Grafitus – kokybiškas stiklų tonavimas

parašė , 2016-05-15 23:59

Automobilių stiklu tamsinimas turi daugybę privalumų. Visų pirma, tai automobiliui suteikia subtilumo, solidumo efektą, pagerina vairavimo kokybę, kadangi padeda apsaugoti akis nuo erzinančių saulės spindulių vairuojant. Nereikėtų pamiršti, kad kiekvienam vairuotojui svarbus yra privatumo jausmas, apsauga nuo pašalinių akių ir apsaugojimas nuo vagių. Tonavimo plėvelės užklijavimas naudingas ir avarijos atveju, kadangi išdužus stiklui apsaugo keleivius nuo šukių. Šiandien straipsnyje pakalbėsime apie įmonė Grafitus, teikiančią platų spektrą paslaugų, tarp kurių ir stiklų tonavimas plėvele.

Grafitus produkcija ir paslaugos

Grafitus paslaugosBendrovė Grafitus veikia jau daugiau nei dešimt metų ir per šį solidų veiklos laikotarpį yra subūrusi nemažą klientų ratą. Tai vieni savo srities lyderių visame Aukštaitijos regione, kuriems svarbus geras klientų atgalinis ryšys, kokybiškos paslaugos. Bendrovė pasitiki savo specialistų atliekamu darbu. Tai puikiai įrodo suteikiamas puikus garantinis laikotarpis ir puikūs klientų atsiliepimai. Grafitus meistrų atliekamos paslaugos – tai paslaugos automobiliams ir paslaugos pastatams. Paslaugų automobiliams paketą sudaro stiklų tonavimas, žibintų tonavimasplėvele, vidaus ir išorės detalių apklijavimas plėvele, Xenon žibintai automobiliams, parkavimo sistemos ir jų montavimas, apsaugos sistemos ir jų montavimas ir kitos paslaugos. Paslaugos pastatams tai – pastatų stiklųtonavimas plėvele, apsauginių plėvelių klijavimas, plėvelės interjerui, roletai bei žaliuzės nuo saulės ir jų montavimas, dekoratyvinių šilumą taupančių ir šviesą atspindinčių plėvelių klijavimas. Automobiliams klijuojamos plėvelės nėra naujiena, tačiau daug kam gali pasirodyti, kad plėvelių klijavimas, pritaikytas pastatams, yra naujovė. Tačiau netrukus pateiksime jums tokio klijavimo efektyvumo aspektus. Visų pirma tai – stilinga apsauga namams ir jūsų biurui, maksimalus privatumas, galimybė sumažinti energijos kaštus ir apšiltinimo išlaidas, apsauga baldų ir interjero detalių nuo blukimo procesų, pagerinta estetinė išvaizda. Per dešimties metų patirtį įmonė Grafitus ypač ištobulino savo paslaugas ir gali patikinti, kad klientų, pasirinkusių apklijavimo plėvelėmis paslaugas pastatams, lūkesčiai visada būdavo patenkinti, o ilgalaikės investicijos pasiteisindavo. Nesvarbu, koks tai stiklų tamsinimas – pastatų ar automobilių, jeigu jis atliekamas kokybiškai, besilaikant visų reikalavimų ir paliekant erdvės klientų fantazijai – rezultatas visada pateisina net įnoringiausių lūkesčius.

Geriausi atsiliepimai apie Grafitus

Šiandien visi darbai yra daugiau ar mažiau automatizuoti ir orientuoti į patogų naudojimą. Pavyzdžiui, akumuliatoriniai irankiu komplektai padeda tada, kada darbus atlikti trukdo seno tipo įrankiai su ilgais besiplaikstančiais laidais. Grafitus komanda taip pat dirba, naudodama inovatyvią techniką, darbai atliekami greitai, klientams pateikiami geri terminai, o rezultatas visada tenkina. Šiandien dar dažnai vyrauja konservatyvi nuomonė, kad užtamsinti automobilio langai gali trukdyti vairavimo saugumui ir kokybei. Nereikėtų pamiršti, kad labai dažnai net ir nauji automobiliai iš salonų parduodami jau su užtamsintais stiklais. Tai tik įrodo, kad pagal reikalavimus užtamsinti stiklai yra privalumas. Kaip ten bebūtų, nereikėtų pasitikėti neaiškios reputacijos „meistrais“, siūlančiais stiklų tamsinimo darbus. Turbūt kiekvienas vairuotojas mieste yra atkreipęs dėmesį į kokį automobilį, kurio tonavimo plėvelės atsilupinėjusios, suskeldėjusios ir sutrūkusios. Tai išduoda nekokybišką meistrų darbą ir tik įrodo, kad, jeigu gerbiate savo transporto priemonę ir jums svarbus tinkamas investicijų atlikimas, verta kreiptis į tokius profesionalus kaip Grafitus. Andrius iš Vilniaus savo dvi transporto priemones yra apklijavęs būtent su Grafitus meistrų pagalba. Kadangi Andriaus gyvenimo aistra – lenktynės, o lenktyninių automobilių vienas iš akcentų yra stiklų tamsinimas, svarbu, kad darbas būtų atliktas kokybiškai. "Žaviuosi šios komandos darbu ir nedrįsčiau kreiptis į nieką kitą. Visiems rekomenduoju automobilių stiklųtonavimą patikėti šiems meistrams“- gerų žodžių apie Grafitus negaili Andrius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *