Ilgalaikių paskolų su blogu kreditu gavimas: mažiau akivaizdūs faktoriai svarstyti

parašė , 2013-09-10 14:45

Yra daug patarimo, pasiekiamo pasirūpinantiems, pateikia kreditas paraišką, rekomenduodamas, kaip geriausiai gauti geriausius pasiūlymus ir saugų pritarimą. Ir tuo metu, kai šis patarimas yra naudingas, yra kai kurie faktoriai, kurie yra retai minimi, kuris galėjo pasirodyti labai vertingas kai prieita prie ilgalaikių paskolų su blogu kreditu ieškojimo.

Labiausiai blogi kredito kreditas gavėjai kreipiasi dėl kuklių kreditas sumų, kurios bus grąžintos per trumpus terminus ir vidutinę trukmę. Bet kai didesnių sumų ieškojimas, kurios būtų grąžintos per ilgesnį laikotarpį, gaudamas pritarimą su bloga kredito daugybe, gali būti didesniu iššūkiu.
Priežastis yra gana paprasta. Iš esmės, ilgalaikė greitas kreditas siūlo ilgesnį periodą, viduje kurio greitas kreditas galėtų būti neįvykdyta įsipareigojimų ant, tokiu būdu apimtas pavojus, kaip supranta skolintojas, yra didesnis. Tai gali būti priežastis didesnės palūkanų normos, ir sunkesnių pritarimo sąlygų.

Bet yra kai kurie mažiau žinomi punktai, kuriuos turi svarstyti, jei ne tik atmetimo, bet finansinės katastrofos turi išvengti. Yra tik 3 jų.

1. Pasiūlykite Įkeistą turtą Jei Galimas

Daug žmonių norėtų siekti negarantuotos kreditas pagrindu, kad, pakeldamas kažkokį vertės dalyką, kadangi įkeistas turtas ketina rizikuoti pralaimėti, tas dalykas turi greitas kreditas būti neįvykdytas įsipareigojimų ant. Bet ilgalaikių paskolų su blogu kreditu apsaugojimas yra daug lengvesnis, kai įkeistas turtas yra pateiktas.

Įkeistas turtas yra forma saugumo skolintojui, aprūpindamas kompensacijos šaltinį atveju, kreditas gavėjas negali padaryti atmokėjimą. Rezultatas į tai, jei yra, kad palūkanų norma, kurią įkraunama, tampa žemesnė, kuris nedelsiant daro paskolą įperkamesnę.

Gaunant pritarimą su bloga kredito daugybe, būtina, kad viskas padaroma, kad įrodytų, kad atmokėjimas yra įperkamas. Ir tuo metu, kai ilgalaikė greitas kreditas turi reikšti žemesnį mėnesinį atmokėjimą, įkeisto turto pridėjimo turi būti pakankamai, kad patikintų pritarimą.

2. Pasirinkimas Būsto savininkams

Būsto savininkai yra pranašesni už likusią dalį mūsų, kuriuose jie paprastai turi esminį naminį teisingumą, kad panaudotų kaip saugumas. Vėl, kartais kreditas gavėjas nenori padėti jų turto rizikoje be reikalo, bet HELOC yra gyvybingas kompromisas siekiantiems ilgalaikių paskolų su blogu kreditu.

Jo pilnas pavadinimas yra Būsto savininkų Teisingumo kreditas Kontraktas, ir jis leidžia būsto savininkui liniją kredito, kurį suteikia skolintojas prieš sutartą akciją teisingumo, kuris egzistuoja. Taip, maksimalią sumą suteikia, bet palūkanos yra tiktai užmokėtos ant tikros sumos, išleistos kreditas gavėjo.

Išreiškiant pritarimo su bloga kredito daugybe apsaugojimu, tai yra labai sėkmingas pasirinkimas kadangi teisingumą laiko stabiliausiu saugumu. Tačiau, būkite paruoštas sutikti ilgalaikį kreditas atmokėjimą, kai tik jie tampa būtini, kitaip jūsų namai gali būti prarasti.

3. Perskaitykite Mažą Atspaudą Prieš Pasirinkimą

Paskutinė papildomo patarimo dalis turi perskaityti mažą atspaudą prieš kreditas reikalo pasirinkimą. Yra pakankamai spaudimo, apimto paėmimo ilgalaikėse kreditase su blogu kreditu, nesant gaudoma su paslėptais mokesčiais, ir kaltina, kad pastumia kreditas kainą į viršų.

Mažas atspaudas yra, kur šitie elementai yra išdėstyti aiškiai, kadangi pagal įstatymą jie negali būti sulaikyti nuo vartotojo. Taip, neskubėkite, kad perskaitytumėte kreditas kontraktus detaliai anksčiau galutinai susitarti.

Pritarimo su bloga kredito daugybe apsaugojimas nėra paprastas, bet prie kito šituos mažus aspektus, kad paskolintų paraiškas, pritarimas gali tapti labiau tikėtinas. Patarimas nėra slaptas; tai mažiau akivaizdu. Bet siekiant ilgalaikės kreditas, tai gali pasirodyti neįkainojama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *