Gaukite 5.000$ kreditus su blogu kreditu, besilaikančiu šitų trijų patarimų.

parašė , 2012-08-13 10:39

Kai jūs turite blogą kreditą, gaudamas 5.000$ paskolą gali atrodyti kaip neįmanoma užduotis. Tačiau, yra aiškus jūsų finansinių problemų sprendimas: mokėjimo dienos greitas kreditas. Šiam kreditas pasirinkimo tipui dažnai priekaištaudavo visuomenėje, kai iš tikrųjų tai yra efektyviausias būdas gauti greitus grynuosius pinigus su blogu kreditu. Vartojant mokėjimo dienos paskolą, jūs galite turėti prieigą prie tik 100$ ar tiek daug, kiek 5.000$ tiesiog, net su blogu kredito rezultatu.

Kas yra Reikalas su Mokėjimo dienos Paskolomis?

Daug žmonių žiūri į mokėjimo dienos kreditus kaip blogai. Tačiau, tai yra nepelnyta reputacija. Iš tikrųjų, mokėjimo dienos kreditas yra pamatytos prastai ne dėl to, kokie jie yra, bet dėl to, kas panaudojo juos. Iš esmės, žmonės, kurie negalėjo grąžinti paskolų, kad jie išėmė tęstas, kad panaudotų juos, surinkdami didžiules palūkanas ir mokesčius, ir priversdami save savarankiškai nukristi į finansinį žlugimą
Tai visas priveda prie blogos reputacijos, atsitinkančios mokėjimo dienos skolintojams. Tačiau, mokėjimo dienos kreditas, kai naudotas teisingai, gali iš tikrųjų būti labai naudingais įrankiais tam, kad palaikytų finansinį gyvybingumą. Šio straipsnio likutis apžvelgs deramą šio finansinio įrankio naudojimą.

Patarimas #1: Atkreipkite Dėmesį, kad Pavadintumėte

Mokėjimo dienos kreditas, skirtingai nuo tradicinių asmeninių paskolų, duotų bankų, yra paprastai tiktai siūlomos labai trumpiems terminams. Jie yra skirta, kad tarnautų kaip "mokėjimo diena" iš anksto, vadinasi jų vardas. Todėl, jūs turite būti paruoštas grąžinti savo visą paskolą, visiškai, prie pažymėtos datos jūsų originalioje sutartyje. Apskritai, šis atmokėjimas bus reikalingas už dviejų iki keturių savaičių, po to būdamas suteiktas paskolą. Nepasisekimas grąžinti jūsų paskolą laiku prives prie masinių mokesčių, kurie didėja, kadangi laikas tęsia.

Patarimas #2: Žinokite Savo Ribas

Mokėjimo dienos kreditas, taip pat pavadintos grynųjų pinigų avansais, turi būti panaudotos tiktai specifiniams, nepaprastiems fondams, ne prabangiam pirkimui. Jie atvyksta su didesne palūkanų norma negu daug tradicinių paskolų ir trumpas atmokėjimo periodas. Todėl, jūs turite būti įsitikinęs, kad jūs turėsite priemonę grąžinti šią paskolą ir kad jūs nesiskolinate daugiau, negu jūs galite leisti sau.

Patarimas #3: Neišimkite daugiau kaip Vienų ar Dviejų Paskolų laiku

Didžiausia klaida, kurią daug žmonių padaro, kai mokėjimo dienos skolintojų naudojimas nepasinaudoja jų "jokiu kreditingumo patikrinimu" žada kaupti grynųjų pinigų didelį kiekį. Iš esmės, kadangi mokėjimo dienos kreditas yra tiktai mažam kiekiui, šitie kreditas gavėjai išimtų keli netikėtai, kad gautų didesnį pinigų kiekį, pasakyti, 15,000$ ar daugiau. Tada, kadangi jie turi per didelį skaičių įsipareigojimo, kreditas gavėjai negali padaryti užmokesčių už visas jų kreditus ir atsidurti su daugiau skolos, negu jie gali pasielgti.

Pažiūrėkime į greitą pavyzdį. Naudojant konservatyvų spėjimą ant skaičių, manykite, kad 1.000$ greitas kreditas neša 170$ apdirbimo mokesčiui ir paskui 200$ palūkanų. Todėl, 1.000$ greitas kreditas iš tikrųjų kainuoja jums 1.370$.

Panašiai, 5.000$ greitas kreditas turės 350$, apdirbančius mokestį, ir 900$ palūkanų. 5.000$ greitas kreditas baigia tuo, kad kainuoja jums 6.250$. Kai tik jūs pradedate pridėti šitas kreditus kartu, imdamas du $, 5 000 paskolų ir du $ 1 000 gaus jus 12.000$, bet kainuos jums 15.240$!

Aiškiai, kad panaudotų mokėjimo dieną paskolina teisingai, jūs turite atkreipti dėmesį į daugiau negu, kiek pinigų jūs pasiekiate savo kišenėje nedelsiant. Šitų trijų patarimų laikymas padės jums panaudoti šitas kreditus geriausiam jūsų gebėjimo ir išvengti finansinio žlugimo. Jūs galite gauti 5.000$ su blogu kreditu per mokėjimo dienos skolintoją iki tol, kol jūs esate atsakingas ir protingas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *