Išskirtinės gėlės – miegančios rožės

parašė , 2018-05-29 11:08

Artėjant nuostabiai šventei iš https://memeliogeles.lt galite užsisakyti gražesnių gėlių, negu įsivaizduojate, kad būna. Kas tos paslaptingos gražuolės? Susipažinkite su naujove – gėlėmis po gaubtu.

Miegančių rožių topas

Rožės visiemsPaprastai miegancios rozes kaina svyruoja nuo 70 iki 100 eurų, aišku, priklausomai nuo situacijos, gali kainuoti ir mažiau ar daugiau. Grožį įvertinti sunku, tačiau, kai jis tobulai pateiktas – sumokėti verta. Klausiate, kas apskritai yra miegančios rožės? Kitaip tariant – tai yra konservuotos rožės. Pavadinimas siejasi su marinuotais agurkėliais ir kompotais? Dėl to jos vadinamos miegančiomis rožėmis. Tai kitokiu būdu paruoštos gėlės, kitaip nei tos, kurios būna pamerktos ar įstatytos į drėgną kempinėlę. Miegančios rožės po kupolu ilgai išlaiko šviežumą, todėl jūs galite dovanoti gyvas, o ne dirbtines gėles ar jomis puošti savo aplinką.

Štai keletas gražiausių Memelio gėlių siūlomų rožių variantų:

1. Raudona mieganti rožė po kupolu. Ši rožė kainuos nuo 70 iki 80 eurų. Kupolo skersmuo sieks apie 20 centimetrų, o aukštis apie 32 (panašių matmenų yra standartinis A4 lapas). Rožė bus šiek tiek mažesnė. Šios miegančios rožės išskirtinumas – gyvybinga ir nevystanti jis bus nuo pusės iki kelerių metų. Kur dar rasite taip ilgai nevystančią gyvą rožę? Dovanokite šią rožę kaip meilės simbolį ir ilgai džiaugsitės šia išskirtine dovana.

2. Trys rausvos miegančios rožės po kupolu. Gėlės net trys, todėl kaina svyruos apie 100 eurų. Kupolo dydis ir gėlių paruošimas – tas pats. Matyti net tris rožes po kupolu smagiau, viena atrodo vienišesnė. Tad jeigu norite, kad padovanotos gėlės nekeltų jokių minčių apie atskirtį ir vienišumą, dovanokite būtent tokias rožes, kurios trise kartu styrotų po kupolu ir tarsi primintų kažkokią pasaką. Rožės gyvybingos išsilaikys ilgai – nuo 6 mėnesių iki kelerių metų.

3. Balta rožė, mieganti po kupolu. Neabejotinai vienas populiariausių pasirinkimų vasarą. Kodėl? Nes vasarą ruošiamos vestuvės, krikštynos. Šventės, kurias nurisi švęsti drauge su gamta, drauge su atgimimu. Toks paprastas ir natūralus džiaugsmas – gamta, gyvybė, žiedai. Šios rožės tinka ir gedulo šventėms, jeigu nesinori tradicinio vainiko. Šiaip ar taip, balta yra klasikinė spalva, neturinti jokių pretenzijų. Ji kaip baltas lapas, ant kurio gali užrašyti, ką tik nori. Tai tikriausiai ir lemia būtent baltų miegančių rožių populiarumą. Jas galima užsisakyti į bet kurią Lietuvos vietą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *