Kas negali gauti mokėjimo dienos kreditas?.

parašė , 2012-10-29 17:25

Nors mokėjimo dienos kreditus apskritai laiko lengviausiu būdu gauti paskolą ir greičiausią kai dėl to, ne visiems žmonėms, kurie kreipiasi dėl mokėjimo dienos kreditas pritaria. Sekantis yra kai kurios iš pagrindinių priežasčių, kad žmonėms atsako, kreipdamiesi dėl šitų paskolų tipų:

Dauguma žmonių, kuriems nepritaria, kreipdamiesi yra tie, kurie nesutinka ar uždirba minimalias pajamas, reikalingas, ar vieno dolerio banknotai, kurie neturi reguliaraus darbo. Net atidžiausi ir lankstūs mokėjimo dienos skolintojai negali leisti sau paskolinti pinigų kažkam, kas gauna bruto mažiau, negu minimalus darbo užmokestis.
Mokėjimo dienos kreditas gavimas yra sudėtingesnis pasiekti kažkam, kas yra pats samdytas. Dauguma skolintojų paprastai nepriima pats samdyti pretendentai saugumo tikslais. Skolintojai, kurie tikrai paprastai reikalingas, kad praėjusių mėnesių banko sąskaitos išrašai patikrintų pajamų stabilumą.

Daugumos mokėjimo dienos skolintojų visuotinai reikalingas, kad pretendentai turėtų banko sąskaitą. Mokėjimo dienos kreditas tipiškai turi būti grąžintos ant ar kita mokėjimo diena. Ir paprastai, pinigai bus išskaityti nuo jūsų banko sąskaitos kaip sutartas. Jokios banko sąskaitos turėjimas daro tai sunkiau skolintojams, kad priimtų užmokestį nors.

Kaip siūlytas su trukme "mokėjimo dienos greitas kreditas", jūs turite turėti pajamas ar mokėjimo dieną ruoštis. Net sveika taupomoji sąskaita nepritars jums, jei jūs neturėsite jokių pajamų. Bet atvykite, kad galvotumėte apie tai, kodėl jūs gautumėte paskolą, jei jūs turite gerą taupymo teisės kiekį?

Kas yra visada raudona vėliava mokėjimo dienos skolintojams turi nepadarytą paskolą su kitais skolintojais. Kažkas su keliomis nepadarytomis paskolomis yra apžiūrėtas kaip rimtas pavojus grąžintam tikrinimui ir finansinių įsipareigojimų nevykdymui. Dauguma skolintojų naudoja patikrinimo paslaugas, kad atpažintų pretendentus, turėti daugialypius nepadarytus grynųjų pinigų avansus, ir patvirtintų bankininkystės pateiktą informaciją. Jei jūs kada nors turėsite blogą įrašą su ankstesniais mokėjimo dienos skolintojais, ši informacija sumažins jūsų galimybes gauti jūsų kreditus, kurioms pritariama.

Bankrotas (ypač praėjusiais metais ar du) taip pat padarys tai sudėtingiau pretendentui gauti mokėjimo dienos paskolą. Nors pateikta informacija, duota skolintojui, nėra kreditingumo ataskaita, nesenas bankrotas bus atskleistas. Kol jūs netaisysite savo vardo greta bankroto, atspindėto ant jūsų įrašo, jus laikys finansiškai nestabiliu ir tokiu būdu netinkamu, kad gautumėte mokėjimo dienos paskolą nuo skolintojų.

Kad ruoštumėtės mokėjimo dienos greitas kreditasi, jūs turite būti samdytas tam tikram laikotarpiui su jūsų einamuoju darbdaviu, paprastai bent jau tris mėnesius. Nors šis reikalavimas nėra visuotinis, daug skolintojų nepritars kreditas paraiškoms naujai pasamdytiems tarnautojams. Jūs – kaip pretendentas – turite aprūpinti informaciją rodymui, kad jūsų darbo padėtis yra šiek tiek stabili, ir nauji tarnautojai yra, dažnai yra vis dar po bandomuoju laikotarpiu, kur nutraukimas vis dar būtų didelė galimybė.

Jei vyksta, jūs nukrintate į vieną iš anksčiau minėtų kategorijų su mokėjimo dienos skolintojais, nebūkite nuliūdinamas. Ne visi skolintojai artimai tyrinėja šituos faktorius kai prieita prie savo pritarimo proceso. Dauguma dirbančių visą darbo laiką tarnautojų ruošis greitas kreditasi; tačiau, Jei jūs pasirodote visada mokėjimo dienos kreditas reikėjimas, tada galėtų būti geriausia tikrinti jūsų situaciją. Jei jūs turite skolą, tai yra nekontroliuojamas. Tokių paskolų turėjimas gali pastumti jus į finansinę katastrofą, ir todėl, jie turi tiktai būti naudojami retai ir rūpestingai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *