Kaip laiduotojo greitas kreditas paveikia mano kredito profilį?

parašė , 2013-12-09 12:46

Taip, kai jūs taikote ir gaunate laiduotojo paskolą, kurios vardas bus ant kredito rezultato ir paieškų šalia jo?

Tai yra kreditas gavėjas todėl, kad jie yra tie, kam iš tikrųjų reikia kreditas? Ar tai yra laiduotojas todėl, kad jie yra tie su paprastai geru kreditu, kam iš tikrųjų pritaria greitas kreditasi?

Atsakymas yra abu, ir aš paaiškinsiu toliau ant.

Laiduotojas

Kai pretendentas kreipiasi dėl kreditas, tai yra paprastai todėl, kad jie turi blogą kredito istoriją, vadinasi reikalingumas laiduotojo su geru kreditu (kas yra taip pat būsto savininkas) patvirtinti jų paraišką.
Kredito rezultatas yra užbaigtas ant laiduotojo (ne pretendentas bet kokiomis aplinkybėmis todėl, kad atvejų daugumoje, jie nuviltų rezultatą), ir rezultatas tada parodys, kiek pretendentas gali pasiskolinti. Kai tik greitas kreditas yra išmokėta, tada nėra nieko toliau laiduotojui, kad padarytų išskyrus įžengimą, jei pretendentas nepajėgia padaryti atmokėjimą paskoloje.

Dabar, jei laiduotojas tada kreipsis dėl kreditas, kredito ar finansų jų savu vardu ateityje, tai parodys, kad laiduotojo kreditas kompanija TIKRAI darė paiešką ant jų, tačiau tai taip pat parodys, kad greitas kreditas nebuvo išimta jų taip, tai nepaveiks jų kredito rezultato bet kokiu atveju, formos ar formos.

Pretendentas

Kredito paieška (ne kredito rezultatas) bus taip pat užbaigta ant pretendento, apimančio jų praėjusią 3 metų adreso istoriją. Ši paieška nustatys, koks nepadarytas kreditas pretendentas turi taip skolintoją, gali nustatyti, jei jie gali leisti sau paskolą. Aišku per didelio skaičiaus kreditas atmokėjimo kas mėnesį paveiks savo gebėjimą grąžinti šią paskolą, kuri yra, kodėl kiekvienas skolintojas tikrins affordability.

Dabar, jei pretendentas kreipsis dėl kredito kažkur kitur ateityje, ir svarstoma kompanija užbaigia kitą kredito paiešką ant jų, skirtingai nuo laiduotojo, ši paieška parodys, kad ankstesnė greitas kreditas buvo iš tikrųjų vardan pretendento.

Dabar tai gali būti gerai ar blogai, priklausomai nuo pretendentų ankstesnė kreditas atmokėjimo istorija.

Jei pretendentas užmokėjo laiku kiekvieną kartą tada, tai nueis stipriai jų paslaugoje, kad ir kada jie kreipiasi dėl naujo kredito ateityje (vadinasi, kodėl laiduotojo greitas kreditas yra taip pat žinoma kaip kredito remonto produktas),

Jei jie neturės, ir jų atmokėjimo elgesys yra nepastovus ar net blogesnis, neegzistuojantis, tai tai sakys prieš juos sunkiai, ir jie neturės beveik jokios galimybės kada nors gavimo paskolą vėl ateityje.

Reziumė

Laiduotojas skolina, gali būti puikiu būdu kreditui, kurį susilpninama, kad gautų finansus, ir jie gali net atstatyti asmenų kredito profilį. Tačiau, būkite atsargus todėl, kad, jei jūs išimate laiduotojo paskolą ir neneatsiliekate nuo atmokėjimo, tada tai taip pat dirbs prieš jus, kai jūs kreipsitės dėl būsimų paskolų ar finansų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *