Geras kramtukas – sveikos burnos garantas

parašė , 2018-04-17 13:58

Gimus kūdikiui, jauni tėvai atsakingiau pradeda žiūrėti į juos supančią aplinką. Švarus oras, saugi kosmetika ir vaistai, kokybiški drabuziai vaikams iš geriausių Europos gamintojų užima svarbiausią vietą vaiko vystymesi. Tačiau derėtų būti labai atidiems ir atsakingai galvoti ne tik apie tai, kokie rubai naujagimiams ar drabužiai vaikams patys geriausi, bet ir kokie turi būti žaislai vaikams.

Kūdikis auga, pradeda dygti pirmieji dantukai. Egzistuoja galybė įvairiausių gelių bei tepalų, kurie nuima skausmą, tačiau jų vartojimo dozės griežtai ribojamos. Geriausias pasirinkimas šiuo atveju – kramtukai. Puiku, jei gamintojas nurodo iš kokių medžiagų pagamintas kramtukas kudikiui, juk kramtant šį gaminį į kūdikio organizmą patenka ir visa nekokybiško gaminio cheminė sudėtis, o tai jau reiškia, kad gręsia pavojus kūdikio sveikatai.

Kokiu gamintoju verta pasitikėti?

Tarp daugybės vaikiškų prekių gamintojų gerai užsirekomendavusios yra šios firmos: Hevea Planet, Vulli и LullaLove. Šie gamintojai gamybai naudoja tik gerai patikrintas kokybiškas žaliavas, todėl jų gaminiai saugūs ir praktiški.

Hevea Planet kramtukas – rūpinimasis vaiko ateitimi

Hevea Planet – viena iš nedaugelio firmų, nenaudojančių plastiko ir kitų dirbtinės kilmės medžiagų. Pagrindinės gaminių sudedamosios dalys – medžių sultys, kurios paveiktos saulės bei vėjo sutirštėja ir pasekmėje susidaro kaučiukas.

Visi Hevea gaminiai išsiskiria vientisa forma be jokių įpjovų ar klostelių. Todėl Hevea Planet kramtukai apsaugoti nuo mikrobų juose veisimosi. Hevea Planet kramtukas pagamintas tik iš natūralių žaliavų, nenaudojami jokie dirbtiniai dažikliai, todėl gaminiai nesukelia alerginių reakcijų.

  • Hevea kramtukas kamuolys – tai tvirtas, tačiau minkštas kamuoliukas iš žvaigždučių. Kramtuko konstrukcija apsaugo kūdikį nuo dantenų sužalojimų ar užspringimo smulkiomis detalėmis.
  • Hevea kramtukas iš natūralaus kaučiuko panda – žavingo meškučio formos kramtukas. Jis plokščios formos su patogiu žiedu, pritaikytu kūdikio rankytėms. Kaip ir kiti Hevea gaminiai, taip ir šis savo sudėtyje neturi jokių cheminių junginių ir dažiklių.

Vulli kramtukas – laiko patikrinta kokybė

Prancūzų kompanija Vulli įsikūrė dar 1946 metais. Pagrindinis gamintojų tikslas buvo kurti saugius, gražius ir praktiškus žaislus. Tokiu gaminiu tapo kramtukas zirafa sophie. Kramtukas zirafa pagamintas iš natūralios gumos, kuri išsiskiria įdomiu atspalviu. Sofie zirafa yra neįprastos formos su daug išsikišusių detalių, kurių dėka gerai vystosi smulkioji motorika. Minkštas ir truputį šiurkštus sofi zirafa paviršius suteikia kūdikiui pirmuosius suvokimo apie daiktų struktūrą įgūdžius, tuo pačiu sumažina dygstančių dantukų sukeliamus skausmus. Zirafa sofi – unikalus gaminys. Sophie zirafa nereikalauja jokios ypatingos priežiūros: visiškai pakanka praplauti vaikiško muilo tirpalu.

Žirafa sophie – kaip atskirti originalą nuo falsifikato?

Būdama labai populiari vulli zirafa, deja, sulaukė ir daugybės falsifikatų. Tačiau užtenka vieną kartą pamatyti originalą ir zirafa kramtukas visam laikui įstrigs jūsų atminty. Jūs niekada daugiau nesumaišysite originalo su kopija: originalūs vulli kramtukai turi ryškias lygias dėmes, ant vienos kojytės visada pažymėtas serijos numeris; žirafa sofi išsiskiria lygiu paviršiumi, kurį malonu liesti, svarbiausia – vulli zirafa sophie neturi stipraus kvapo, kadangi pagaminta iš natūralios gumos (kaučiuko).

Norite būti tikri, kad įsigyjate zirafa sophie originalą ir tikitės, kad kramtukas zirafa kaina atitinka kokybę? Apsilankykite internetinėje parduotuvėje Kidy.eu. sopgie la girafe kaina ir sofie zirafa kokybė paliks jums tik pačius geriausius įspūdžius.

LullaLove “gardūs medinukai”

Dar ganėtinai jaunas lenkų prekės ženklas LullaLove gamina kramtukus iš bambuko ir klevo. LullaLove kramtukai lengvi, patvarūs ir malonaus skonio, o įvairūs išsikišimai maloniai masažuoja dantenas.

  • Mediniai kramtukai MaMari pagaminti iš klevo ir yra žaismingų jūros gyventojų formų (aštuonkojis, žuvis, banginis, vėžlys). LullaLove kramtukas puikiai pritaikytas mažoms kūdikio rankytėms. Specialaus tvirtinimo dėka LullaLove žaisliukas niekada nepasimes.
  • Kramtukai GRYZOLE gaminami 2 rūšių: iš bambuko ir klevo. Pirkėjų žvilgsnius kramtukai patraukia savo neįprastomis vaisių formomis. Prie šio kramtuko yra universali bambukinė skarelė (bandana), kurią galima panaudoti kaip priemonę pritvirtinti kramtuką arba vietoje seilinuko, ar tiesiog puošniai užrišti ant viršutinių rūbelių.

Kaip nenusivilti pirkiniais internetu?

Įvairios prekės vaikams ir rubai vaikams internetu – nuostabi šių laikų paslauga. Internetinė parduotuvė KIDY.EU padės Jums apsisaugoti nuo nekokybiškų gaminių, kadangi kataloguose Jūs rasite tik patikrintą originalią produkciją. Jūs apsaugosite ne tik savo biudžetą, bet ir sutaupysite laiką, ieškant reikalingų prekių. Mūsų internetinėje parduotuvėje kokybiški rūbeliai naujagimiams, stilingi rūbai vaikams, įvairios vaikiškos prekės ir elitiniai drabužiai naujagimiams iš Europos. Čia rasite ir galėsite įsigyti garsiausių pasaulyje prekių ženklų gaminių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *