Kaip išsirinkti tinkamą dėklą telefonui

parašė , 2018-06-19 19:46

Telefona ir jų dėklaiKad telefonų dėklai yra naudingi, neabejoja niekas. Juk tik jie gali pakankamai telefoną apsaugoti nuo smūgių, sumušimų, sutrenkimų, dužimo, aparato sugadinimo. Taigi, jeigu rankose jau laikote savo naujausią telefoną, metas pasirūpinti jo saugumu ir nusipirkti gerą telefono dėklą. Tačiau kokį jį pasirinkti? Aptarkime tai nedelsiant.

Pagal telefono modelį

Pirmiausia visi telefonų dėklai yra klasifikuojami pagal telefono modelį. Mat kiekvienas telefonas gali būti skirtingo dydžio. Taip pat skirtingose vietose bus jo mikrofonas, išoriniai mygtukai ir netgi kameros akutė. O tai dalys, elementai, kurių neturi uždengti telefono dėklas. Jis neturi apsunkinti naudojimosi telefonu. Todėl pirmiausia ieškant sau tinkamo telefono dėklo, turėsite pasižiūrėti, kad būtų tinkamas telefono modelis. Rinkitės pagal modelį: Samsung, Sony, LG ar kitą. Tačiau ne tik firmą, bet ir konkrečią telefono seriją. Kai kurie telefonų dėklai tiks net ir keliems telefonams, tačiau visada specifikacijoje turi būti paminėta, kuriems būtent modeliams jis tinka.

Atverčiamą arba tik galui

Kai jau rasite, kur yra jūsų modeliui tinkantys telefonų dėklai, rinksitės iš esamos pasiūlos. Kils klausimas: ar rinktis tik silikoninį dėklą telefono galui, ar ir visą telefoną apgaubiantį dėklą – knygelę. Būtent pastarasis dėklas galėtų būti saugesnis, nes jis bent šiek tiek saugoja ir telefono priekį. Tačiau nebus visada labai patogu, jeigu kažkas skambins, o jūs, kol neatversite knygelės, nematysite, kas. Tad geriau pirkite tokį dėklą, kuris leistų pamatyti per langelį ir ekraną. Aišku, silikoninės nugarėlės dėklas be nieko labiau patiks žmonėms, kurie nenori, kad dėkliukas išvis darytų kokią nors įtaką telefono dizainui, norės jį palikti tiesiog tokį, koks jis yra.

Išvaizda

Kai padarysite ankstesnius žingsnius, telefono dėklą galėsite rinktis tiesiog pagal jo išvaizdą. Greitai matysite, ar norite, kad dėklas būtų ryškiaspalvis, ar paprastesnis. Ar norite jo klasikinio juodo, pilko, balto rudo, ar ieškosite kažko išskirtinesnio – su paveikslėliais ir pan. Galiausiai galėsite pasirinkti tai, kas jums patiems yra labiausiai prie širdies.

Iš kokybiškų pardavėjų

Dar labai svarbu perkant telefono dėklą pasirinkti gerus, tinkamus pardavėjus. Nieko gero, jeigu jūs perkate dėklą iš neaiškių pardavėjų, kurie jums per brangiai gali įkišti to nevertą prekę. Turite rinktis tai, kas yra geriausia, kas yra kokybiška. Ieškokite specializuotos telefonų dėklų parduotuvės internete, ten rikiuokite prekes pagal savo poreikius ir pirkite kokybišką prekę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *