Internetinis skelbimas pažinčių skyrelyje paskolina su blogu kreditu: 3 internetinė greitas kreditas rizikuoja

parašė , 2013-03-02 18:53

Žema kredito daugybė gali žaisti nuniokojimą su kreditas paraiškomis, bet nėra jokios priežasties tikėti tuo neįmanomas gauti asmeninę paskolą su blogu kreditu. Iš tikrųjų, yra daug pasirinkimo, pasiekiamo blogiems kredito kreditas gavėjams. Vienintelis klausimas yra, kuris iš jų yra geriausias pasirinkimas, duotas jų specifinę finansinę padėtį.

Visada tinkamiau gauti paskolą su žemu mėnesiniu atmokėjimu, bet pritarimas paprastai ketina priimti kompromisus ir kreditas terminus, kurie yra mažiau, negu idealas. Daugeliu atvejų, jie yra didelė rizika, tinkle skolina, kur spaudimas, kad sutiktų atmokėjimą yra aukštas, tuo metu, kai skolintojams, galimybės jų pinigų sugrįžimo yra žemos.
Pastaruosius paprastai priemonės didesnė palūkanų norma apkaltina, darydami asmeninę mažiau įperkamą paskolą. Tačiau, svarbu pasverti už ir prieš, apimtas iš pradžių. Yra tik 3 bendriausio pasiekiamo pasirinkimo.

1. Greitos Prieigos Mokėjimo dienos kreditas

Didelės rizikos greitas kreditas, šis pasirinkimas vis dėlto aprūpina aukštą pritarimo įsitikinimo laipsnį. Iš tikrųjų, reta būti taip įsitikinę atžvilgiu gauti asmeninę paskolą su blogu kreditu be bet kokio pateikto įkeisto turto. Tačiau, yra kompromisų priimti.

Visų pirma, kreditas riba yra ganėtinai žema su dauguma skolintojų, siūlančių maksimalius 1.500$. Su sąlyga, kad pritarimas gali būti suteikia per minutes, ir padėtas į pranešimą apie kreditas gavėją per kelias valandas, tai idealu turint reikalų su finansine kritiška padėtimi. Bet tai yra atmokėjimo terminai, kurie daro juos, didelė rizika tinkle skolina.

Suteiktas prieš ateinantį atlyginimą, palūkanų normos yra vis dar nepaprastai aukštos (iki 30 %), ir atmokėjimo trukmė yra nepaprastai trumpa (14-30 dienų). Ši asmeninė greitas kreditas yra grąžinta visiškai tiesiogiai nuo atlyginimo, likdama nedaug, kad sutiktų normalias mėnesines išlaidas su – 1.500$ greitas kreditas galėjo reikalingas vieno atmokėjimo 1.950$, pavyzdžiui.

2. Asmuo 2 Asmuo (P2P) kreditas

Tai yra vienas iš labiausiai progresyvaus kreditas pasirinkimo, pasiekiamo internetinis, ir toks, kuris turi jo positives ir negatyvus. Siekiant asmeninės kreditas su blogu kreditu, tai siūlo įperkamą prieigą prie reikalingų fondų, neturint jaudintis dėl įtakos blogos kredito daugybės per palūkanų normą ir terminus.

Šitos internetinės svetainės jungia asmenis, o ne pretendentus su įstaigų skolinimu. Reikalinga suma ir atmokėjimo riba yra reklamuotos kreditas gavėjo, ir tie asmenys, kurie nori investuoti kapitalą į paskolą gali padaryti taip. Svarstytas didele rizika tinkle skolina skolintojams, tai yra šiek tiek daugiau, negu šuolis tikėjimo be kreipimosi pagalbos turi kreditas gavėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymas.

Pavyzdžiui, jei 4.000$ yra būtini, bet jūsų mėnesinis atmokėjimo biudžetas yra 150$, tai keturi asmenys gali investuoti 1.000$ kiekvienas. Kai greitas kreditas bus grąžinta po 3 metų, jie kiekvienas uždirbs atgal $1.350 – kuris yra 1.400$ per pasiskolintą sumą, daug daugiau, negu asmeninė greitas kreditas nuo tradicinio skolintojo.

3. Pasirašančiojo kartu su kitais kreditas

Trečias pasirinkimas yra pasirašančiojo kartu su kitais greitas kreditas, kuri yra be abejonės įperkamiausias pasirinkimas, siekdama asmeninės kreditas su blogu kreditu. Palūkanų norma yra išlaikyta žemą pasirašančiojo kartu su kitais, kuris garantuoja, kad mėnesinis atmokėjimas bus padarytas būtinai. Tai reiškia laipsnį pavojaus, su kuriuo skolintojas susiduria, yra efektyviai nuneštas, ir dėl to, žemą palūkanų normą įkrauna.

Tačiau, šį pasirinkimą gali svarstyti, didelė rizika tinkle skolina pasirašančiojo kartu su kitais kadangi jie pažadėjo paimti pilną atsakomybę, turi kreditas gavėjas negalėti padaryti užmokesčius.

Jie turi būti paveikti prie kreditingumo patikrinimo, su skolintojais, turinčiais žinoti, jei jie turi gerą kredito istoriją ir pakankamas pajamas. Jei jie perduos tyrimą, asmeninės kreditas pritarimas yra beveik garantuotas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *