Kaip gauti paskolą su blogu kreditu

parašė , 2014-02-07 19:00

Jei jūs turite blogą kredito įrašą, neabejotinai sunku pritarti jūsų greitas kreditasi. Jūsų pasirinkimas bus apribotoje apimtyje, ir jūs esate turbūt eiti į brangesnį pasirinkimą. Bet atkreipkite dėmesį, gaudamas paskolą šioje situacijoje yra tiktai kietas, bet ne neįmanomas. Ypač, jei jūs jūs ketinate padaryti mažai ar daugiau namų darbo prieš kreditas gavimą. Sugriuvimas į brangius spąstus yra duota galimybė, bet žinantis, kad šitie daiktai gali pagerinti jūsų galimybes gauti pritarimą.

Kas yra Blogas Kreditas?

Jūsų blogas kreditas ar kreditas apskritai, galbūt nėra tai blogai. Jei jums pasakė, kad jūsų blogas kreditas gali sukelti jus nepritarimas, įsitikinkite, kad tai teisinga iš pradžių. Jūsų kreditingumo ataskaitos gali turėti klaidas, ir gali duoti tam skirtingą žvilgsnį, kai tik tai taisoma

Vizito Kredito Sąjungos

Kredito sąjungos iš tikrųjų domėsis jums pateikimu greitas kreditas net su jūsų bloga kredito istorija. Jie labiau tikėtina tikrins jus asmeniniame lygmenyje – užuot tikrinę jūsų kredito istoriją tiktai. Supratimas, kas privedė prie blogos kredito istorijos yra kažkas, kurį kredito sąjungos – ir ne kreditas kompanijos – stebės, kad duotų teisingą galimybę kreditas gavėjams.

Teiskite Perą, kad Įsižiūrėtumėte, Skolindamas

Jūs kada nors išgirdote apie Perą, kad Įsižiūrėtumėte, skolindamas paslaugas? Gerai, jei jūs turite blogą kredito istoriją iš tikrųjų ar popieriuje tiktai, tada jūs geriau gerbiate tai, priežastis, tai yra vienas pasirinkimas skolintojams su ne taip palanki kredito istorija. Tai yra iš tikrųjų ne, kurį naujas, ir jūs turite, turbūt padarė tai anksčiau. Bet tik paaiškėti, šis skolinimo tipas neapima bankų ar skolinančių kompanijų, bet asmenų, kurie nori paskolinti kažkokį kiekį. Mažiau taisyklių ir terminų, ir mažiau pridėtinių išlaidų tikrai. Ir tai dar svarbiau, tai yra labiau užjaučiantis pasirinkimas. Bet neklysite, jie gali turėti gerą širdį, bet jie vis dar neturi jokių ketinimų prarasti jų pinigus.

Prijunkite Draugus & Šeimą

Peras, kad Įsižiūrėtų pasirinkimas gali leisti jums pasiskolinti nuo nepažįstamųjų. Tačiau, kai aplinkybės iš tikrųjų pakliūva į tai, jūsų draugai ir giminaičiai, ar šeima gali būti jūsų vieninteliu pasirinkimu. Kadangi jie asmeniškai pažįsta jus, yra didelės galimybės, kad jie paskolintų jums būtiną kiekį greitas kreditasi. Bet jei jūs darote tačiau, labai patartina elgtis su tuo su aukšta pagarba, kadangi jūs būtumėte – ar net labiau – su garbiomis skolinančiomis kompanijomis. Daug šeimų buvo sulaužytas dėl finansinio disputo, ir tai yra paskutinis daiktas, kurio jūs norėtumėte.

Jei jūsų draugų ir šeimos narių įprotis ar yra nesugebantis jums pagalbos, nors, jūs galite vis dar turėti pasirinkimą sukūrimo jų co signee’s, kad duotumėte jūsų greitas kreditasi geresnę pritarimo galimybę.

Panaudokite Įkeistą turtą

Ir pagaliau, jei jūs neturite nieko, kad pasisuktumėte į ar niekas, kurį jūs pažįstate nori būti ko-signee, galbūt KAŽKAS vietoj KAŽKO gali būti jūsų geriausiu pasirinkimu. Tai kažkas gali būti kažkuo, kas gali ruoštis kaip įkeistas turtas, kuris gali būti panaudotas, kad pritartų jūsų paskoloms. Vartojant kažką vertės kaip įkeistas turtas, jūsų skolintojai gali pamatyti jūsų nuoširdumą ir duoti jums geresnę galimybę gauti jūsų kreditus, kurioms pritariama akimirksniu. Teisingumo jūsų namuose turėjimas gali duoti jums, opcija pasiskolinti prieš tai – bet toks pasirinkimas yra labai pavojinga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *