Kas yra asmeninių paskolų spąstai?

parašė , 2014-02-22 12:14

Asmeninės kreditas yra populiarūs šaltiniai papildomų grynųjų pinigų žmonėms nuo visų gyvenimo pasivaikščiojimų. kreditas šiandien atvyksta su lengvesne paraiška, kuri gali būti sudaryta asmeniškai su bankais ar per internetines svetaines. Jie gali įjunkti kažkokiame punkte.

Asmeninių paskolų bendri tikslai yra pagrindiniams pirmo būtinumo dalykams kaip naminis suremontavimas, mokyklinis mokymas ir medicinos išlaidos. Kiti, tačiau, nusprendžia išleisti pasiskolintą kiekį prabangai ir kūno rūpinimosi paslaugoms kaip rodytas augančios tendencijos (ir skolinančių problemų) daugumoje vakarų šalių (privedantis prie ekonominio kracho). Turėjimas lengvų pinigų trumpą laiko tarpą su paprastai jokiu reikalingu įkeistu turtu apskritai yra iš tikrųjų labai patogus
Tai gali priversti kreditas gavėją jaustis kaip dangus, leidžiant, bet pragaras, mokant. Tai ypač teisinga, jei finansai nėra traktuoti išmintingai.

Kentėjimo asmeninių paskolų užmokestyje gali išvengti, jei reguliarus pajamų šaltinis dalyvauja. Tačiau, tai vieniša nepakanka didžiąją laiko dalį. Pasirinkimas, paimtas kreditas gavėjų, išplečia jų skolos išmokėjimo terminus, kad nuleistų mėnesinį skolingą. Deja, ištęsimas yra labai apribotas negarantuotose kreditase. Ištęsimas gali taip pat reikšti didesnę palūkanų normą.

Kiti kreditas gavėjai bando rizikuoti į mažo masto firmas su uždarbio viltimis tuoj pat. Su sąlyga, kad ekonominis techninis pagrindimas yra aprūpintas anksčiau tikros investicijos, šykšti ROI norma (Sugrįžimas Ant Investicijos) ir ne vertė kaip toks turi būti aukščiausiu sprendimo faktoriumi tam tikram verslui, kadangi bankai yra jautrus laikas. Teisingas kiekis, užmokėtas netinkamu laiku, yra vis dar pažeidimas; tokiu būdu, atitinkama bauda yra duota. Jei pajamos yra lauktos į pradžią po apytikriai metų, tai tai nėra gera mintis užmokesčio plano atsarginei kopijai.

Pasitikėjimas palūkanomis nuo laiko indėlių ar reguliarių banko sąskaitų yra taip pat ne gyvybingas ir gana pelningas kaip užmokesčio šaltinis. Banko sąskaitų palūkanų normos svyruoja nuo.5 5 % į 5 %, priklausomai nuo pranešimo tipo atsidarė. Palyginti su 8 %, į taip aukštai kaip 26 % asmeninių paskolų palūkanų normos, kiekis, kurį jūs galite uždirbti galbūt net nepasiekia pusės būtinos sąskaitos. Geriau panaudoti pinigus kitur negu stash tai bankuose, meldžiant, kad piniginė vertė svyruoja į jūsų pranašumą.

Jei asmeninių paskolų negali išvengti, įsitikinkite, kad yra bent jau stabilus ir pakankamas pajamų šaltinis kas mėnesį. Yra taip pat daug investicijų, kad išsirinktų iš garantuoti, kad skolinti pinigai perkelia ir vertina rinkoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *