Gražios grindys – kaip tokias turėti

parašė , 2017-04-26 22:58

Grindų lentosTurėti gražias medines grindis jums galbūt padės turėti dviejų sluoksnių lentos. Tai klasikinis ir moderniame interjere pritaikomas sprendimas, kai norima turėti iš tiesų patrauklias grindis, gražiai derančias jūsų namuose.

Išsirinkti gražią grindų dangą

Pirmiausia reikėtų pažiūrėti, kokios dviejų sluoksnių lentos jums geriausiai tiktų ir jas išsirinkti. Pasirinkimas nebus milžiniškas, bet rinktis visgi turėsite iš ko. Gal jūs norėsite nebūtinai tokių grindų, o gal parketo. Parketas yra sudarytas iš atitinkamais raštais sudėtų ir prieš tai tinkamai supjautų parketo lentų. Tad pirma išsirinkite grindis, kurios gerai atrodytų.

Galima šiltinti

Antrasis pasirinkimas: tinkamai apšiltinti grindis. Tą jūs taip pat turite padaryti protingais būdais, jeigu norite, kad grindys būtų šildomos. Tiesą sakant, tą verčiau daryti, jeigu gyvenate pirmame aukšte, jeigu ant grindų dažnai šliaužioja vaikai arba tuomet, kai norite turėti sveiką ir šiltą vonią, tualetą. Šildymo sistemos yra montuojamos po grindimis, kol dar nebūna sudėtos pačios lentos.

Grindų kraštai ir apvadai

Suraskite tinkamus plintusus, kurie paslėptų grindų kraštus ir apvestų visą kambarį gražiais ir tvarkingais pakalimais. Tai suteiks pilnai įrengtų namų pojūtį ir jums namai atrodys puikiai. Taigi, grindų kraštai ir jų apvadai gali būti tas elementas, kuris ir nulems įspūdį, jog namai pilnai įrengti.

Kilimai ir kiliminės dangos

Dauguma žmonių mėgsta namuose turėti jaukius kilimus. Tokiam tikslui priežasčių yra, kadangi kilimai pirmiausia kažkiek saugo grindis. Antra, jie neabejotinai suteikia jaukumo, kaip ir visos minkštos medžiagos. Galiausiai, jie gali būti gražūs, savo spalvomis ar sudėtimi derėti prie viso interjero, jį tinkamai papildyti. Ir galiausiai, su gražiais kilimais ir dangomis nebus aidinčio kambario efekto, nes garsas geriau susigers į minkštus audinius.

Saugokite, kad baldai nesubraižytų

Saugodami savo medines lentų grindis galite tą daryti arba patiesdami kažkur kilimus, arba (praktiškiau) ant baldų kojelių apačių priklijuodami tam tikrus minkštus kailiukus arba lipdukus. Jie suteiks baldams minkštumo, ir šie savo didžiuliu svoriu daugiau negalės braižyti jūsų naujų grindų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *