Kada kompiuteriai genda daugiau: darbe ar per atostogas

parašė , 2016-07-27 20:58

KompiuteriaiJokia kompiuterių taisykla tiksliai nepasakys, kada kompiuteriai genda labiau: per atostogas ar per darbų įkarštį. Tačiau mes galime pasvarstyti, kada computer repair, computer repair company būna reikalingi labiau.

Kas genda darbe

Darbe kompiuterį mes naudojame jam tinkamoje aplinkoje – švaroje, prie stalo, gal net turime ir nuolatinį kompiuterių prižiūrėtoją su savimi. Tačiau tada gali būti tokia bėda, kad labai daug juo naudojamės. Labai daug bandome padaryti, kompiuteris nuolat kaista. Jeigu kažką siunčiame iš interneto, tai galime ir užkrėsti kokiais nors virusais, kurie, kaip žinia, kompiuteriui tikrai ne į naudą.

Kas genda per atostogas

Per atostogas kompiuteris daugiau gali sugesti dėl išorinių aplinkybių. Pavyzdžiui, jeigu keliaujate studentiškai, po prastas šalis, taip pat po vietas, kur galbūt yra ir nesaugu, ir nešvaru, tada mes galime pamatyti, kaip kompiuteris nuolat patenka į nešvarią aplinką. Jeigu juo naudojatės ne prie stalo, o vis pasidėję ant kelių, ant apklotų, tai jis kaista, į jo ventiliatorių prisirenka nešvarumų. Apskritai, būnant nestabiliai, didesnė tikimybė kompiuterį numesti, sudaužyti. Dar blogiau, jeigu jis netyčia patenka į drėgmę. Kas galima tuo atveju, jeigu naudojatės juo prie vandens, valgydami arba nešate iš šalčio į karštį ir atvirkščiai. Pastaruoju atveju dėl temperatūrų skirtumo ima rasoti paviršiai, esantys kompiuterio viduje, o tai labai kenkia.

Kada blogiau

Iš tiesų, nors Laptop repair, laptop repairs London gali būti reikalinga tiek atostogaujant, tiek dirbant, tačiau mums patiems poveikis bus ne vienodas. Kartais mums tikrai daug geriau, kad kompiuteris sugestų per atostogas, nes tada mes galime lengviau išsiversti be jo. Kita vertus, jeigu keliaujame po užsienio šalis ir ta kelionė nėra visiškai suplanuota, tai dauguma darbų ir informacijos būna tik su kompiuterio pagalba. Užsakomi bilietai, kontaktuojama su viešbučiais, rezervuojamos nakvynės, planuojamas maršrutas, žiūrima į žemėlapį, skaitomi keliautojų patarimai…Aišku, jeigu kompiuterį įsimetėte tik šiaip dėl malonumo, tai gal ir ne taip blogai, kad priverstinai būsite nuo jo atjungti ir priversti pailsėti. Darbe sugedus kompiuteriui kažkam tai gali būti tikrai katastrofa. Kita vertus, kai taip nutinka, apima ir savotiškas lengvumo jausmas, nes štai tu nieko negali padaryti. Nors visai to nenorėjai, bet esi priverstas pailsėti, esi priverstas palaukti, sustoti, skėstelėti rankomis – juk nieko negali padaryti. Tada užsirūkai ir lauki, ką pasakys meistras.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *