Greita paskola – tikrai greita, tačiau ar sprendimas jos prašyti, taip pat turi būti greitas?

parašė , 2016-01-26 22:44

Greita paskolaBene vienas svarbiausių dalykų, kuriuo pasižymi greita paskola yra tas, kad tokio pobūdžio paskola yra suteikiama iš tiesų labai greita – daugeliu atvejų gauti greitą paskolą gauti užtruks vos 5 – 15 minučių. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad greita paskola yra iš tiesų greitas pasirinkimas tuo atveju, jei pinigų reikia greitai, tačiau dėmesį verta atkreipti ir į dar vieną dalyką: kad greita paskola yra suteikiama greitai, pastebėti nesunku, tačiau ar sprendimas jos prašyti taip pat turėtų būti greitas? Ar vis dėlto vertėtų neskubėti ir apgalvoti tam tikrus dalykus? Kaip elgtis ir ką daryti tokiu atveju? Apie tai pakalbėsime šį kartą.

Ką reikia apgalvoti apie prieš imant greitą paskolą?

Skubėti ar ne, spręsti lieka jums, tačiau tikrai negalima nuginčyti vieno fakto – yra nemažai dalykų, kuriuos turite apgalvoti prieš imdami greitą paskolą. Vienas iš jų – kokio dydžio paskola jums yra reikalinga ir per kiek laiko galėtumėte ją grąžinti. Turėti atsakymus į šiuos klausimus yra labai svarbu, nes praktika rodo, kad labai dažnai žmonės pasiskolina šiek tiek daugiau pinigų nei jiems iš tiesų reikia konkrečiu momentu, o vėliau- kyla sunkumų norint grąžinti pasiskolintą pinigų. Belieka tik pridurti, kad daugelio problemų tikrai pavyks išvengti tuo atveju, jei prieš imdami greitą paskolą bent šiek tiek laiko skirsite apmąstymams. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad paskola tikrai yra greitai – ją sudarantys pinigai jūsų kišenę ar pinginė gali pasiekti vos per keliolika minučių, tačiau pats sprendimo priėmimas turėtų būti kur kas ilgesnis – kuo daugiau galvosite, tuo geresnį sprendimą priimsite.

Ar galimos kitos išeitys?

Dar vienas dalykas, kurio taip pat reikėtų nepamiršti tuo atveju, kai kalba eina apie grietas paskolas bei jų ėmimą, yra toks: paklauskite savęs, ar yra galimos ir kitos išeitys? Įdomu tai, kad nors labai didelė dalis žmonių tvirtina, kad pakliuvus į tokią situaciją jau nėra kitos išeities, t.y., vienintele išeitimi tampa tik greita paskola, tai yra tik pirminė išeitis, tuo tarpu nusprendus iš tiesų ieškoti išeičių, matyti, kad pasirinkimų tikrai yra. Ir nors viskas priklauso nuo konkrečių aplinkybių, dėmesį verta atkreipti į tai, jog tarp galimų išeičių yra šios: būtina gerai apsvarstyti, ar pirkinys (paslauga) iš tiesų reikalinga – galbūt rasite nemokamų alternatyvų; galbūt už prekę arba paslaugą galima atsiskaityti išsimokėtinai; galbūt reikiamą pinigų sumą gali pasiskolinti draugai, kolegos, šeimos nariai; galbūt galima užsidirbti ir pan. Kaip matyti, yra ne vienas sprendimas, kurį priėmus, greita paskola gali tapti ne būtinybe, o tik vienu iš galimų pasirinkimų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *