Ilgalaikės, įperkamos kreditas – ką tie su blogu kreditu turi žinoti

parašė , 2015-01-05 15:52

Ilgalaikė greitas kreditas turi ypatingą kreipimąsi daugeliui žmonių, bet ypač tiems su blogu kreditu, todėl, kad užmokesčiai yra įperkamesni nuo mėnesio prie mėnesio pagrindu. Tuo metu, kai užima mažiau laiko, kad atsiskaitytų su trumpalaike greitas kreditas, kiekis, kad tai reikalingas, kad jūs, kad užmokėtumėte kas mėnesį galėtumėte suvaržyti. Štai kodėl svarbu pažiūrėti į visas detales bet kokiai greitas kreditasi, kurią jūs imsite, ypač jei jūs turėsite blogą kreditą, kadangi jūs norite panaudoti šią paskolą, kad pagerintumėte jūsų kredito rezultatą ateičiai. Šis straipsnis nubrėš bendrais bruožais kai kurias iš "smulkaus šrifto" detalių ilgalaikės kreditas išėmimo.
kreditas gavėjas Saugosi

Kai jūs esate sunkioje finansinėje valstybėje ir turite blogą kreditą, imdamas paskolą yra pavojus ir jums ir skolintojui. Atsižvelgiant į jūsų bloga kredito istorija, jūs būsite nubaustas išreiškiant palūkanų normomis ir terminais, bet tai nėra jokia priežastis priversti jus jaustis žemiau ar reikalingume paslaugos nuo maloningo skolintojo. Yra daug skolintojų ten, kurie naudoja grobuoniškas praktikas, kurios bando išgąsdinti kreditas gavėjus į beprotiškus mokesčius ir didelį procentą, priversdamos juos jausti, kad jie neturi jokio kito pasirinkimo. Nesiartinkite prie šitų žmonių.

Yra Daug Pasirinkimo

Jei jūs ieškote ilgalaikės negarantuotos kreditas, atsimena, kad tai yra rimtas klausimas. Kaip kreditas gavėjas, jūs turite suprasti kiekvieno pasiekiamo pasirinkimo pavojus. Paklauskite savęs, kodėl jums reikia šių pinigų pirmiausia ir nustatote, ar tikrai jūs negalite įgyti jų nuo netradicinės priemonės tokios kaip draugas ar šeimos narys anksčiau, kad pasirūpintumėte profesiniu skolintoju. Daugeliu atvejų, skolinimasis konfidencialiai gali nešti mažai į jokias palūkanas ir nereikalingas duomenų tikrinimo. Įsitikinkite, kad jūs turite raštišką sutartį, tačiau, kad nesukeltumėte susvetimėjimo tarp savęs savarankiškai ir asmens, skolinančio jus pinigai. Būkite atsakingas.

Įkeistas turtas Yra Raktas, kad Žemai Sudomintų

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs turite suprasti, kad skolinančiame pasaulyje, tuos, kas siekia negarantuotų paskolų laiko didžiuliu pavojumi, ypač jei tie žmonės turi blogas kredito istorijas. Dauguma skolintojų tiesiog nedirbs su jumis ir tais, kas daro dažnai reikalingas labai didelių procentų atlygių, ir griežtų atmokėjimo sąlygų. Nesėkmė sumokėti negarantuotą paskolą rimtai sugadins jūsų kredito istoriją ir užtrauks jus į daug didesnę skolą negu gautas (palaikytas įkeistas turtas), greitas kreditas bus.

Gautas kreditas Pasirinkimas

Jei jūs valdote namus, tai yra geriausia vieta prasidėti išreiškiant įkeistu turtu palaikyto gavimu, žemų palūkanų kreditas. Net jei jūs turėsite blogą kreditą, teisingumas jūsų namuose stovės savarankiškai išreiškiant palūkanų normomis, mokesčiais ir atmokėjimo sąlygomis. Tačiau, žinokite, kad nepasisekimas grąžinti namines teisingumo kreditus bus jūsų skolintojo turto priepuolio priežastis.

HELOCs

Akronimas Būsto savininko Teisingumo kreditas Kontraktui, tai yra įrankis, kuris duoda jums gebėjimą pasiskolinti pinigų prieš jūsų namų vertę. Jums leidžia paimti ant tokios didelės skolos kaip įvertinta namo vertė, ir paskui jūs galite pradėti atmokėjimą.

Skaitykite Anksčiau, negu Jūs Ženklas

greitas kreditas yra privalomas teisėtas kontraktas, tokiu būdu svarbu, kad jūs perskaitote atidžiai visa tai ir suprantate jūsų teises ir pareigas paėmime šių pinigų, Nesvarbu maršrutas, kurį jūs imate, tai yra būtinas žingsnis. Jei jūs turite blogą kreditą, žinote, kad palankių sąlygų radimas bus sunkus, ypač jei jūs ieškosite negarantuotos kreditas. Ilgalaikis pasirinkimas duos jums žemesnį mėnesinį užmokestį, tokiu būdu panaudokite tai, kad įsitikintumėte, kad jūs galite leisti sau šią paskolą. Taip pat, įsitikinkite, kad jūs apsiperkate aplink keliems skolintojams, kad įsitikintumėte, kad reikalas, kurį jūs gaunate yra geriausias ten.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *