Kaip su paskola būsto remontui sodo namelį paversti gyvenamuoju

parašė , 2018-05-16 09:01

Kuomet nusprendžiate pagaliau išsikraustyti iš seno daugiabučio į sodo namelį, susiduriate su įvairiais sunkumais, pirmiausia, namelio įrengimu. Tačiau Unijos paskola remontui gali padėti efektyviai susikurti savo svajonių būstą.

Geriausias skolinimosi būdas: kreditai remontui

Taigi, apsilankę tokiuose puslapiuose kaip https://unija.lt/, galima pastebėti, kad ir šiuo metu yra sukurta puikių, patogių bei efektyvių skolinimosi būdų, kurios gali leisti įgyvendinti savo svajonę. Pasiskolinti nedidelę sumą pinigų remontui galima net ir be pradinio įnašo arba be paskolos užstato. Taigi, kreditai remontui gali tapti tikrai puikiu būdu savo sodo namelį pagaliau paversti patogiu gyvenamuoju.

Kokioms remonto dalims naudosite gautą paskolą?

Taigi, sakykime, dedate tašką ir sodo namelį paverčiate gyvenamuoju. Kur, kada ir kodėl reikės pinigų? Štai kelios išlaidų grupėms, kurioms galbūt ir sunaudosite unijos paskolą remontui.

Paskola UnijaŠiltinimas. Be jokios abejonės, vienas didžiausių vasarnamio ir nuolatinio gyvenamojo namo skirtumų – tai paskirtis gyventi vasarą arba žiemą. Lietuviškos žiemos yra tikrai šaltos, tad nereikia net svajoti, kad gyvensite sau sodo namelyje krosnį pasikūrenę ir jums bus šilta. Jeigu sodo namelis yra vasarnamio tipo, tai yra, neapšiltintas, reiškia, tikrai turėsite ką veikti ir teks šiltinti jį. Dažniausiai namai šiltinami iš išorės. Yra dedamas akmens vatos sluoksnis, pritvirtinamas, tuomet specialus tinklas ir tuomet tinkuojama. Vėliau daroma apdaila, tačiau iš bėdos galima apdailai dar nesiskolinti, ją pasidaryti vėliau.

Stogo dangos keitimas ir šiltinimas. Dar vienas būtinas momentas – stogo dangos keitimas ir šiltinimas. Tą padaryti tikrai gali prireikti. Bent jau apsišiltini stogą prireiks, jeigu ketinate name gyventi ir žiemą bei efektyviai išnaudoti turimą palėpę. Stogo šiltinimas ir perdengimas – viena brangiausių statybinių paslaugų, tačiau galite susisukti ir pigiau, jeigu turite pažįstamą stogdengį arba jeigu bandytumėte stogą dengti patys. Kita vertus, patys galite nukristi, o be to, reikia turėti svarbius įrankius. Aišku, stogo galima nešiltinti, tačiau palėpė tuomet liks neįrengta.

Langų ir durų keitimas. Labai daug šilumos iš namo išeina per senus medinius langus, viengubo stiklo paketo. Jums veikiausiai reikės kur kas geresnių langų. Tokių, per kuriuos neišeitų visa jūsų namo šiluma. Taigi, paklosite ir čia nuo 1 iki kelių tūkstančių eurų, kuriuos gausite kaip vartojimo kreditą remontui.

Vandens, kanalizacijos sutvarkymas. Taip pat ir šildymo sistemos, galinčios apšildyti visus namus – visa tai irgi bus svarbu jums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *