Kaip suprasti, ar Jums reikia paskolos

parašė , 2017-05-01 23:22

PaskolosKai tokie kreditoriai kaip Paskola23.lt suteikia paskolas itin patogiomis sąlygomis, užstačius automobilį, gera žinoti, kad, jeigu ką, visada turėsite finansinę pagalvę. Patekus į bėdą ar esant rimtiems poreikiams, visada būtų galima pasiskolinti. Tačiau kaip žinoti, kaip atskirti, kokie tie jūsų poreikiai yra tikrai rimti, ir kada galima imti paskolą, kada jums jos reikia, o kada verčiau ieškoti kito pinigų ir pajamų šaltinio? Pabandykite įvertinti, ar atitinkate kuriuos nors iš šių kriterijų ir bus lengviau suprasti, ar jums tikrai reikia paskolos, ar kitos galimybės.

Staiga prireikė pirkinio

Kartais planuojame kažką pirkti metų metus, tačiau tą planą laikome kažkokioje tolimoje ateityje. Galvojame – na, vieną dieną reikėtų nusipirkti kitas užuolaidas pirmam aukštui ir jas visas pakeisti. Arba – gal kažkada pirksiu dviratį, gal šį pavasarį, o gal kitą. Arba – būtų smagu turėti savo motorinę valtį. Ir staiga viskas taip pasisuka, kad pasaulis ima pats jums siūlyti nuostabius šių svajonių pasiūlymus. Bet palaukite, jūs juk neplanavote, kad būtent šį mėnesį pirksite tą motorinę valtį, su tokia gera akcija, arba kaip tik parvežtą iš Vokietijos, kurią dabar pardavinėja jūsų pusbrolis. Laikas tiksi, pasiūlymas dega, jums reikia galvoti, ką daryti. Tai galbūt jūsų senas planas, ir dabar tas pirkinys kone dvigubai pigesnis iš užtikrinto pardavėjo. Ką daryti? Ką daryti? Jeigu būtumėte žinojęs, nebūtumėte tiek aną savaitgalį išleidęs savo gimtadienio surengimui, nebūtumėte prisipirkęs naujų video priedų, ir galbūt tiesiog būtumėt kažkiek atidėjęs. O dabar viskas iki paskutinio cento išleista, laukiate atlyginimo. Tad štai būtent tokiose situacijose ir svarbu neprarasti sveikos nuovokos ir galvoti apie tai, kad galima pasinaudoti paskolos pasiūlymu. Tikrai yra puikių skolinimosi variantų ir paskola23.lt yra vienas iš jų. Jeigu užtikrintai žinote, kad gavę atlyginimą ar porą jų galėsite grąžinti, ką pasiskolinote, jeigu tikite, kad tai būtų puikus sandoris – pirmyn, darykite, ką seniai norėjote padaryti, ir pasiskolinkite bei nusipirkite tą svajonių daiktą.

Staiga keičiasi planai

Aišku, ne visada viskas būna taip džiugu ir džiaugsminga, kartais paskolos gali prireikti ir ne tokiems linksmiems dalykams. Kartais mes negalime kažko suplanuoti, likimas padaro tai už mus. Gal staiga paaiškėja, kad jūsų vaikas serga sunkia liga, kuriai reikia brangaus nekompensuojamo gydymo, gal kas nors kito atsitinka, ir prireikia nemažų išlaidų. Tada irgi turite rinktis, įvertinti, kas svarbiau. Tos problemos eliminavimas, grįžimas į normalų gyvenimą ir situacijos pagerinimas, ar gyvenimas su problema, bet be paskolos. Kiekvienas gali rinktis, kaip jam padaryti geriau, tačiau visada reikia labai atsargiai įvertinti abu pasirinkimus, kad nesuklystumėte.

Negalite baigti remonto

Sakoma, kad lietuvis visą gyvenimą daro remontą. Jeigu esate vienas iš tokių lietuvių, suprantate, kad kol remontuoji vieną galą, kitas jau ima byrėti. Iš tiesų, remontas visada pareikalauja šiokių tokių išlaidų, ir galbūt kaip tik jų jums ir teks patirti, remontuojant namus ar kažką kito. Jeigu nulupus senas grindis paaiškėja, kad pamatuose jau ir grybas įsimetęs, teks keisti daugiau struktūrų, negu tikėjotės. Gal tvarkant palėpę paaiškėja, kad visas pašiltinimas po stogu nuėjęs perniek, todėl reikėtų tai pakeisti. O gal dar kažką supratote, kad turite padaryti, gal langai kainuos daugiau negu skaičiavote iš pradžių. Remontas tikrai pareikalauja plačiai atverti piniginę, tad tai gali būti vienas iš atvejų, kada jums tikrai vertėtų pasiskolinti. Nebaigti pradėto remonto, tai tas pats, kas palikti operacinėje gulintį žmogų pravertu pilvu. Jeigu jau pradėjote, tai ir pabaikite. Jeigu trūksta pinigų, pasiskolinkite.

Ženklai, kad Jums reikia ne paskolos

Tačiau yra ir tokių variantų, kada paaiškėja, kad jums tik atrodo, jog turėtumėte skolintis. Galbūt jau esate kitur įklimpę į skolas, ir norite skolintis toms kitoms skoloms padengti – nedarykite taip. O gal tiesiog turite kažkokių blogų kėslų, norite pasiskolinti alkoholiui ar kitai priklausomybei, jokiu būdu to nedarykite. Galiausiai, net ir esant geriems ketinimams, jūs privalote sąžiningai paskaičiuoti, kaip tą paskolą grąžintumėte. Jeigu ją planuojate grąžinti labai lengvai, tuomet gal ir galite skolintis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *