Įžvalgumas asmeninėse kreditase vargingiems kredito skolintojams – tokie produktai yra protingas?

parašė , 2016-03-05 22:11

Per metus, asmeninės kreditas blogam kreditui užliejo rinką. Paimkite tokias kreditus į savo pranašumą, laikydamasis kelių praktinio įžvalgumo ir praktikų.

Asmeninės kreditas užliejo finansų rinką praėjusius kelis metus. Turi būti pažymima, kad, anksčiau negu finansinė krizė smogė pasaulinei ekonomikai, tokios kreditas jau buvo tarp daugumos ošimo – paskui. Kreditoriai ir skolintojai parodė, kad jie visada nori aprūpinti finansinius susitarimus dėl kredito kreditas gavėjams su bloga kredito istorija.

Tačiau, tik logiška, kad tokios kreditas įsako, kad specifinės kainos būtų prisiimtos. Dauguma tokių kreditas produktų skiria aukščiau negu paprastos palūkanų normos, labiau apriboti terminai, ir papildomi mokesčiai. Tačiau, daug kreditas gavėjų ima juos ypač todėl, kad jie neturi kito pasirinkimo
Dabar, blogi kredito reitingai ir nelygi pajamų srovė nediskvalifikuoja jokio asmens dėl asmeninių paskolų apsaugojimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kreditingumo ataskaitos

Kai jūs kreipiatės dėl bet kokios kreditas formos, jūs esate automatically priklausymas savarankiškai nuo visapusio fono ir kredito tyrimo, kuris bus vestas kreditoriaus ar skolintojo. Jie sugebėtų sužinoti, kad jūsų kreditas laimi ir klasifikuoja jus kaip turėti ar naudą ar blogą kredito įrašą. Jie turėtų teisę pritarti jūsų kreditas paraiškai ar paneigti tai, ypač jei jūs turite suteptą kredito rezultatą.

Ekspertai sako, kad geriausia, jei jūs turėtumėte savo savą kreditingumo ataskaitos kopiją. Savanoriškai pristatykite tai skolintojui ir paklauskite, kaip kompanija galėjo padėti jums gauti kreditas priemonę, tinkamą jūsų padėčiai. Skolintojas įvertintų šį veiksmą, kadangi jis bus laisvas laikas ir pastangos jūsų kreditingumo ataskaitos nuo kredito pranešimo agentūrų traukime.

Negarantuotos Asmeninės kreditas

Dauguma asmeninių paskolų blogam kreditui yra negarantuotų asmeninių paskolų formoje. Kadangi šitas kreditus laiko labai pavojingomis, tik logiška, kad jie atvyksta su didesne palūkanų norma, papildomais mokesčiais, ir mažiau patraukliais kreditas terminais. Deja, daug kreditas gavėjų neturi jokio pasirinkimo, kaip tik išimti tokias kreditus iš nevilties.

Negarantuotoms asmeninėms paskoloms labai įprasta užsitraukti palūkanų normas ir mokesčius, kurie yra aukštesni negu minimalus mėnesinis reikalingas užmokestis. Vartotojai negalėjo padaryti visai ne, kad apsistotų prie terminų, ir mokestis reikalingas kiekių. Tai yra priežastis, kodėl daug skolingų žmonių pasirodo toliau gniūžtės situacijoje. Tokiu būdu, jūs turite turėti labiausiai patraukiančias dėmesį priežastis kreiptis dėl tokių paskolų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Paskolų vadovavimas

Daug kreditas gavėjų, kurie gauna asmenines kreditus blogam kreditui randa save galų gale krintantis į tolimesnį finansinių įsipareigojimų nevykdymą ir blogą valdymą. Jūs neturite padaryti panašiai. Iš tikrųjų, jūs galėjote panaudoti finansinį susitarimą dėl kredito, kad išvalytumėte ir pagerintumėte jūsų kredito reitingą.

Vieninteliai garsiniai technikos ekspertai rekomenduoja, turi suplanuoti paskolą gerai. Pasiskolinkite mažiausiai kiekio kaip galima ir nustatykite mėnesinius užmokesčius virš reikalingo minimumo. Šis būdas, jūs nepasirodytumėte giliai į skolą, jūs galėjote sutrumpinti savo kreditas trukmę, ir efektyviai išvalyti, paremti, ar pagerinti jūsų blogą kredito padėtį. Jūs galėjote paimti tokią paskolą į savo pranašumą, jei jūs būsite realistinis taip pat kaip labiau drausmingas ir griežtas kitame jūsų kreditas užmokesčio planus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *