Ką daryti, jeigu įtariate, kad jus seka

parašė , 2019-03-05 12:30

Kartais galite nežinoti, kad jus seka gps sekimo iranga, tačiau nujausti ir suprasti iš nedidelių detalių. Tai nėra dažna situacija, tačiau pasitaiko žmonių, kurie tokius dalykus visgi įtaria. Tad ką tuomet daryti?

Jeigu tam nėra pagrindo – nusiraminkite, tegul seka

GPSJūs dar nežinote, ar jus stebi su pasiklausymo iranga, ar su kameromis, ar su gps sekliu, o gal seka be jokių technologijų, bet pirmiausia užduokite sau keletą klausimų. Ar yra kažkoks pagrindas jus sekti? Jeigu nesate nieko padarę įtartino, blogo, nedoro, jeigu gyvenate atvirai ir ramiai, tai koks skirtumas? Kokiais motyvais kažkas galėtų jus sekti? Jeigu jų nerandate, tokiu atveju, net jeigu jus kažkas ir seka, tai jums paprasčiausiai turėtų nerūpėti. Nes tai ne jūsų reikalas – kas ir kodėl stebi jus, jūsų gyvenimą. Jūs gyvenate paprastai, ramiai ir niekas nėra svarbu. Esate kaip atversta korta ir atviras lapas – net nėra ką sekti, viską galite atvirai paskelbti, pademonstruoti. Jūsų žodis sutampa su jūsų veiksmais, ir jums visiškai ramu.

Jeigu įtariate, kas ir dėl ko seka, tvarkykite susijusius reikalus

Kas kita, jeigu įtariate, kodėl jus kažkas galėtų sekti. Galbūt numanote konkrečius asmenis ir konkrečias priežastis. Jeigu nemalonu, kad tai vyksta, gal reikia sutvarkyti kažkokius reikalus? Gal išdavinėjate žmoną ir ji pasamdė detektyvą? Spręskite pirmiausia šią problemą, o ne tai, kad jus seka. Gal prisidėjote prie nusikaltimo, gal neteisėtai praturtėjote? O gal nieko blogo nedarote, tiesiog esate įžymus arba labai sėkmingas versle? Tuomet reikėtų bandyti apsaugoti privatumą ar, galų gale, nekreipti į tai dėmesio.

Įsigykite sekimo įrangos detektorių

Kitas patarimas – pabandykite patys lengvai surasti, ar jus seka su specialia įranga. Bent jau savo kasdienėje įprastoje aplinkoje, tokioje kaip namuose, automobilyje, drabužiuose, darbe pasižiūrėkite, ar nėra kokios nors sekimo įrangos. Patys apgraibomis nerasite, nes jeigu ji yra, tai įmontuota kažkur. Todėl naudokite blakių detektorius, kurie aptinka slaptus aparatus.

Kreipkitės į privačius detektyvus ar policiją

Kada situacija iš tiesų kelia didelį nerimą, kada galbūt gresia didelis pavojus jums, jūsų šeimai ar turtui, tuomet galite kreiptis ir į detektyvus pagalbos, kad šie nustatytų, kas seka. O gal reikia ir ieškot tų, kas galėtų jus apsaugoti, būtų jūsų asmens sargybiniai – pagelbėtų tuomet, kai to labiausiai reikėtų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *