Dotacijos ir stipendijos, padedančios mamoms mokėti sąskaitas

parašė , 2015-01-21 14:45

Viena mama, kuri nori lankyti koledžą gali padaryti tai, jei ji yra nustatyta, bet gali būti sudėtinga kartais be vyro užpildyti, kai ji nuėjo. Pinigų mokymui radimas yra kita įmonė. Daugumai moterų, tai verta aukos todėl, kad jie žino, kad, kai jie baigia universitetą, pinigai nebus taip aptempti jiems ir jų vaikams.

Dotacijos vienišoms motinoms galėtų būti vieninteliu būdu, kuriuo mama gali gauti mokymą ar išsimokslinimą, kuris ves ją į geresnį darbą ar į karjerą, kurią ji niekada neturėjo. Dauguma vienų mamų negali leisti sau užmokėti jų mokymui viršuje priekio, ir be dotacijų, jie nesugebėtų turėti šią galimybę pagerinti jų gyvenimus. Dotacija niekada neturi būti grąžinta, ir tai puiku moterims, kurios yra paprastai po pinigų girgždesiais, auginančiais vaikus vienišus
Vienos mamos turi pabandyti gauti taip daug dotacijų, kaip jie galbūt gali, kad jie neturėtų užmokėti studentų paskolų po baigimo.

Pell Dotacija labiausiai yra paplitusi dotacija vienoms moterims, ir kad ruoštųsi tam, mamos turi turėti mažas pajamas ir finansinį reikalingumą. Ši dotacija niekada neturi būti sumokėta, ir ji gali aprūpinti iki 4.000$ mokymo kryptimi. Pinigai yra užmokėti kolegijai, į kurią moteris buvo priimta.

Vyriausybinės dotacijos mamoms apima federalinę Papildomą Mokomąją Galimybės Dotaciją (FSEOG). Jei viena moteris sutinka finansines reikalingumo kvalifikacijas, ji gali pasiekti nuo 1.000$ 4.000$ jos mokymui, kuris bus didelė pagalba jos kolegijos kainų mokėjime. Be to, dažnai dotacijų kombinacija gali padėti su tiktai nenemokėjimas už klases ir knygas, bet papildomus pinigus, kad padėtų užmokėti sąskaitas ir kitas išlaidas. Geriausias daiktas apie šitas dotacijas yra, jie neturi būti sumokėti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kartais vienos mamos domisi mokytojais tapsmu. Šiuo atveju, Mokytojo Išsimokslinimo Pagalba Kolegijai ir Aukštajam išsilavinimui (MOKYTOJAUJA), dažnai apdovanos apytiksliai 4.000$ studentams, kurie nori tapti mokytojais. Mama turi sutikti mokytojauti nemokamoje valstybinėje mokykloje ar privačioje mokykloje mažų pajamų rajone, kad gautų šią dotaciją.

Dvi geriausių vietų surasti informaciją apie dotacijas mamoms yra kolegijos priėmimo įstaiga ir finansinės pagalbos įstaiga kolegijoje, kurią ji nori lankyti. Jei mama nori įeiti į slaugymą, jie gali vesti ją teisingos dotacijos paraiškos kryptimi. Taip pat, valstybė, kur vienišos motinos gyvenimai gali duoti dotacijas moterims. Dauguma kolegijų duoda dotacijas studentams su finansiniu reikalingumu.

Kažkokios kitos kolegijos dotacijos vienišai motinai, anapus kurios turi įsiregistruoti yra penki tipai dotacijų, kurias Amerikos Asociacija universiteto Moterų (AAUW) duoda mamoms. Ši dotacija yra taip pat pagrįsta finansiniu reikalingumu. Taip pat, Jeannette Rankin Foundation Moterų Stipendijos Fondas duoda stipendijas, kad padėtų moterų pabėgimui nuo skurdo ir pagerintų jų gyvenimo sąlygas. Stipendija yra taip pat kaip dotacija todėl, kad ji niekada neturi būti grąžinta, tokiu būdu viena mama turi kreiptis dėl jos be to.

Kartais korporacijos ir kitos organizacijos duoda stipendijas ar dotacijas moterims, kurios užbaigė kelis kolegijos semestrus. Jie gali reikalingas, kad studentas sulaikytų rūšis aukštame vidurkyje, bet ne visi daro. Yra dar daug dotacijų, ir naujų vieno dolerio banknotų, išeinančių per metus. Štai kodėl mama turi užeiti įstaigos savo kolegijoje kiekvieną semestrą, kad klaustų, jei yra naujų dotacijų jai, kad prisitaikytų gauti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *