Greitai blogos kredito skelbimo pažinčių skyrelyje kreditas ir atmetimo priežastys

parašė , 2015-08-04 18:32

Šitie ekonominiai laikai yra nuliūdę. Atrodo, kad, kad ir kada pinigai yra būtini tai niekada neegzistuoja. Kaip daug žmonių, jūs galbūt kreipėtės greitai dėl blogų kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolų ir buvote atmestas. Jei jūs buvote atmestas, jie yra galimos priežastys kodėl.

Asmuo gali būti atmestas dėl blogo kredito. Blogas kreditas yra nemalonumas ir gali iš tikrųjų sugadinti galimybę, kurią bet kas turi tam, kad pasiskolintų pinigų. Blogas kreditas gali įvykti dėl vėlyvo ar ne užmokestis sąskaitų, pareiškimas bankroto ar jei jie yra daug skirtingų bankų ir kompanijų, tikrinančių jūsų užmokesčio istoriją.
Paskutinis punktas yra svarbus. Jei jūs kreipiatės dėl daug paskolų ar tikitės pasiskolinti daug pinigų, jūs tada esate pamatytas daugelio kompanijų kaip pavojinga investicija., Pavyzdžiui, asmuo, pasirūpinantis, pasiskolina pinigų nuo banko, kreipdamasis dėl kreditinės kortelės ir kreipimas dėl finansinės pagalbos yra pamatyti kaip pavojus. Nebandykite pasiskolinti daugiau, negu jums reikia ir tiktai bandote nuo vienos vietos laiku. Po pasiskolinimo pinigų ar kreditas nuo vienos vietos gavimo, laukite kurį laiką, kol jūs neparodėte, kad jūs galite patikimai pradėti sumokėti pinigus prieš bandymą gauti kitą korporaciją investuoti kapitalą į jus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jokia istorija nėra blogesnė negu blogas kreditas. Tai gali sunkinti. Niekas nepaskolins jums pinigų todėl, kad nėra jokio įrodymo, kad jūs galite grąžinti tuos pinigus. Nėra jokio įrodymo todėl, kad niekas neišleido jūsų pasiskolinti pinigų, kad prasidėtų nuo. Neėskite! Yra būdų pastatyti jūsų užmokesčio istoriją., Pavyzdžiui, net jei jūs negalite gauti kortelės nuo banko, jūs galite vis dar sugebėti pasiekti vienas nuo filialo ar didelio prekybos centro. Šitos kortelės dirba panašiame būde ir yra lengvesnės gauti.

Kita atmetimo priežastis galbūt buvo įkeisto turto trūkumas. Įkeistas turtas yra nuosavybė, kurią korporacija gali nuimti, kad sumokėtų bet kokią neapmokėtą investiciją. Įkeistas turtas taip nepasitenkina kaip pinigai jokiai partijai todėl, kad daug nuosavybės yra verta daug mažiau nuo įsigijimo., Pavyzdžiui, plazminė televizija, atnešta 2.000$, gali būti padėta kaip įkeistas turtas, bet po metų dėvėjimo ir lėkti, ta ta pati televizija galėtų tiktai būti verta 1.000$ pinigų skolintojui.

Kita atmetimo priežastis galėjo tiesiog būti tokia todėl, kad asmuo, pasirūpinantis, pasiskolina pinigų, neturi darbo, kuris gali protingai sumokėti pinigus. Jei asmuo daro tiktai 1.500$ per mėnesį vietoje, kur prie pragyvenimo minimumo priartėja 1.500$ negu yra pažodžiui ne cento likučių apmokėjimui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra būdų pasiekti aplink visa tai, ir naudingiausias gali būti, kad turėtų pasirašantįjį kartu su kitais. Jei jūs buvote atmestas greitas kreditasi, pabandykite vėl kreiptis su pasirašančiuoju kartu su kitais, kuris turi gerą istoriją. Taip pat, parduotuvė aplink. būti atmestas nuo vienos vietos nedaro automatically, šykštaus, kad jūs būsite atmestas nuo visų kitų. Taip pat bus labai skirtingų palūkanų normų nuo kompanijos kompanijai.

Greitai blogos kredito skelbimo pažinčių skyrelyje kreditas yra didžiulė pagalba, kad užmokėtų už sąskaitas, transportavimą ar apgyvendinimą. Jei jūs buvote atmestas, tik nepriima to ir tęsia kovoti. Sužinokite tai, kas tiksliai skaudina galimybę ir ima proaktyvų metodą, kad taisytų ją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *