti tam tikrą svetainę rašant IP adresus – t.y. visokias skaičių kombinacijas. Lengva suprasti, kaip tai supaprastina mūsų gyvenimą – net jei kasdien naršote tik 5-iuose internetiniuose puslapiuose, atsiminti visų jų IP URL tikrai būtų ypatingai sunku.

Taigi, jei kursite interneto svetainę, turite du pasirinkimus, kaip gauti saito pavadinimą – domenai. Vienas, labai lengvas, ir jokių pastangų nereikalaujantis būdas – tai domeno įsigyjimas iš šią paslaugą teikiančių įmonių . Tai yra labai elementarus veiksmas, kurio net neapsimoka aprašinėti.
Kur kas sudetingesnis yra domenų gaudymas iš karantino. Kaip paaiškinti kas yra domenai karantine? Pakankamai paprastai. Kiekvienas domenas turi savo galiojimo laiką. tęsiasi nei ilgai, nei trumpai – vienerius metus. Tuomet domeno savininkas gali rinktis – ar tęsti savo projektą, ir tuo pačiu sumokėti papildomą pinigų sumą už domeno pratęsimą, ar projektą “laidoti” ir leisti kitam asmeniui naudotis Jūsų domenu.

Šioje vietoje ir prasideda visas įdomumas. Kai domeno galiojimo laikas baigiasi, jis yra nukeliamas į karantiną. Kol domenas yra karantine, jo sąvininkas jokių sunkumų turi galimybę jį pratęsti. Tiesa, jei domeno sąvininkas nenori to daryti, domeną pradėti naudoti gali bet kuris kitas asmuo. problemų sukelia tai, , kad paprastai domenai karantine ilgai nebūna, nes prie vieno domeno karantine laukia net keli norintys, taigi, kai kurios bendrovės siūlo Jūsų norimo domeno gaudymo karantine paslaugą, kad Jūs būtumėte tas, kuris gaus tą domeną.

Kodėl domenai karantine yra gana paklausūs? Visų pirma dėl neblogų vardų. Taip pat domenai karantine turi gerą reputaciją paieškose sistemose, taigi Jums neturėtų būti sunku prasimušti į pirmąsias vietas.

Taigi, jei norite užimto domeno, nepraraskite vilties – kreipkitės į domenų gaudymu iš karantino užsiimančias bendroves, ir turbūt Jums pavyks gauti išsvajotą domeną.

Ar domėjotes kada greita paskola ar greitu kreditu? Daugiau informacijos apie juos galite rasti es-isidarbinimas.lt

Social and Business news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *