Garantuotas pritarimas, net jei jūs turite blogą kreditą – skolina kiekvienam

parašė , 2016-08-14 10:04

Būti baisiame reikalingume nėra beveik niekada geras daiktas, jei jūs nežinote, kad jūsų reikalingumas bus patenkintas skubiai ir lengvai. Ar tai būti maisto, vandens, darbo, ar draugiškumo reikalingumu, kai jūs turite reikalingumą jūs norite to patenkintas.

Iš tikrųjų, Maslow Poreikio Hierarchija sako mums, kad, kai tik mes patenkinome mūsų pagrindinį kūno poreikį tokį kaip tie kvėpavimui, maistui, vandeniui, atgaminimui, ir miegui, mūsų kitas labiausiai svarbus poreikio komplektas apima saugumą ir saugumą. Sąrašo užbaigimas atvyksta meilės, pagarbos ir kūrybiškumo poreikis.
Kadangi jūs galbūt pastebėjote, yra bendro siūlo, rišančio visą šitą poreikį kartu: pinigai. Teisingai: kad įvykdytumėte beveik kiekvieną jūsų poreikį – išskyrus kvėpavimą ir atgaminimą – jums reikia pinigų, kad patenkintumėte tai. Jums reikia pinigų, kad nupirktumėte maistą ir vandenį, turėti saugią vietą miegoti, ir drabužiai dėvėtis. Jums reikia pinigų, kad gautumėte išsimokslinimą, rasti darbą, ir įvykdyti kažką praturtinančio gyvenime.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Su pinigais būdami taip centrinis šito poreikio viso įvykdymui, tai labai nuliūdę, kai jūs negalite gauti prieigos prie grynųjų pinigų, jums reikia, kai jums reikia to – ypač, kai jūs turite blogą kredito rezultatą.

Tikras, jūs išgirsite žmones, jūs žinote ginčijimąsi, kad, jei jūs esate skubiame pinigų reikalingume, jūs turbūt padarėte klaidą palei kelią. Jie apkaltins jus:

1. nebūdamas geras finansinis planuotojas.

2. būdamas neatsakingas ir neapgalvotas su jūsų išlaidų įpročiais.

3. būdamas vienas iš žmonių atrodo, kuris tik turi blogą laimę.

4. negalėjimas nuslopinti gerai mokantį darbą.

Gerai, tie naysayers gali nueiti, ima ilgą, nueina trumpo molo! Jie turbūt užmiršo tai, į ką tai panėšėja, kad smogtų grublėtam lopui gyvenime. Mes visi smogiame prisilietimo taškeliui kuriuo nors laiku, ir mes visi turime reikalo su tuo kitaip. Bet, nepriklausomai nuo to, kuo jūsų situacija yra ir kaip jūs pasiekėte čia, tai nekeičia fakto, kad jums reikia prieigos prie pinigų dabar.

Jei jūs ieškote garantuoto pritarimo (net jei jūs turite blogą kreditą), kreditas yra tik aplink kampą. Yra 5 patarimai tam, kad gautų jūsų paskolą, kuriai pritariama, net jei jūs turite žemą FICO rezultatą:

1. Ieškokite skolintojo, kuris aprūpins internetinį pritarimą: kai kurių skolintojų atveju, jūs turėsite kviesti juos tiesiogiai, kad gautumėte greitą kreditas pritarimą. Tačiau, pabandykite surasti skolintojus, kurie leis jums kreiptis tinkle. Tai yra greičiausias, efektyviausias kelias, kuriam pritars.

2. Nustatykite, kiek jūs turite pasiskolinti: Anksčiau, negu jūs susisieksite su jais, įsitikinkite, kad suvoktumėte tik, kiek pinigų jūs planuojate pasiskolinti. Kadangi jūsų greitas kreditas reikalingas, kad jūs užmokėtumėte palūkanas, išmintinga tiktai pasiskolinti tiek daug, kiek jums iš tikrųjų reikia.

3. Nuspręskite, kaip greitai jūs galite sumokėti paskolą: Žinoma, grįždamas į palūkanų svarstomą problemą, jūs turėsite naudos finansiškai iš kreditas per trumpesnį laiko tarpą sumokėjimo. Pabandykite suvokti, kai jūs sugebėsite uždirbti ar gauti pinigus, reikalingus sumokėti jūsų paskolą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Nustatykite, kokia jūsų palūkanų norma gali būti: Prieš ryšio palaikymą su skolintoju, taip pat svarstykite palūkanų normą. Manykite, kad internetinis kreditas palūkanų kalkuliatorius suvokia, kiek palūkanų jūs mokate – ir kuo jūsų užmokesčiai bus – su skirtingomis palūkanų normomis. Nuspręskite maksimalią normą, kurią jūs norite užmokėti.

5. Palyginkite daugialypius skolintojus: Taip pat kaip su datavimu, pirkimu automobilio, ar kreipimas dėl darbo, būti įsitikinęs, kad palygins bent jau kelis skolintojus. Kai tik jūs padarėte savo planą ir žinote tiksliai, ko jums reikia, susisiekite su bent jau 2 ar 3 skolintojais. Tik neleiskite pirmo skolintojo, kuris įtikins jus, kad jie yra geriausias pasirinkimas jums. Tikėkite manimi, kiekvienas jų nori jūsų verslo ir pabandys uždaryti reikalą su jumis tuoj pat. Išvenkite pagundos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *