Keltai: ar verta rinktis šią transporto priemonę?

parašė , 2014-08-17 07:17

Keltai šiandien pasirenkami ne taip ir retai, kuomet norima nukeliauti į vieną ar kitą užsienio šalį, tačiau gana dažnai iškyla klausimas, ar toks keliavimo būdas iš tiesų gali būti pats geriausias, taigi, kokie keliavimo keltu privalumai bei trūkumai?

keltaiVienas didžiausių privalumų yra tai, kad galima pasirinkti kelionės tipą su nuosavu automobiliu, ir tuomet nuvykus į tam tikrą šalį nebereikės nuomotis automobilio – visur galėsite važiuoti nuosava transporto priemone. Kai kuriose šalyse automobilių nuoma yra ne tokia ir pigi, tad keliauti nuosavu automobiliu gali būti tikrai puiki išeitis. Be to, jums nereikės vykti į automobilių nuomos saloną, ir iš karto galėsite važiuoti į viešbutį ar apsidairyti po apylinkes.

Žinoma, kelionė keltu užtrunka ilgiau nei lėktuvu, tačiau kelionės laikas paprastai neprailgsta – kadangi su savimi galima pasiimti neriboto svorio bagažą, galite pasiimti tokių daiktų, kurie jums kelionę pavers trumpesne – gana dažnai praverčia knygos ar žurnalai, o jei vykstate su šeima ar draugų kompanija, taip pat praverčia ir stalo žaidimai.

Gyvūnų mylėtojai su savimi gali pasiimti ir savo augintinį, ir gyvūnų gabenimo sąlygos yra kur kas paprastesnės nei keliaujant lėktuvu. Taigi, jums nebeteks rūpintis, kur palikti savo augintinį, nes į kelionę jis galės vykti kartu su jumis.

Keltai į tam tikras šalis išvyksta gana dažnai, todėl tereikia pasvarstyti, kokia kelionės data jums bus pati palankiausia. Bilietus galėsite rezervuoti tiesiog internetu, tam nesugaištant daug laiko, o bilietų kainos bus tikrai prieinamos. Jei dar tik svarstote apie atostogas artimiausiu metu, tikrai galite pasirinkti keliavimą keltu – įsitikinsite patys, kad toks kelionės būdas yra tikrai labai patogus, o kelionė neprailgsta, nors dėl to baiminamasi bene dažniausiai.

Taigi, belieka apsilankyti keltų bendrovės internetiniame puslapyje, pasirinkti patį palankiausią kelionės pasiūlymą ir pradėti planuoti išvyką – juk niekas kitas taip neleidžia pailsėti nuo kasdienių darbų, kaip kelionės, taigi, pats laikas sau leisti pakeliauti, nes šiandien tai daryti yra iš tiesų labai palanku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *