Kas yra skirtumas tarp grynųjų pinigų paskolų ir mokėjimo dienos avansų?

parašė , 2014-09-06 22:33

Jūs galite išrinkti iš didelės greitų trumpalaikių kredito produktų įvairovės. Dalis populiariausio pasirinkimo apima grynųjų pinigų kreditus ir mokėjimo dienos avansus. Dveji terminai yra dažnai naudojami sukeičiamai, bet tikrovė yra tokia, kad yra skirtumų taip pat kaip panašumų tarp dviejų. Sužinokite daugiau apie du pasirinkimą, kuris bus geriau paruoštas kitas kartas, jūs turite pasiskolinti pinigų skubiai.

Kvalifikavimas ir kreditas Kiekis

Tradiciškai, mokėjimo dienos kredito produktai yra suprojektuoti žmonėms, kurie uždirba reguliarias darbo pajamas. Tokiu būdu, jie gali sumokėti tai, ką jie įsiskolina jų kitą mokesčio dieną. Grynųjų pinigų kreditas yra truputį lankstesnės. Jūs galite sugebėti ruoštis, net jei jūs esate pasipelnytojas ar savinaudotas
Žinoma, jūs turėsite vis dar pristatyti pajamų įrodymą, kad būtumėte pritartas.

Mokėjimo dienos kredito produktai yra tradiciškai negarantuoti. Jūs neturite padėti jokio vertingo dalyko kaip saugumo, kad gautumėte pinigus, kurių jums reikia. Dauguma grynųjų pinigų produktų yra negarantuoti taip pat. Tačiau, kai kurie skolintojai gali pasiūlyti gautas kreditus šio tipo be to. Tokiu būdu, jie daro savo produktus lengviau prieinamus žmonėms, kurie neturi reguliarių darbo pajamų ir tiems su apribota priemone, kas turi pasiskolinti pinigų pigiau. Gauti produktai gali būti mažiau brangūs, bet pavojus kreditas gavėjui yra aukštesnis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Abu paskolų tipai siūlo mažus kiekius, kurie svyruoja nuo 100$ į 1.000$ dauguma atvejų. Kai jūs dirbsite su atsakinga skolinančia kompanija, jie atsižvelgs į jūsų gebėjimą grąžinti paskolą, duotą jūsų pajamas, kad nustatytų optimalų kiekį jums. Jūs turite laukti, kad pasieksite tiktai tiek daug, kiek jūs sugebate sumokėti.

Trukmė ir Atmokėjimo Struktūra

Mokėjimo dienos kredito produktai nustato trukmę jūsų kitos mokesčio dienos. Kai šią dieną atvyks, jūs turėsite grąžinti pagrindinį kiekį plius palūkanos ir bet kokius mokesčius. Su grynųjų pinigų paskolomis, atmokėjimo trukmė yra lankstesnė. Jūs galite tipiškai pasirinkti trukmę tarp vieno ir trijų ar šešių mėnesių. Jūs galite užmokėti įmokas savo mokesčio dienomis, kad jaustumėtės laisviau ir valdytumėte jūsų biudžetą efektyviau.

Svarbu pažymėti, kad ilgesnis laikas bus būti priežastis mažesnių įmokų, kurios yra patogesnės, kad užmokėtų, bet tai taip pat padarys ilgą brangesnį. Tai yra todėl, kad palūkanoms įkraus ilgiau.

Jūs galite noriai nuspręsti, ar panaudoti mokėjimo dieną ar grynųjų pinigų kreditus. Tik įsitikinkite, kad jūs pasiskolinate pinigų su aiškiu atmokėjimo planu turint omenyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *