Kaip sekėsi mesti svorį su papildais

parašė , 2018-06-17 23:02

Karnitino produktaiVieniems žmonėms l karnitinas galbūt tas vienintelis papildas, kurį jie išmėgins, norėdami atsikratyti nereikalingo svorio. Kiti gi rinksis kažkokius visai kitokius papildus, vitaminus. Tačiau geriausia visgi yra tuomet, kada viską gyvenime darome sąžiningai ir teisingai, ir renkamės tai, kas mums sveika. Kai nesitikime stebuklų iš piliulės, kai prisiimame atsakomybę ir svarbiausius dalykus atliekame patys, o tik tuomet tikimės kitų pagalbos. Taigi, trumpai apie tai ir pakalbėkime.

Išbandžiau viską

Nijolė sako, kad metant svorį jai gyvenime teko išbandyti viską: ir būrėjas, ir keistus gydytojus iš Rusijos, ir tabletes iš turgaus, ir acto gėrimą, ir kitokius keistus užpilus. „Kol žmogus pats su savimi nesusitvarkai, tol niekas kitas nepadės. Kodėl žmogui reikia kažkokių stebuklingų papildų? Kad už jį kažką padarytų? Bet tai yra to paties žmogaus asmeninis reikalas ir asmeninė atsakomybė ir jis pats turi susitvarkyti. Kol aš pati negalėjau su savimi susitvarkyti, man ir jokie papildai neveikė“, – sako Nijolė.

Visų pirma, l karnitinas

Dabar moteris sako, kad l karnitinas jai buvo naudingas pastarąjį pusmetį, bet ne tada, kai prieš 5 metus jį pabandė. „Aš prieš pusmetį susitvarkiau pagaliau su savimi, ėmiau normaliai maitintis, reguliariai sportuoti. Visa tai pakeitė mano požiūrį išvis į gyvenimą, į sveikatą. Bet norėjau, kad viskas efektyviau ir greičiau vyktų, todėl ėmiau vėl naudoti l karnitiną, ir jis tikrai davė puikių rezultatų. Bet taip buvo ne visada. Dabar tai aš sportavau, gerai maitinausi, nepersivalgydavau, išmečiau visus tortus ir keksus į šiukšlių dėžę. O štai anuomet, prieš 5 metus aš tiesiog šokinėjau nuo vienų papildų iki kitų. Ir tuo laiku aš vartodavau vis kitokias dietines piliules. Man tada l karnitinas buvo tik viena iš jų, kurias išbandžiau ir kurios jokio rezultato nedavė. O nedavė, nes nesimaitinau tvarkingai ir nejudėjau“, – sako moteris.

Jokie papildai nepadėjo

Kaip pasakoja Nijolė, ji išbandė visokius papildus. „Vienu metu man padėjo tuo metu buvęs populiarus baltarusiškas žolelių preparatas LIDA. Aišku, vėliau visos sužinojom, kad ten visai ne žolelės mus veikdavo, o kažkokie stiprūs chemikalai… Ir tikrai nebuvo nei malonu, nei gera žinoti, kad taip viskas susiklostė… Tai man padėjo. Per 3 mėnesius tada atsikračiau 15 kilogramų. Bet visai nemiegodavau, nervai susidėvėjo. Ir širdies ritmas ėmė trikti, galiausiai šitų tablečių kursą baigiau ligoninės priimamajame dėl širdies… O su l karnitino jokių išvis pašalinių reakcijų nėra“, – sako moteris.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *