Išskirtinis restoranas verslo pietums

parašė , 2015-11-24 23:57

Turiu prisipažinti, kad eidama pietauti darbo dienomis iš restoranų daug nesitikiu: verslo pietūs gana dažnai būna labai panašūs, ir niekada nesitikiu, kad valgiai bus kažkuo išskirtiniai. Ir vis dėlto, mano nusistatymą pakeitė restoranas Medininkai, kuriame lankiausi praėjusią savaitę. Čia apsilankyti pasiūlė mano kolega, kuris šiame restorane lankėsi jau ne vieną kartą. Kadangi restoranas yra gana toli nuo mūsų darbovietės, pamaniau, kad tikrai neverta gaišti laiko, vykstant į tolimesnį restoraną, bet bendradarbis mane įkalbėjo. Už tai jam tikrai galiu padėkoti.

Restoranas įsikūręs senoviniuose rūsiuose, kurie tarsi patys pasakoja savo istoriją. Interjeras šiame restorane iš tiesų išskirtinis – manau, kad restoranas paliktų puikų įspūdį ir svečiams iš užsienio. Gana dažnai pas mus atvyksta verslo partneriai iš užsienio šalių, ir tenka geria pagalvoti, į kokį restoraną juos nusivesti, tad manau, kad šis pasirinkimas tikrai gali būti vienas geriausių. Visada tikimės, kad verslo partneriams restoranai paliks gerą įspūdį, tad ne visada lengva atrasti geriausią restoraną. Šis pasirinkimas tikrai galėtų būti vienas palankiausių, nes maistas yra tikrai puikios kokybės, o interjeras – išskirtinis.

Mane nustebino tai, kad tokio aukšto lygio restorane verslo pietų kainos yra gana nedidelės, ir buvo galima rinktis iš kelių galimų dienos patiekalų. Aš pasirinkau pomidorų sriubą ir vištieną, keptą tešloje, su garnyru, na, o mano kolega pasirinko daržovių apkepėlę su ryžiais ir dienos sriubą. Ilgai laukti neteko, kol užsakyti patiekalai buvo atnešti, ir jų skonis buvo tiesiog pasakiškas. Mes esame pratę, kad siūloma dienos sriuba labiau primena sultinį, kurį galima tiesiog išgerti, tačiau šiame restorane ragauta pomidorų sriuba buvo ne tik tiršta, bet ir labai soti, o vištienos skonis mane tikrai sužavėjo – nieko panašaus man dar nėra tekę ragauti, nors vištienos patiekalus pasirenku tikrai dažnai. Verslo pietūs mums tekainavo penkis eurus, ir mes ne tik skaniai, bet ir sočiai pavalgėme.

Mums patiko ir tai, kad restoranas Medininkai maistą pateikia taip, kad jis dar labiau skatina apetitą. Dažniausiai siūlomiems verslo pietums restoranuose nėra skiriamas didelis dėmesys, tačiau čia tikrai buvau maloniai nustebinta: maistas buvo tiesiog pasakiškas, tad čia tikrai rekomenduoju apsilankyti verslo pietų, jei vertinate puikų aptarnavimą ir gerą maistą. Kadangi pietų metu į restoranus užplūsta tikrai nemažai žmonių, galima iš anksto rezervuoti staliuką – mes tuo taip pat pasirūpinome.

Kadangi pietų pertraukos laikas yra ribotas, stengiamės pietaudami ilgai neužtrukti, tačiau kartais, kada užsakytų patiekalų tenka laukti gana ilgai, pavėluojame grįžti atgal. Šį kartą taip nenutiko: per valandą spėjome nuvažiuoti iki restorano, papietauti, ir grįžti atgal į darbą. Nors dažniausiai apsiriboju restoranais, esančiais arčiausiai darbovietės, tačiau ne visada spėju į darbą grįžti laiku. Baiminausi, kad ir šį kartą taip nutiks, nes iki restorano teko apie dešimt minučių pavažiuoti automobiliu. Vis dėlto, taip nenutiko, ir vėluoti neteko.

Po apsilankymo šiame restorane siūlomus verslo pietus vertinsiu tikrai kitaip. Nors dažniausiai tam nekeliu didelių reikalavimų, nes paprasčiausiai dauguma restoranų siūlo labai panašų maistą, tačiau supratau, kad viskas gali būti kitaip. Manau, kad kitiems restoranams, siūlantiems dienos pietus, reikėtų pasitempti – net ir tada, kai maistas siūlomas daugybei žmonių, jo kokybė neturėtų nukentėti, nes geri klientų atsiliepimai tikrai leidžia išlaikyti puikią restorano reputaciją, ir, žinoma, restorano lankomumą.

Restorano Medininkai meniu pasiekiamas ir internetu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *