Gaukite blogą kredito paskolą ir padėkite sau su šitais 5 patarimais

parašė , 2014-11-25 19:56

Nukritimas į Blogo Kredito Žemę daugiau yra paplitęs, negu daugelis galvoja. Būkite tuo nepaprasta situacija, kuri eikvoja grynųjų pinigų atsargas ar tiesiog neatsakingas išlaidas jauno amžiaus laiku, yra daug žmonių, kurie nukrito į duobę su jų kreditu, laimi ir reikalingas garantuotų blogų kredito paskolų.

Jei jūs esate vienas iš šitų žmonių, žinote, kad yra pasirinkimas, pasiekiamas jums ir paprastiems žingsniams, kuriuos jūs galite sekti, kad garantuotumėte, kad jūs pasiekiate, blogas kreditas skolina jums reikalingumą.

Žinokite Savo Rezultatą

Anksčiau, negu jūs nueisite kreditas apsipirkimas, auklėsite save apie save savarankiškai. Treji pagrindiniai kredito biurai: Trans Sąjunga, Experian ir Equifax pasiūlys jums vieną nemokamą kreditingumo ataskaitą per metus
Gaukite šituos pranešimus ir žr. save per skolintojo akis.

Yra daug kompanijų, kurios pasiūlys gauti šituos pranešimus jums veltui. Tačiau, prašom pažymėti, kad, nors pranešimai yra laisvi, apskritai yra paslauga, surišta pranešimais po to, kai jūs sutikote panaudoti juos. Nuspręskite iš kompanijos kredito kontroliavimo plano prieš laikinosios versijos galus išvengti to.

Studijuokite Savo Rezultatą ir Lyginkitės

Tai svarbu ne, tiktai žiūri į kredito rezultatą ant kiekvieno iš šitų pranešimų, bet taip pat ir ant detalių, kurios daro rezultatą. Jei jūs nesuprantate ar pripažįstate nieką ant pranešimo, svarbu paaiškinti tai prieš apsipirkimą greitas kreditasi. Jūs galite nueiti pas buhalterį ar teisininką šiai paslaugai, bet yra taip pat daug vietų, kurios siūlo laisvą kredito patarimą. Jei yra klaidos ant jūsų pranešimo, kuris neleidžia jums gauti paskolą, būtina, kad jūs taisytumėte tai.

Prisilietimo Pagrindas su Einamaisiais Skolintojais

Vienas svarbus elementas imti naują paskolą įsitikina, kad jūs galite išlyginti jį su savo einamuoju įsipareigojimu. Taip pat gali būti kitas pasirinkimas, pasiekiamas jums išreiškiant skolos konsolidavimu, kad patenkintų jūsų norus per finansus iš naujo ar kreditas ryšulius. Nedarykite automatically mano, kad blogos kredito kreditas paėmimas yra vienintelis pasirinkimas, kurį jūs turite.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Suraskite Naują Skolintoją, Kuris Gali Patenkinti Jūsų Norus

Jei skolintojai, su kuriais jūs esate šiuo metu nenegali ar nepadėti jums, tai jūs turite pradėti paiešką kažko mažai pažįstamo padėti bėdoje. Su internetu ir daugeliu skolintojų, pasiekiamų internetinis, dabar ganėtinai lengva nustatyti vietą kažko, kas nori dirbti su jumis nepaisant jūsų blogos kredito istorijos.

Tačiau, jūs turite įsitikinti, kad reikalai šitas skolintojų pasiūlymas jūs esate teisingas ir jūsų priemonės viduje. Neleiskite jiems panaudoti savo blogą kreditą kaip pasiteisinimą pliaukštelėti jums su juokingais mokesčiais ir kitais terminais. Taip pat įsitikinkite, kad jūs liekate savo priemonės viduje su pinigais, kuriuos jūs tikrai imate. Jūs nenorite įeiti per jūsų galvą ir nusiųsti jūsų kreditą net toliau į tualetą.

Manykite, kad Paramos sistema Padeda Jums ateityje

Yra daug žmonių ten, kurie gali padėti jums rūšis per skolintojus, kad jūs galite panaudoti ir tikrinti pasiūlymus, kuriuos jie duoda jums. Juos pavadina tarpininkais, ir jie gali suteikti jums vardus skolintojų, kurie gali pasiūlyti blogas kredito kreditus ir informaciją, tinkamą prekybiniam ryšiui su jais. Jie gali taip pat aprūpinti kreditą, pranešantį, kad aš aptariau anksčiau.

Padarykite Kažką

Galutinis rezultatas yra, kad turėjimas blogai kredituoja, yra problema, ir jis paims darbą, kad paspruktų iš šios situacijos. Todėl būtina, kad jūs tyrinėjate alternatyvas, kad padėtumėte jums su pinigų cirkuliacijos problemomis ir mėnesiniu įsipareigojimu ir svarstytumėte blogą kredito paskolą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *