Kodėl asmeninių paskolų su blogu kreditu gavimas yra priimtas praktinis sprendimas

parašė , 2014-03-25 15:36

Apskritai kalbant, kreditas yra suprojektuotos, kad atitiktų specifines paskirtis, bet yra kategorija, kurią palieka atidaryta kreditas gavėjui, kad panaudotų, kaip jie įtinka. Skolintojai žino, kad yra didelis kiekis tikslų, kurie negali būti skirstyti kategorijomis lengvai – asmeninis tipas. Tačiau, jei pretendentai kreipiasi dėl asmeninių paskolų su blogu kreditu, yra reikalingumas vertinti tikslą iki laipsnio.

Galėtų atrodyti, kad kreditas pritarimo šitomis aplinkybėmis gavimas yra svaičiojimas. Galų gale, skolintojai neapkenčia pavojų, ir blogas kredito rezultatas apskritai mano, kad kreditas gavėjas nėra visiškai patikimas. Ir faktas, kad greitas kreditas nebus panaudota, kad nupirktų specifinį dalyką, kaip automobilis, priemonė ten nėra joks įkeistas turtas, kad reikalautų prieš paskolą

Štai kodėl reikia įrodyti skolintojui, kad lengvabūdiškas persekiojimas nėra plano dalis. Bet jei asmeninė greitas kreditas turi būti panaudota, kad konsoliduotų egzistuojančias skolas, tai skolintojai daug daugiau nori klausyti, ir suteikti pritarimą.

Praktinis Naudojimas

Didžiausia svarstoma problema skolintojams yra, kad pinigai, kuriuos jie skolina kreditas gavėjams nėra panaudoti kvailiems daiktams. Taip, įtikinantys skolintojai, kad suteiktų asmeninėms paskoloms su blogu kreditu priklauso nuo jų rodymo, kad pinigai bus panaudoti praktiniame būde. Net su bloga kredito istorija, tai galima, nors tai gali paimti mažas pastangas.

Praktinių tikslų diapazonas yra ganėtinai didelis, bet labiausiai įtikinantys moka už naminius pagerinimus, sutikdami nelauktas išlaidas kaip medicinos sąskaitos, ir įsiskolinusią konsolidaciją. Iš tikrųjų, kreditas pritarimo gavimas yra be abejonės labiausiai tikėtinas, jei konsolidacija yra fondų tikslas. Ir yra kelios priežastys, kodėl tai yra atvejis.

Ne mažiausia yra faktas, kad fondų naudojimas gali būti sudarytas, su dalimis asmeninės kreditas, panaudotos, kad atsiskaitytų su tam tikromis skolomis. Taip, kreditinė kortelė turi būti grąžinta visiškai, ir nepadaryta greitas kreditas turi taip pat būti grąžinta. Jie visi turi kredito rezultato padarinį, tokiu būdu išlaidos yra sudarytos.

Konsolidacijos pašalpa

Visaapimanti skolinimosi pašalpa, kad grąžintų egzistuojančias skolas nėra sunki įsivaizduoti, bet gali būti tam tikros painiavos per specifinę reikalo mechaniką. Kai skelbimo pažinčių skyrelyje ieškojimas paskolina su blogu kreditu, galėtų atrodyti, kad kreditas gavėjas tiktai įeina į daugiau skolos, kad išvalytų skolą, kuri būtų nelogiškas judėjimas.

Bet finansiniai sunkumai nuo turėjimo kelių atskirų paskolų ir skolų yra tokie, kad atmokėjimas yra vizai ne paprastas. Pavyzdžiui, kreditinės kortelės skola gali būti 3.000$, maža asmeninė greitas kreditas gali būti 2.500$, balansas automobilio paskoloje gali būti 11.000$. Jungtinis mėnesinis atmokėjimas ant 16.500$ galėjo būti tiek daug, kiek 800$. Jei per konsolidaciją atmokėjimo suma yra nuleista, tai kreditas pritarimo gavimas yra lengvesnis.

Tikra atskirų paskolų kaina yra atskiros palūkanų normos, kurias įkraunama. Išpirkdama šitas kreditus, su viena asmenine greitas kreditas, tik vieną palūkanų normą įkrauna. Tai reiškia, kad santaupos yra padarytos, ir todėl, kad trukmė gali būti pailginta taip pat, ji reiškia, kad mėnesinis atmokėjimas gali būti perpjautas tiek daug, kiek 50 %.

Minties metimas

Žinoma, pokštas į gavimą pritarimo asmeninei greitas kreditasi su blogu kreditu yra skolintojo įtikinime, bet tai padaroma, tik jei išsamus planas gali būti pateiktas. Skolos sąrašas, kuri būtų išvalyta, ir jų jungtinis mėnesinis atmokėjimas, atsižvelgs į aiškų kontrastą, kuris bus padarytas.

Detalės taip pat pabrėš pretendento rimtumą. Kai skolintojams padaro įspūdį, gaudamas kreditas pritarimą yra daug labiau tikėtinas, nors yra vis dar kai kurie pagrindiniai kriterijai, kad susitiktų iš pradžių. Bet kol skaičiavimai sudeda gerai, asmeninė greitas kreditas gali būti gauta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *