Jei jokia mokėjimo diena neskolina tada kas?

parašė , 2013-04-01 10:30

Kodėl žmonės naudoja mokėjimo dienos kreditus? Kai asmuo yra ne grynuosiuose piniguose, tai yra lengvas būdas gauti truputį pinigų greitai. Mokėjimo dienos kreditas pramonė paėmė daug širdgėlos per naudos gavimą iš žmonių greitų pinigų reikalingume. Dauguma valstybių reguliavo trumpalaikes mokėjimo dienos kreditus ar uždraudė jiems visiems kartu. Ką žmonės padarytų, jei nebūtų daugiau tiesioginės mokėjimo dienos skolina skolintojams?

Neturėdami tiesioginės internetinės mokėjimo dienos skolintojo prieigos, žmonės mestų artimesnį žvilgsnį į savo biudžetą. Lengvos prieigos prie grynųjų pinigų turėjimas neleido daugeliui žmonių daryti būtiną sumažinimą. Apibūdinimas nori, ir poreikis būtų puikus būdas pradėti prioritizing išlaidas. Aukščiausios kokybės kino filmo kanalai yra verti laikymas kai už ant sąskaitų? Pietauja lauke įperkamu, kai yra nepakankamai pinigai, kad užmokėtų sistemos įrankiams? Metimas kieto ilgo žvilgsnio tame, kur jūsų pinigų ėjimai yra sunkus ir reikalingas savidisciplinos
Sunkūs sprendimai ir užbaigia, yra labai padaromi, kad apribotų išlaidas.

Maistas ir apsirengimas yra geri būdai apriboti išlaidas. Padarykite sąrašus poreikio ir susilaikykite nuo tų norėtų priemokų pirkimo. Kai kurie žmonės nuspręs paklausti šeimos nario ar gero draugo greitas kreditasi. Kiti gali nuspręsti pavėluoti ant užmokesčių. Pardavimas dalykų garažo pardavinėjime ar internetinėje rinkoje yra pasirinkimas papildomiems gryniesiems pinigams. Pėstininko parduotuvės ir automobilių pavadinimo kreditas yra panaudotos greitiems gryniesiems pinigams, bet gali rizikuoti asmeniu, prarandančiu papildomą dalyką geram, jei greitas kreditas nėra sumokėta. Dauguma pasirinkimo, iš kurio žmonės išsirinktų neturės nieko bendro su finansų įstaiga. Bankai ir kredito sąjungos aprūpina kreditus, kurios neaprūpina greitų grynųjų pinigų, ir jie yra daug sunkesni, kad ruoštųsi.

Yra kreditinių kortelių, kurios gali būti panaudotos be to. Daug žmonių, kurie pasisuktų į mokėjimo dienos kreditus turi pilnus balansus jau ant jų kortelių ar reikia daugiau negu, kas pasiekiama. Kreditinės kortelės tikrai siūlo savo savą grynųjų pinigų pažangos pasirinkimą, bet dar kartą, jei jūsų balansas yra per aukštas, kiekis, pasiekiamas jums, galbūt nėra naudingas.

Kai kurie darbdaviai gali pasiūlyti kažkokią pagalbą tarnautojams. Skolinimasis prieš būsimą atlyginimą yra pasirinkimas, bet kai kurie žmonės nori išvengti leisti darbdavius žinoti, kad jie kovoja finansiškai.

Taikomasis procesas yra paprastas, joks paaiškinimas dėl to, kodėl jums reikia pinigų, ir faktas, kad tai yra verslo santykis, nėra jokio sumišimo. daug žmonių yra privatūs su savo finansais, ir nesėkmės yra paskutinis daiktas, kurį jie nori, kad kiti žinotų. Rizikavimas besiskolinantis nuo draugo ar šeimos nario gali naikinti santykius, jei greitas kreditas nėra sumokėta, ar užmokesčiai vėluoja. Įtempimas, sukurtas, kombinuodamas pinigus su asmeniniais santykiais, yra daug aukštesnė kaina negu bet koks internetinis mokėjimo dienos kreditas mokestis.

Valstybinis mokėjimo dienos paskolų reguliavimas sukūrė konkurencingą lauką tiesioginiam mokėjimo dienos paskolų skolintojui. Tie asmenys, kurie gyvena valstybėse, kuriose šitos kreditas yra uždraustos turi surasti kitus būdus gauti greitus grynuosius pinigus. Deja, yra skolintojų, kurie nėra reguliuoti valstybinių nurodymų, šliaužė į žaidimo aikštę ir pasinaudoja žmonių finansine padėtimi. Būkite atsargus bet kokio skolintojo, pasiruošusio duoti jums daugiau, negu kiti. Kartais, tie skolintojai, kurie atrodo per geri, kad būtų teisingi yra tik tai.

Taupomosios sąskaitos yra geriausias būdas išgydyti bet kokį reikalingumą išorinių grynųjų pinigų iš bet kokio šaltinio. Padėtas tiek daug, kiek jūs galite kiekvienas atlyginimas kritiškai padėčiai vėliau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *