Ką rengtis per išleistuves

parašė , 2015-08-06 19:53

Artėjančių išleistuvių galvos keliamas skausmas pažįstamas kiekvienai savo išvaizda besirūpinančiai abiturientei. Jau prieš egzaminus prasidedantis gražios suknelės medžioklės maratonas iš tiesų veda iš proto. Kai kurioms būsimoms studentėms iškart pavyksta rasti labai gražų drabužį ir juo visus sužavėti, kitos persistengia ir tik apsijuokia, trečios jaučiasi atrodančios pernelyg kukliai. Stilistai rekomenduoja ieškoti aukso vidurio.

Galvokite apie savo figūrą

Proginiai drabužiai išleistuvėmsLabai dažnai gražios suknelės gali atrodyti visai negražiai ant žmogaus, kuriam netinka tokie drabužiai. Vienos merginos yra lieknas liemuo, kitos ne, vienos ilgos kojos, kitos trumpos. Kūnai skirtingi, taigi, ir drabužių, suknelių modeliai turėtų skirtis. Visos stilistės patars pirmiausiai pagalvoti, kokias kūno dalis norėtųsi akcentuoti, o į kurias atkreipti mažiau dėmesio. Drabužiai kartais gali ir pakoreguoti figūrą. Tarkime, dėvint juodą suspaustą korsetą liemens linkis bus tikrai pastebimai plonesnis nei be šio drabužio. Panašiai gali veikti ir kitokios drabužių detalės. Patartina iškart apsvarstyti, ką norėsite atidengti, o ir apsiriboti tik vienos kūno dalies parodymu. Tai gali būti rankos, pečiai, kojos, krūtinė, nugara, kaklas ir t.t. Nebūtina apskritai leisti suknelei atverti kažkurią vietą. Visas kūnas gali būti paslėptas, bet tuomet vis tiek kažkur kris akcentas. Jeigu suknelė neišryškins savo ornamentais ir spalvomis bei pasiuvimu jokios kūno vietos, tarkime, bus vientisa ilga juoda, tuomet akcentas kris į veidą. Taigi, gausis taip, kad vis tiek kažkas bus išryškinta. Vadinasi, norėdami atrodyti gražiai, turite pasistengti apmąstyti savo figūrą gana kritišku ir mylinčiu save žvilgsniu, nuspręsti, ką rodysite, o ko – ne. Padeda išryškinti paprastai detales šviesios ir ryškios spalvos. Jeigu visas drabužis yra kažkokios vientisos solidžios ir nerėkiančios spalvos, tuomet galiausiai figūra išsiryškins ten, kur bus kažkokia aiškesnė spalva, didesnis ornamentas, kabos kokia nors puošybos detalė, o galbūt ten bus tiesiog šviesesnė spalva, nes šviesotamsa yra taip pat labai galingas ginklas.

Nei per prabangu, nei per kuklu

Kitas klausimas – į kokią prabangos kategoriją save pastatysite. Kai einate į kažkieno vestuves, žinote taisyklę, kad jūsų gražios suknelės neturėtų užgožti nuotakos. Niekada. O kaip yra su išleistuvėmis, kas šios šventės karalienės, argi ne jūs? Žinoma, kad jūs, tačiau čia puošyba turi turėti ribas. Esate jaunos panelės, o šventės karalienių labai daug. Tai tik vidurinės mokyklos baigimas, dar ne jubiliejus, ne vestuvės. Tad nereikia persistengti, verta pasipuošti, bet ne per daug.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *